Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • za mě chvála.. jen pár konstruktivních připomínek.
    Jelikož vás nejvíce čtu po cestě do a z práce, uvítal bych kdyby v mobilní verzi webu byla možnost přejít do diskuze ke článku přímo pod článkem, popřípadě zobrazené poslední třeba 2 příspěvky, a ne abych musel zpět na hlavní stránku a proklikával se skrze ikonu komentáře.
    Také bych byl vděčný, tentokrát v originálním zobrazením, v záložce vyšlo/vyjde za filtr platforem.
    A nakonec postrádám u většiny videí rozlišení 1080p, ale to už nevím zda je řešitelné.
    Díkec
    • Mobilni verze ma moznost jit do komentare primo pod clankam, ale tuhle moznost si musis nesmyslne rozbalit (na konci clanku je radek na ktery kdyz kliknes, tak se rozbali a ziskas radek s odkazem na diskuzi, proc se ale bali radek do radku, to sš me neptej). Funguje to tak dlouhodobe, ale momentalne je to rozbite, protoze me to z mobilni verze clanku posila na nemobilni diskuzi.
  • 2SirWallace: Tak reaguj manualne... to snad takovej problem neni :D
  • Je to docela příjemná změna, i když musím uznat, že ten font mě zcela nenadchnul. Možná to je také tím, že jsem si nechal minulý příliš přirůst k srdci *14*
    Avšak to co mě zajímá víc než stránky je obsah stránek. A ten si drží již dlouhodobě nadstandardní úroveň, kde si najdou svoje všichni hráči.
    Díky
  • Borci asi takhle, chtělo by to udělat i nějaký kompaktnější vzhled! Ono než přescrolluju na mém pidi monitůrku všechny novinky jenom za den tak si uženu tenisový loket.
    http://i.imgur.com/FnJV0TO.png takhle si poklikám co si chci přečíst během vteřiny ale na ntbooku vidím jedinou novinku a to dokonce necelou. Samozřejmně je to zatím bez reklam ale o ty se bát nemusíte po pár úpravách tam můžete mít bžilijón reklam!
  • sirWallace
    V diskuzi nejde reagovat ? :D:D:D Tak ted.. ted jste me rozesmali ! :D No.. opravdovej pokrok..
  • Jo a ještě koukám, že u fontu v diskuzích vypadá i a t (I a T) skoro stejně. Fakt blbě se to pak čte. *9*
  • Asi jediná připomínka je ten font. Nadpis ještě ujde, ten nečtu tak dlouho, ale font článku je fakt hroznej, nejde ani tak o velikost, ale řez/tloušťku. Ta mi připadá jak bold. Musím si to zmenšovat aby to bylo čitelný. Zkrátka zvolit normální hubený font, jako byl dříve. *3*
  • Chodim sem rad, protoze nektery clanky docela ujdou. Ale v designu se bohuzel Games opet prokazali jako amateri. To nemate nejakeho grafika, ktery by umel vytvorit neco aspon trochu hezkyho a uzivatelsky pouzivatelnyho? Vzdyt je to priserny a nejde to cist. U webu s clanky ke cteni problem *14* Kdyz to srovnam s nedavnym faceliftem Eurogamer.cz a Hrej.cz tak ti to zvladli mnohem lip a asi mi nezbyde nic jinyho nez chodit jen tam.
    • Eurogamer je rozkouskovany jeste vice nez Tiscali po zmene. Na Eurogamer jsem si nezvykl ani po letech. Diky milionu ojen je to neprehledne az hruza. A ted i tady. Za me velke minus za cely novy vzhled
  • Nemám s tim problém, zvyknu si, ale písmenka u článků bych zmenšil na stejný jako v diskusi :>
  • sirWallace
    Nejak se nemuzu ubranit pocitu, ze to cely bylo udelany jen proto, aby bylo vic mista pro reklamu...
    Za me novej font katastrofa a jednoznacne krok zpatky.. skoda, ze nejde zvolit stary vzhled.. radsi deset let na nem, nez ted koukat na tohle...
    Cenim snahu se zlepsit,ale tentokrat se to nepovedlo..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší