Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uz jsem to psal do bleskovek, ale at je to i tady:
    Mne ten minuly design vyhovoval (narozdil od toho predminuleho). Asi bych si zvykl i na tenhle, i kdyz, jak tady uz vetsina lidi psala, je to takove nafoukle. Co mi ale v soucasne podobe vadi rozhodne nejvic, je zkraceni perexu clanku. Driv jsem prolitl perex a vedel jsem, ktery clanek si precist a ktery ne, ted se z neho clovek uz moc nedozvi. :(
  • Vypadá to dobře, od nadpisů, po font texu a celkové zjednodušení a lepší orientace. Komu se to nelíbí, tak má blbej vkus a časem si na to určitě zvykne, dobrá práce redakce Games.
    • Kdybys jenom tusil jak jsi mimo s tim vkusem...
      • Ale no tak lidi, zkroťte svoji opičí mysl... Lidé se tu snaží zlepšit kvalitu games.cz a komenty jako ten Tvůj jsou naprosto bezcenné, akorát se kradeš o čas.Jestli máš výhrady, napiš svůj názor, nějakou hodnotnou připomínku a buď trochu kreativní :)
  • Gonzi
    Napíšu co napsalo už mnoho lidí přede mnou. Comic Sans je obecně nenáviděné písmo a vy jste použili něco velmi podobného. Ty zaoblované hrany písmen vypadají divně a čtou se špatně.
  • Vypadá to pěkně, ale nepřehledně... předchozí design mě přišel přehlednější.
  • slavek.skara
    Nu nevím...je to jakési takési zmatené....jako dá se na to zvyknout to jo ale ten font je moc stojový a vůbec mě vhled přijde celkem šedivý...A to líbí a nelíbí u postu mě přijde úplně s scestné myslím že ty plusy a mínusy předtím byli lepší.
    • Aspoň tady není jenom palec nahoru jak na FB *1*
      • slavek.skara
        Tak o tom žádná :)
  • Chlapi líbí se mi to můžete zahrnout více věcí na android díky moc
  • Opravte si ked je zle napsany kontrolny kod, tak to resetne cely prispevok a miesto reakcie je to novy post.
  • přijdeme je to jen jako kosmetická změna, ale text se mnohem lépe čte. takže plaec hore.
  • héj zmizelo líbí/nelíbí ... nebo mám jen ňákej bug?
  • přestávám na games.cz chodit TOHLE se nedá
    • Vrook
      Rofl jako kvuli fontu? Páč nic moc jinýho se nezměnilo tbh. Trošku hysterický reakce. *15*
      • no, jestli ono to nebude tím, že použitý font má velmi negativní dopad na čitelnost článků... a pokud se ti špatně čtou články na games, proč by si sem měl chodit?
        • Vrook
          A jestli třeba článek nedává tak trochu najevo, že když bude mít hodně lidí připomínky k fontu, tak ho změněj. Pokud se ti nelíbí font, tak proč to nenapsat do komentáře s klidem a hysterčit jak italská bába v přechodu?
    • Není to tak hrozný, i když chtěl bych taky starý vzhled zpátky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit