Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jednoznačně změna k lepšímu.
  • Zdravím, Opera 12 mi nezobrazuje texty.
  • V podstate je to v poradku, az na ten font. Skutecne ten rounded styl nesedi do celkoveho designu. Jinak dobra prace. Na cerne pozadi jsme uz zvykly..
  • s.hih
    bude i bílá verze?
  • Když na hlavní stránce skroluju dolů v článcích, až dojedu na konec stránka mě nutí kliknout na tlačítko další. Přemýšleli jste nad tím? Nad automatickým dočítáním článků, jakmile fanoušek doskroluje na konec. Problém by vznikl, že už by člověk neměl možnost kliknout na výpis historie článků podle data na místě, kde to je teď. Otázkou je, co lidi častěji využijí/ocení, jestli absenci nutnosti klikat na "další", nebo možnost vybrání článku z historie.
    games.tiscali.cz čtu už asi 13 let, pamatuju původní černo fialový design, nebo co to bylo, Operace Flashpoint a vaše neustále addony živily mě dětství:) Teď se věnuji tvorbě webu, rád vám bezplatně poradím, pomůžu www.ideatech.cz 775049115
  • Stillson
    Zdravim
    nový vzhled se mi celkem líbí.Rozřazení PC,PS.XBOX atd. je dobrý nápad. Písmo v článcích bych nechal mě osobně se dobře čte. Jediné co mi přišlo zvláštní je na hlavní stránce písmo titulku článku.Je takové přehlédnutelné(spíš že je to jen informační) nebo jak to říct... Když jsem to viděl poprvé,tak mi přišlo že je to jen popis na který se nedá kliknout. Takže možná bych pouvažoval akorát nad tímhle. Jinak určitě změna k lepšímu a snad to dovedete do finální verze a budou všichni spokojeni :-) (ale na to bych nevsázel páč občas na diskuzi jsou lidi dost hulváti :D )

    Edit: Sakra a to forum je dost dobrý :-) to se vám povedlo přijde mi přehledné.
  • No paráda, dříve mi ta bíla barva textu na černém pozadí delala z hlavy takovy bordel, že po pár minutách čtení jsem musel prestat. Ted je to hned lepší. Děkuji. Mimochodem hezký nový háv *3*
  • yenda1
    Nezobrazuje se mi i moje konka na mainpage.
  • Ještě mě napadlo, že by bylo možná lepší nechat jen hodnocení líbí. Já třeba nelíbí vůbec neuděluju, protože to je jen podpora trolů - funguje to pro ně podobně jako líbí. Komentář se spoustou nelíbí upoutá stejně pozornosti jako ten s víc líbí. Což je podle mě dost kontraproduktivní. A pokud se chcete řídit heslem: "nekrmte troly", tak by to myslím stálo za zvážení. Ostatně facebook i twitter používají jen like/favorite, o ty zajímavé věci ostatně jde, hovadin je všude spousta, ale ještě na ně upozorňovat mi nedává smysl.
    • Mart9
      Trollové jsou krmeni tím, že na ně ostatní reagují příspěvky. Ti chytřejší jim dají jen -1, pak z toho není dlouhé vlákno o hovně.
      • Coffin.Corner
        Prej chytřejší :D Plus nebo mínus umí dát každý trouba a trollovi mínuska nevadí, naopak. Je strašně jednoduché vyjádřit takto názor na příspěvek, jenže se už nedozvíš proč a ani od koho byl. Navíc se tím tady řeší jakési osobní antipatie, viz. Veskoslav a spol. Diskuze je o tom aby se vyjadřovaly názory, ne aby se jednoduše klikalo, takže osobně bych tenhle systém úplně zrušil.
        • Trol.diskuzni
          Máš tam ode mě mínus, roháči! *5*
    • Jenže např. mě naopak právě tlačítko "dislike" ve FB chybí....proč nemůžu u příspěvku vyjádřit i svůj opačný názor než jenom "like"?
      A to že někdo bude na foru trollovat....to není ani tak o líbí/nelíbí, ale o navazující diskusi s trollem, kdy troll chce jen namíchnou seriozně diskutujícího uživatele...a ten kdo se chytne....jeho chyba.
      • Preco je FB tak uspesny a ma tolko uzivatelov ?
        Hlavna vyhra ked zacinal bola v tlacitku LIKE.
        Ludia sa chcu pacit, potom davaju viac "materialu" na FB...
        Ale ako nahle by vas dakto dislikoval, trolovia, tak vase sebavedomie opada.
        Na FB davate menej fotiek, odkazov... menej sa tam zdrzujete.

        PS: pardon ak to viznelo ze pisem hlavne o uzivateloch nezneho pohlavia :D
  • Stránka mi přijde trochu "přesocializovaná". Např. sharing buttony pod nadpisem nejsou nutné (proč sdílet něco, co si člověk ještě ani nezačal číst). Jinak pěkná práce, jen sekce Právě vyšlo mi přijde poněkud nepřehledná, možná by byla lepší možnost filtrace. Jinak mobilní verze webu je super, uplně nejvíc nejlepší by bylo hodit to do responsive, na tabletu jsou občas texty dost nečitelné a nedokliknutelné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit