Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • můžete to prosím vrátit jak to bylo !! Tohle je šílený. Koho tohle zase napadlo měnit stránky. To už nemáte na práci nic jiného ? Tohle vymyslel zas nějakej PR manažer *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Vy**nil jsem si na to. Je to zuzo. Lepsi nez gangbang neb podcast, nebo jak se jmenuje ten porad od vas.

    Cheers! *14*
  • Nový font pro nadpisy se mi, nevím proč, hůř čte, ale zase se mi líbí větší font v textu článku. Jinak se mi neotevřelo žádné video v článku, nebo už tam nejsou - vidím jen tři tečky... nevím. Jsou v galerii pod tím, takže nevadí, ale je to krkolomné... Jak šířka obrázků není zarovnaná s textem, tak mi to přijde takové rozházené. Toliko za sebe... jinak ok.
  • Zdravím, články se čtou nepříjemně, chtělo by to jiný font, nějaký "ostřejší". Dále mě mrzí, že se stránka neroztáhne podle monitoru, ale vím že to není jednoduché.
  • co se mi líbí:
    font celkově (velikost, typ,..)

    co se mi nelíbí:
    NEMOŽNOST SCROLLOVAT BLESKOVKAMI
    verdikt + hodnocení u recenzí - rámeček kolem těcho sekcí mi nevyhovuje, možná zlepšení mě ale nenapadají
  • za mě chvála.. jen pár konstruktivních připomínek.
    Jelikož vás nejvíce čtu po cestě do a z práce, uvítal bych kdyby v mobilní verzi webu byla možnost přejít do diskuze ke článku přímo pod článkem, popřípadě zobrazené poslední třeba 2 příspěvky, a ne abych musel zpět na hlavní stránku a proklikával se skrze ikonu komentáře.
    Také bych byl vděčný, tentokrát v originálním zobrazením, v záložce vyšlo/vyjde za filtr platforem.
    A nakonec postrádám u většiny videí rozlišení 1080p, ale to už nevím zda je řešitelné.
    Díkec
    • Mobilni verze ma moznost jit do komentare primo pod clankam, ale tuhle moznost si musis nesmyslne rozbalit (na konci clanku je radek na ktery kdyz kliknes, tak se rozbali a ziskas radek s odkazem na diskuzi, proc se ale bali radek do radku, to sš me neptej). Funguje to tak dlouhodobe, ale momentalne je to rozbite, protoze me to z mobilni verze clanku posila na nemobilni diskuzi.
  • Hele a co udělat víc typů pro přihlášené uživatele, kteří by si mohli zvolit i mezi staršími designy, myslím, že by jste přesvědčily hodně lidí k registraci, alespoň mě by to donutilo nad tím aspoň uvažovat
  • Inak ten font nadpisov clankov sa na web fakt moc nehodi ale povedzme. Co ma skor viac stve je ze zasa cely web sa scvrkol na uzky sliz v strede obrazovky. Nechapem co je to za aktualnu modu (to iste teraz spravil fb). Su sluzby kde je to pochopitelne ale pre newsovy web kde su aj clanky tak to fakt nechapem. Nevravim ze kazdy ma velky monitor ale nyslim ze tak 22-24" monitor je clekom bezny alebo skor ze rozlisenia cez 1600 (1680x1050 alebo 1920x1080/1200) su celkom bezne tak nechapem preco musi mat Vas web sirku 1000px. Kludne by ste mohli pridat minimalne tych 400px - 200px z kazdej strany.
  • Calibri!!
  • Určitě je lepší vetší font v článku
    Nadpisy mají zvláštní font, ale možná jde jenom o zvyk
    Hodně mi chybí scrolování bleskovek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit