Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč se nedá přepnout vzhled na variantu s bílým pozadím??
  • http://www.steelcityrrc.org/Resources/Pictures/facebook-icon.png tady máte odkaz např. na Facebook tlačítko, které by daleko zapadalo do vašeho stylu.
  • Já jsem asi slepý, ale jediné výrazné změny, které jsem si všiml je jiný font, který mi přijde hůř čitelný a dle mě není ani moc pěkný. Jinak se mi web líbí. Podle mě je důležitější obsah webu.
  • Ale no tak lidi, zkroťte svoji opičí mysl... Lidé se tu snaží zlepšit kvalitu games.cz a komenty jako ten Tvůj jsou naprosto bezcenné, akorát se kradeš o čas. Jestli máš výhrady, napiš svůj názor, nějakou hodnotnou připomínku a buď trochu kreativní :)
  • Prosím jenom neeee růžovou. Ještě tam chybí fotka Kitty.
  • Jason_dinAlt
    Pár návrhů na zvýšení kvality diskuzí:
    • Zrušit v diskuzi tlačítko "Nelíbí" - opravdu nemá žádný smysl. Jen podporuje trolly. "Líbí" bohatě stačí. - jednoduchá implementace

    • Zakázat psát anonymní příspěvky.Každý přispívající do diskuze musí být přihlášen - jednoduchá implementace
    • Nově založené uživatelské účty mohou přispšt pouze jednou k jednomu článku. Po uplynutí určité doby (cca 30 dní) bez omezení.

    • Každy uživatel by měl vlastní "IgnoreList", kam zařadil uživatele (trolly), jejihž příspěvky by nechtěl číst.

    • Každý uživatel by měl vlastní "FavoriteList", kam by zařadil uživatele, jejihž názoru si cení a v diskuzi by si měl možnost zobrazit pouze příspěvky uživatelů z "FavoriteListu". Toto by bylo vhodné v případě diskuse s několika sty příspěvky.
    • jason.....nesuhlasim
      ja prihlaseny nie som....aj ked som denny navstevnik tohto webu a citam vacsinu clankov, alebo diskusii, tie ku ktorym mam dovod prispievat sa tykaju len hier ktore ma bavia. Nepotrebujem flamovat na CoD, konzole, Assasina a cojaviem co este....
      Pokial by bola nutnost registracie z dovodu prispevku, kludne sa registrujem, ked sa chcem nieco opytat, alebo si podebatovat o hrach ktore ma zaujimaju...(za posledny mesiac/dva som prispel dvakrat k Batmanovi a k Age of wonders)
      Ak sa mam zaregistrovat a napisat nieco k diskusii ktora ma zaujima a potom cakat mesiac na moznost dalsieho prispevku/odpovede k teme co ma zaujima, tak to sa ani registrovat nemusim...
      • Jason_dinAlt
        Kvůli takovým jako ty je zbytečné moje návrhy implementovat. Buhužel je tu nemálo těch, kvli kterým to vhodné je.
        Možná si mě nepochopil. Registruješ se a přispívat do diskuzí můžeš jak často chceš. Pouze účty mladší než 1 měsíc mohou jen jeden příspěvek na diskuzi. Samozřejmě se počítá s tím, že budeš používat jen jeden účet a ne že se budeš registrovat pokaždé, když budeš chtít něco napsat.
        • Este raz a zrozumitelne.....nemam nic proti registracii....raz za cas vyjde hra ku ktoprej mam chut prispievat do diskusie....ok, zaregistrujem sa kvoli tomu....preco potom ta mesacna cakacia doba na dalsi prispevok k teme co ma zaujima ? Naco je potom dobra registracia pre obcasnych prispievatelov ako som napriklad ja ? Zaregistrujem sa aby som postol jeden prispevok povedzme k Arkham Knight a potom budem cakat niekolko mesiacov-rokov kym budem mat clanok o ktorom chcem opat komunikovat ??? nerozumiem
          registracia - ok
          mesacna "skusobna" lehota - kravina
          • Jason_dinAlt
            Furt si nerozumíme. Není to "mesacna cakacia doba na dalsi prispevok"
            Je to přesně toto:
            "Účet mladší 30 dní smí přispívat k jednomu článku pouze jedním příspěvkem". Co článek to maximálně jeden příspěvek.
            U starších účtů si pak už piš do diskuzí jak chceš.
            Situace, kdy bys strašně rád něco dalšího napsal do diskuze a nemůžeš protože už si tam jednou napsal by trvala jen 4 týdny - to se dá imho přežít. Nemusí to být 30 dní, ale třeba i 14, nebo jen 3 dny,

            Důvodem tothoto pravidla je zamezit průměrným trollům opakovaně zakládat nové registrace a OKAMŽITĚ spamovat do diskuzí, protože ví, že jeho předchozí účty už jsou v ignore listech ostatních a nikdo je nečte.
            Samozřejmě nadprůměrně zapálený troll toto také bude umět obejít, ale takto nedprůměrných, kteří si s tím chtějí dát práci.
            • Rozumiem ti ako to myslis....lenze
              a) mesacna cakacia doba trolla nezastavi, ked chce niekto prudit, tak bude schopny si za ten den zalozit x falosnych account len aby mohol rypat
              b) ja sem fakt bezne prispievam tak raz za pol roka a ked uz , tak pri clanku ktory ma zaujima a zrovna pri nom chcem mat viac prispevkov....napriklad tento clanok.....cize by som sa teoreticky dnes registroval ale uz by som ti nemohol odpovedat......tak to by som sa na tu registraciu fakt vykaslal, ked mi neumozni podat nazor a argumentovat ZROVNA ked mam tak velku potrebu, aby som odpovedal, a aby som sa aj zaregistroval...? A je to imo pravidlo ktore novych uzivatelov/zakaznikov celkom odstrasi....
              OK, povies si, kaslat na moj nazor, ale zaroven sam pises, ze zapaleneho trola to nezastavi, tak naco je to potom dobre ?
              • Jason_dinAlt

                Reakce na příspěvek:

                Já se právě domnívám, že průměrného trolla (většinu) to odradí. Výsledek pak bude, že ubyde značný počet trollů. Samozřejmě ale platí, že žádná anti-trollí ochranan není stoprocenntí. Tvůj opačný názor ti ovšem neberu. Odpovídal jsem jen proto, že jsem měl pocit, že si mě nepochopil.
    • To s tou kvalitou je uplnej nesmysl. Pokud bys to musel nastavovat uz kazdyho uzivatele zvlast tak bych se na to vyprdnul. Bohate by stacil nejakej jednoduchej ignore list.
      • Jason_dinAlt
        Ale máš pravdu, že Ignore/Favorite List je vhodnější pojmenování než "kvalita".

        Upravil jsem to v tom mojem originálním příspěvkyu.
      • Jason_dinAlt
        Nastavil by sis to jen u těch, co chceš ignorovat (stejné jako tvůj ignore list) a nebo naopak u uživatelů s kvalitními příspěvky by ti zvýraznil/vyfiltroval. Z pohledu aplikace budeš mít v databázi místo hodnoty "true/false" hodnotu typu "číslo", které umožní mít více než dvě hodnoty.
        Dalo by se to slovně popsat i jako "IgnoreList" + "FavoriteList" a v diskuzi mít tlačítka "hide Ignored" a "Show only favorite"
    • Gonzi
      zrušit nelíbí - děláš si srandu? *1*
      Limit pro nové účty - hodně lidí si zakládá účet právě protože si přečte článek, který je k tomu donutí a jdou se tam hádat... Takhle by se nikdo neobtěžoval (byť chápu snahu o troll filtr, tak tohle by byl víc problém než řešení)
      Jinak anonymy bych možná nezakazoval, ale třeba nějak označil, psal menším fontem apod.
      • Jason_dinAlt
        No jasmě. Tlačíto "nelíbí" nemá žádný rozumný smysl. Když má někdo odlišný názor, tak to napíše. Když souhlasí, tak dá "líbí". O pár příspěvků níž, tam to celkem výstižně už popsal uživatel Bazu (v čase 8:17).
  • Vzhled super, jen to titulkové písmo bych změnil :)
  • mimochodem prispevek ktery ma +1 líbí ma stejne dlouhou lištu jak prispevek ktery by mel 100+. to je blbost ne?
    • P.S.
      jinak bych se nebál tu lištu udelat o neco kratší a tenši a hlavne v zelene a červene barve, protože když je celej web jen žlutý a černy, je to moc fádní. jsem za vetší barevnost
  • Paulcz
    Nešlo by vrátit zpět náhled novinky tak jak byl dříve ? Tj. text pod ním obrázek a pod ním případně další text ? Vypadá to jako úplná drobnost, ale to hned po fontu největší změna k horšímu. Dělá to web nečitelným.
    • blixa
      Tohle je způsobené změnou redakčního systému, kdy už to nejde publikovat na HP tak, jako před tím. Ještě tam ale také řešíme nějaké bugy (ty perexy by se neměly krátit), takže toho textu na HP bude ve výsledku stejně jako před tím.
  • Chybí mi scrolování v Bleskovkách. *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit