Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ses posral ne? Ti ruplo v kulích ne? A modlit se k jednomu bohu nechceš?
    • Jason_dinAlt
      Ono to bude asi fakt nějaké ukřičené děcko. Koho by jinak napadlo vzít jako urážku "modlení se k jednomu bohu"? To jsem ještě nikdy neslyšel. Každopádně pobavilo ! ;o)
    • Jason_dinAlt
      No a přesně tyhle uživatele bych okamžitě dal do Ignored a už bych od toho konkrétního měl "navždy" klid.
      • Jason_dinAlt
        I když na druhou stranu už bych se "nikdy" nedověděl, kdyby si zmoudřel a chtěl se omluvit za svoje nejapné vyjadřování. Ale ruku na srdce. Tohle je moc velká utopie, aby to bylo reálné v tak krátké době.
        • Poku se blbečku nedokážeš přenést přes komentář nebo člověka, co ti vadí, tak tě vážně lituji a jsem zvědav, jak uspěješ v životě, kde tě na pracovišti čeká takových blbců několik na jeden met čtvereční.
          • Jason_dinAlt
            Ale já jsem nenapsal, že se nedokážu přenášet přes některé komentáře. To sis tam přidal sám. To že ti teď odpovídám je toho jasným důkazem.
            Jen bych rád měl možnost odfiltrovat některé děti z diskuze. Ať mi dá systém tu možnost, rád jí využiju. Vás trollů je tu dost, ale stále i dost rozumných lidí.
      • A já bych omezil přístup tobě a podobně smyšlejícím levičákům.
        • On ti nechce omezovat pristup, jen nechce byt obtezovan tvou hlouposti. Na tom neni nic levicackeho, prave naopak. Ale ty v sobe nezapres totalitni smysleni, hned bys omezoval ty, kteri se ti nelibí.
          • Jason_dinAlt
            Aha. On asi opravdu nepochopil, co "ignored" znamená. Tebe (Nudlo) to nijak omezovat nebude v tom, co a kdy do diskuze napíšeš. Je to o tom, že mě se ty tvoje úžasný příspěvky naštěstí nezobrazí.
        • Jason_dinAlt
          No ta právě na to bys mohl použít ten můj navrhovaný "IgnoreList". Měli bychom od sebe pokoj a oba bychom byli v pohodě.
    • Reakce na Jasona,
  • Fakt hruza, proc bylo nutna zmena ::?? protoze eurogamer? Taka nahoda ve stejny cas atd atd ,, jasny bude se kecat jako seto pripravuje desetileti atd atd,
    • deridon
      JD gtfo!
  • chtěl sem ti psat ohledně vzhledu na games už před tydnem jestli něco chystate a chtěl sem ti řict at se na to vyserete jestli něco chystate protože změna vzhledu VŽDYCKY!! jen uškodí ale na games to vypadá docela okey ale stejně bych nechal starý games proč se mrd4t v něčem co je dobré a funguje dobře ?
    • Paulcz
      protože to je MODERNÍ! :)
      • nj ale 40% lidí si na tu modernost nebude chtít zvyknout a přestanou sem chodit tak často nebo vůbec
  • pytaju sa ma na nazor a pripomienku tak odpovedam......pokial sa s tym, mam len zmierit,ok v pohode, ale to sa snad ani nemuseli pytat, ci nie ?

    a BTW nemente prosim mobilnu verziu, je to imo jeden z najlepsich webov na citanie/rychlost a pohodlnost co poznam...
    • ano, je nám všem jasné, že ty fonty jsou tak nehezké jen a jen kvůli "mobilním čítálkům"
  • Amylee.Anderson
    Teď mě málem oslepilo to bílé pozadí psaní komentáře, ale dobrý. Heh, já si pamatuju ještě ten před rokem 2010. Kvůli tomu mi tak došlo, že na Games chodim už fakt dlouho, víc, jak 6 let.

    Jinak se mi ten nový design líbí, jenom mi všechno přišlo takový moc velký, tak jsem si to zmenšila a je po problému. Není to žádný hrozný rozdíl, nejvíc se mi asi líbí změna okénka Fight Clubu.
  • Hodně se mi líbí možnost filtrovat si články jen pro PC. Kudos.
  • jak rikam ty lišty libi/nelíbí jsou neprehledny. prispevek ktery bude mít 100 mínusu bude mít stejne vypadajíci lištu jak ten co ma jen dva mínusy napríklad.
  • celoush
    Osobně bych zrušil celý border u ".box-comments .comment-wrap"
    Jinak občas jsou ještě někde špatně odkazy na autora (např. http://games.tiscali.cz/datum-vydani/podle-noveho-videa-vyjde-middle-earth-shadow-of-mordor-v-rijnu-236629 a odkaz "Aleš Smutný" vede na 404)
  • Mě osobně to nevadí. Je to sice jako pro lidi co blbě viděj, ale co, v pohodě. Co mě vždy vadilo byla ta kombinace žlutá s černou. Agresivní. Bolí to do očí.A to mi při čtení prostě vždy vadilo a vadit bude. Naštěstí Opera má Clean Pages. Což je plugin na vyčištění stránky od reklam a hlavně se tam dá nastavit vše. Od písma, velikosti a hlavně barev. Jak textu tak i pozadí. Prostě bomba. Tohle kdyby Games mělo!
    Jinak jste nejlepší. U nás nic jinýho nečtu *14*
  • Obrázkový písmo = kostrbatá hrůza. Vím že je to ted velká moda, ale obrázkový písmo prostě ne.
    • Chim
      Obrázkové písmo je něco jiného.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit