Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj borci, zvětšení textu je fajn, mohl by být větší i při čtení diskuze, font bych neřešil. Proč nevyužíváte celé plochy monitoru? nevím jak vypadají stránky na ostatních monitorech ale na širokoúhlém mi přijde, že po stranách je spousty nevyužitého prostoru. Celkově se skoro nic moc nezměnilo, co se mi nelíbí je ten velkej hnusnej žlutej pruh na hlavní stránce.
  • Nový font je strašně špatně čitelný a tak nějak nezvykle protáhlý. Přečíst článek až dokonce bylo o moc těžší než dříve (a ne kvůli obsahu). Nadpisy se na stránce trochu ztrácí...mohly by být větší nebo jinak odlišeny od okolního žlutého zvýraznění.
    Lišta s rozdělení dle platformy je určitě užitečná...
    Jinak hranatost je teď moderní...a hlavně zůstalo tmavé pozadí :-)
    • Ale když se prohlížeč odzoomuje tak na 85%, tak už to celkem číst jde... *5*
  • Nadpisy článků jsou naprosto příšerný. Zde bych zvážil změnu fontu, jinak fajn.
    • Ještě jedna věc, která mě dost dráždí, je jiná šířka hlavního obrázku a textu článku. Vše pak působí hrozně amatérsky (odflákle), což považuju za zásadní grafickej kiks.
  • Barvy, vzhled a fonty - neřeším, nikdy nejde vyhovět všem, sloupek s textem by mohl být širší (při rozlišení 1920x1080 je polovina šířky stránky neviužitá), ale mám pár postřehů co se týče funkčnosti.
    1) V hlavním menu položka RECENZE - změnit název, po otevření se dostanu na recenze, ale filtr mi nabídne i na ostatní články. Když nevím kde hledatostaní články, tak by mě určitě nenapadlo koukat do položky Recenze.
    2) Vyjde a vyšlo - v prvním sloupci Právě vyšlo je 6 her, kde je místo datumu vydání otazník, např. Battlefield 4: Naval Strike má již téměř dva týdny datum vydání oznámené, i kdyby to nikdo nestihl aktualizovat, tak otazník ve sloupku VYDANÝCH her je nelogický, zvlášť u her několik měsíců vydaných (např. Ryse: Son of Rome).
    3) Katalog her - používám prohlížeč Opera 12.16, ve sloupci Platformy mi to u každé hry vypisuje dlouhý výpis kódu stránky, např. [{'gameId': 11520, 'id': 145557, 'imported': 0, 'name': 'Wii', 'releaseDate': '2006-04-00', 'seoName': 'wii', 'shortName': 'Wii', 'url': 'http://games.tiscali.cz/katalog/wii/', 'visible': 1}, {'gameId': 11520, 'id': 145559, 'imported': 0, 'name': 'PlayStation 2', 'releaseDate': None, 'seoName': 'playstation-2', 'shortName': 'PS2', 'url': 'http://games.tiscali.cz/katalog/playstation-2/', 'visible': 0}] {'scheme': 'http', 'params': '', 'path': '/katalog/', 'fragment': '', 'query': '', 'netloc': 'games.tiscali.cz'}
    4) Otevření galerie obrázků v novém okně - nemám s tím problém, přesun na další obrázky kolečkem myši mě překvapil, ale po prvním šoku nezbývá než pochválit, podle mě výborný nápad.
    5) Online hry - popisek hry POD obrázkem mi přijde velmi nešikovný, oči mi tak nějak samy přiřazují k obrázku popisek nad, který ale patři jiné hře. Dále po velkých obrázích her je zbytek her s menšími obrázky rozsypaný a divně uskočený, po pátém malém obrázku je poslední čtvrtina obrázku useklá (Opera 12.16)
    6) Games TV - šipky u videí nabízí jen několik dalších, nadpisy nad kategoriemi by mohly vést jako odkazy na všechny videa z kategorie
    7) výpis článků podle data - nabízí jen den před a den po, nejde najít konkrétní den
    8) Archiv podcastů - odkaz na video je jen u prvního, pokud ostatní nejsou na webu games.cz, tak by tam mohl být alespoň odkaz na youtube. Nadpis (např. Fight Club #172) by mohl odkazovat na původní článek.
  • A článek končí odkazem "pokračování", které končí na 404:

    http://old.games.tiscali.cz/reviews/cctsfirestorm//index2.asp

    A to nebude asi jen tenhle článek...
    • PS: A když už dám reagovat a chybně opíšu kód, tak po následném správném opsání se už příspěvek nepřiřadí k tomu správnému jako reakce, ale vytvoří se jako zcela nový příspěvek.
  • Jako grafik mam vidim zasadni problem s citelnosti textu, web na kterem se maji cist clanky by nemel mit bily text na cernem, boli s toho oči. Šířka pro text je malá. Když už jste změnily vzhled, myslim že by to mělo byt směrem k použitelnosti a to se bohužel nestalo. Font nadpisu nic neřeší... Být vámi zamyslel bych se nad tím a minimálně bych upravil CSS do bílé a nahoru strčil přepínač tmavé a světlé verze. Normální uživatelé nad barvami nepřemýšlí, ale ta bílá se žlutou na černé je vražda pro oči, fakt...
    • Mne naopak vypaluji oci weby se svetlym pozadim ktere narozdil od textu na aktivnich monitorech v noci osvetluji celou mistnost *5*
    • Inquisitor
      Já teda absolutně nevnímám při čtení rozdíl mezi černým a bílym podkladem.
      • Vrook
        Já jo a bílá na černym se mi čte líp. Monitor zkrátka neni papír a bílá fakt svítí, takže mě oči bolej spíš z bílýho podkladu. Kór když si web otevřu v noci a nechce se mi, nebo nemůžu rozsvítit, takže sedím ve tmě. To jsou pak ty vyloženě bílý weby za trest.
        • Tak tak, tmavé pozadí s bílým textem je pro oči mnohem pohodlnější. Z bílého pozadí se oči unaví daleko dřív. V Autocadu a jiných programech také pracuji zásadně s tmavým pozadím .... bílé jen na screenshoty aby se neplýtvala barva :).
  • Jsem opravdu jedinej, kdo postrádá možnost přepnout si games na bílou variantu s černým textem?
  • tak jakó zprvu jsem vytýkal "nadpisovej font" nu, ale po těch (asi) třech dnech mi to už v žaludku netrčí, jak kdyby tu byl už od počátku počátku! Na co si teda, ale jakó nemůžu ani za mák zvyknout je užitej font v článcích.. když si třebas rozkliknu recku na Ground Zeroes demo, tak fontík verdiktu je bilí(!) a možná trošku drobný, zatímco hlavní text je našedlý, což je lepší varianta, než lucka bílá.. ale to rádkování.. ty rozestupy.. nejlépe dopadly diskuse z teho bych jakó vycházel.. děkuju za pozornost a dobró noc *2*
  • Jeeee este treba premenovat nazov webu-domeny na Hratky.cz a bude to kompletne !! :-)
  • no ja články na games nečtu takže je mi jedno jakej mají font

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit