Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stačí víc myslet, pak nemusíte žádat o pripomínky
  • Proboha nechte to jak to je, když kouknu třeba na konkurenční doupě, nebo hrej a ty z toho udělali brutální hnusnej a nepřehlednej paskvil. Právě jsem měl radost, že jste zůstali u normálního vzhledu. Takže nic neměnit!!!!!!!
  • JazzJackrabbit
    zmente font a bude to dobry *3*
  • http://www.misantrop.info/redesign-smedesign/ :)
  • Tak nevím, ale mně se moooc líbí. O:) *1*
  • mne se to líbí, není treba tlačitko reagovat, kdo umí číst a myslet domyslí si na co ten ktery príspevek reaguje
  • Fonty jsou zvláštní, ale je to asi o zvyku. Ale co mi opravdu chybí a dost jsem si na to zvykl je "scroll" v okně s bleskovkami na hlavní stránce. Každá změna, zvlášť webu, kam člověk chodí denně, je těžká. Když na to koukám roky den co den, tak prvních pár dní z toho asi budu dost nesvůj, ale za měsíc už si ani nevzpomenu na "starý" design. Jen ten scroll bleskovek!:). Jinak za mě dobrý a upřímně je mi to prakticky jedno. Když nepůjde do kytek kvalita textů, tak je mi vzhled ukradený *12*
    • Aha, tak pozor změna *1* . Nevím, jestli reagujete tak rychle nebo byla chyba jen u mě. Ale scroll v bleskovkách zase přítomen. Ačkoliv se to tu už párkrát objevilo. Tak či tak, prosím zachovat:)
  • jakubtomsa
    1. Nový font není spatně udělaný, ale čitelnost může být pro někoho, respektive spoustu lidí, diskutabilní. Navrhuji zalovit na google stylem "best free fonts 2013" atd. Některé jsou opravdu výborně zpracované a určitě tam něco najdete.

    2. Zamyslel bych se možná nad nějakým výraznějším oddělením (třeba linka) jednotlivých článků. Sice je mezi nimi větší mezera, ale stejně to celkem splývá v jednu dlouhou nudli. To je o vyzkoušení.

    3. Jinak kvituji snahu o celkové uhlazení celého webu. Pro oko jednoznačně příjemnější.
  • Krokem vpřed je určitě úprava obsahu článků, řekl bych že o to Vám šlo především a to se podařilo. Horší je již samotný newsfeed kdy přechod v pozadí ve mne evokuje to, že mám novinku nějakým zvláštním způsobem zaselectovanou a to není dobře. Celkově news feed pusobí, zvláštně a to díky fontu v nadpisech, Když jsem si zkusil přepnout font na Arial/Helvetica a nepatrně jej zvětšít, vypnout přechod v pozadí, působilo to na mne o poznání lépe, font je takový problém proto, že neladí s vašim logem a brandem, myslím si, že "hranatější" font by byl mnohem lepší volba.

    Abych to zhrnul, články se čtou lépe, ale novinky hůře.

    Když už jste dělali změny mohli jste rovnou vyřešit věčný problém a to ten že fragmentujete nadpis od obsahuje obrázkem, ale chápu, že to je změna razantnějšího formátu.
  • Re-design se povedl, působí decentně a zároveň funkčně.
    Ale za výběr fontů byste měli někoho (sami sebe ?) pověsit za koule do průvanu, tohle nebyla dobrá volba. Nadpisy vypadají směšně, texty se čtou špatně (v tuhle chvíli, kdy už napůl spím je ten rozdíl oproti standartnímu Arialu opravdu hodně znát, oči jsou namáhaný mnohem víc, než obvykle).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit