Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hele, nevim, asi jsem to předtim přehlídnul ale - to myslíte jako vážně, že z games.cz se stane semi placený médium? Právě jsem si všimnul - PŘEDPLAŤTE SI GAMES BEZ REKLAM - a to jako vážně? To jako když prostě nezaplatim, tak budu mět stránkou totálně zeblitou reklamou a když ne tak co? Jinak teda čekal jsem fakt razantější změny...
    • Mart9
      Vždyť to tak bylo i na minulé verzi....
      • aha,takže to chápu správně - předplať si web, když si ho nepředplatíš tak si nainstaluj adblock? To jako vážně?
        • janchor
          Eh? Ten web nevzniká zadarmo. Možnost zaplatit si vypnutí reklam (které tu jsou odjakživa) je čistě volba navíc.
        • Mart9
          A třetí možnost je dívat se na reklamy *4*
          • *1* *1* *1* jo no..game over *1*
  • Kravicka
    Nahore v pravo, klikaci Nick s odkazem na profil.
    Tady v diskuzi mi to pise Prihlaste se i kdyz jsem prihlaseny ..pres FB.
  • Prosím, zkontrolujte si také historické recenze. Např:

    http://games.tiscali.cz/recenze/c-c-tiberian-sun-firestorm-49457

    Hodnocení redakce: Non - leze mimo box, a hned pod tím souvislý řádek textu, lezoucí také někam mimo stránku (C&C: Tiberian Sun Firestorm - recenzeAutor:Bergy Publikováno:14.března 2000 •Je ...), takže celý dvi class "anot".
  • sirWallace
    V diskuzi nejde reagovat ? :D:D:D Tak ted.. ted jste me rozesmali ! :D No.. opravdovej pokrok..
  • Za mě super, jestli se nekomu blbe cte font v titulcich, tak to bude chtit asi brejle :) web je čistší a přehlednější. díky
  • gimus
    Pohoda, nový vzhled příjemný. *4*
  • Pridam se k tem, kterym se nelibi pouzite fonty a to jak nadpisu, tak textu clanku. Jako jo, na prvni pohled to vypada hezky, ale ke cteni to neni. Vzhledem k tomu, ze na games prijdu tak 1-2x tydne a proctu si temer vsechny clanky co nove vysly, tak je pro me hrozne unavne, kdyz je to napsano fontem, ktery se blbe cte. Kdyz bude font patkovy, o to lepe, ale neni to nutne.
    • Jeste dodam, ze graficky layout se mi libi a krome tech fontu nemam vyhrad. Je to takove svezi a je videt, ze to neni latane horkou jehlou, jen nad temi fonty se mel zamyslet nekdo s typografickym vzdelanim/citenim, coz ne vzdy musi byt grafici nebo webdesigneri.
  • Borci asi takhle, chtělo by to udělat i nějaký kompaktnější vzhled! Ono než přescrolluju na mém pidi monitůrku všechny novinky jenom za den tak si uženu tenisový loket.
    http://i.imgur.com/FnJV0TO.png takhle si poklikám co si chci přečíst během vteřiny ale na ntbooku vidím jedinou novinku a to dokonce necelou. Samozřejmně je to zatím bez reklam ale o ty se bát nemusíte po pár úpravách tam můžete mít bžilijón reklam!
  • Corvus
    Drobet mi vadí optické (nebo skutečné?) zúžení stránky s obsahem. Je to strašně uzké, řekl bych až nepřirozeně moc. Ono je to asi i tím, že fonty (obecně všechny) jsou drobet větší a tím to působí "zaplácleji" na tak malém prostoru). Mám rád vystředěné stránky, ale ten pruh s veškermým obsahem ke čtení je až příliš uzoučký... Jinak je to fajn a gratuluji.
    • blixa
      Pruh s články je pořád stejný, zúžení je jen optický klam, díky většímu fontu. Ale obecne, text na kratších řádcích se čte lépe, než když jsou řádky delší, v textu je pak jednodušší orientace.
      • Sám za sebe musím říct že na mě to tak nepůsobí. Text na kratších řádcích mě nutí neustále odtrhávat oči od textu, nedaří se mi do něj začíst. A nezdá se mi, že by články na Games byly tak rozsáhlé, aby se v nich nedalo orientovat bez podobných opatření.
  • Ristoro
    Nevím ten font je divný a hover pro horní menu by taky mohlo mít jinou barvu. Jinak mi to přijde OK.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit