Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spades
    Nejsem designér, ale jedna věc co se mi nelíbí na více stránkách je to, že hlavní text není uprostřed. Je pro to nějaký důvod?
  • Miserius
    Mě se to víceméně líbí... Akorát je to tak nějak podivně protáhlý... Asi reklamy
  • Nevíte kam zmizela možnost reagovat na přízpěvek a hodnocení .. líbí / nelíbí? Že by se chystala nějaká úprava těchto prvků? Třebas návrat k +/- :). *8*
  • ach jo ... nemohu ani zareagovat na vlastní přízpěvek .... ten vykulený smajlík tam být neměl, nevím jak se mi tam dostal :D
  • Nemůžu najít seznam videí podcastu. Zaboha ne. Je sice poslední podcast v pravé části stránky, ale ne všechna videa v nějakém přehledném seznamu. Nechápu, proč nejsou podcasty zařazeny do položky GamesTV - přesně tam a nikde jinde by měly být.
  • Z mého pohledu se toho zas tak moc nezměnilo. Líbí se mi ten vizuální systém lajkování příspěvků v diskuzi, nebo jak to nazvat. Změna fontu mi nevadí. Dalších změn jsem si zatím nevšiml. Jediné co mi vadí je ta mrtvolná černá barva pozadí, kdyby šlo měnit, byl bych rád.
    • právě ta černá je dobrá v kombinaci se žlutou. a bílé na černém je lépe čitelné než naopak. samo že ne každému.
      • Rozhodně je to lépe čitelné, ale ta černá je strašně depresivní. Bral bych, kdyby šlo přepínat mezi tmavou a světlou verzí. Ale to by se musela vlastně změnit ta žlutá třeba na vínově červenou, aby se to dalo v té světlé verzi číst.
  • Walldstein
    Nic ve zlém, ale když jsem viděl tu růžovou tak sem přemýšlel jestli jsem se neupsal při zadávání adresy nedostal se někam co by se mohlo jmenovat Gays.cz
  • Ten font v titulcích je strašnej. Jinak celkem ok.
  • Jack1947
    Uz je to lepsi, i ten design jde a celkove se to uz da lepe cist. Tak uz asi zadnou jinou pripominku nemam no. Takze asi pochvala spis... no zlepsily jste to v ramci moznosti, diky. *4*

    Libi se mi ze se nezobrazuje konecne Email jako Nick... ( no on se nezobrazuje vlastne vubec ze? *7* , coz je trochu na skodu , mozna kdybych ho nak vyuzival jinak ne).
  • Líbí. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit