Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ellendway
    Vzhled se mi líbí. Je to příjemná změna.

    Jen menší problém na iPhonu. Když jsem na webu přes Safari a zkusím přejít na 2. stránku novinek, hodí to nějakou divnou chybu: http://i.imgur.com/t39Jhg1.png
  • Tu reklamu z uplne praveho sloupce presunout uplne nalevo a diky tomu rozsirit hlavni stredni panel.
  • mr.c
    Za mě palec nahoru. Moc se mi to líbí. Pro mě je důležitá přehlednost a ta tu je. Co se týče nadpisů (jak tu mají vůči nim komplex) tak ty mi nevadí. Krásně se to čte a to je účel. Zatím jsem nenašel nic, co bych potřeboval změnit. Dobrá práce
    • mr.c
      Zlobí mi přidávání her do mých žebříčků.Přidal jsem si tam pouze jednu hru a víc mi nejde...
  • Zmenšit velikost písma v článcích. Jsem sice zhruba o 3-4 roky mladší nez redakce a možná mám zatím lepší zrak, ale v současné podobě to je fakt obr písmo tak akorát pro moji babičku.
  • Coffin.Corner
    Tajně jsem doufal, že zrušíte pluska a mínuska v diskuzích. Nemají žádnou vypovídající hodnotu a jenom lákají trolly. Jinak celkem dobrý, změna je život :)
  • Ten pravy sloupec s bleskovkami ma mozna zbytecne velky okraj.
  • 2SirWallace: Tak reaguj manualne... to snad takovej problem neni :D
  • Je to super:-)
  • Pridavam se tady ke komentujicimu: novy font vypada, alespon subjektivne, jako nepoplatny sve dobe, tan predchozi byl urcite modernejsi. Muj nazor...na druhou stranu nemam problemy se ctenim.
  • Jenom malé doporučení...možná bych přecijen zvážil vytvoření té GAYMES.cz odnože, protože je nutné rozšiřovat pole působnosti a ta doména je stále volná...neváhejte.

    Vážně, nový design víceméně v pohodě, zvyknul jsem si rychle a prostě jsem rád, že zde byl zachován základ původního designu.
    Pokud je to možné, u mobilní verze bych byl rád, kdyby šlo označovat nové příspěvky pomocí "NEW" v levém rohu, jako tomu je u normální verze. Je to velmi užitečná funkce, kterou bych velmi uvítal.
    Taky mám problém, že když v mobilní verzi chci jít do diskuzí, tak mně to hodí na normální verzi. Přidáním "m." před odkaz se ale dostanu do mobilních diskuzí, což je ale celkem nevyhovující.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit