Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Font je perfektní.
    Jinak, nemohl jsem najít videa z podcastů - proč nejsou v sekci Games TV?
  • Já osobně mám problém s přechodem z černého pozadí na další web s bílým pozadím. Asi už nestíhají ani moje oči *1*
  • Llour
    Nadpisy i bleskovky jsou v pohodě. Mě se ale čte hůře text uvnitř článku.
  • Inu, Games.cz sleduju prakticky od vzniku, byl jsem zvyklej na design a rozložení článků, nicméně změna je život a některý části chtěli změnu jako sůl. Celkový design se mi líbí, pokud někdo má problémy s přehledností, tak je to vždy jen o zvyku a zorientování. Ale bohužel musím se přidat k názoru většiny, že fonty by to rozhodně chtělo upravit. A to jak nadpisy, tak i font v článcích. Možná je to jenom o zvyku, nevím, to se pozná až časem, ale zatím to na mě tak působí. A nebo mám jen divný oči *1*

    Jo a problém pro mě numero uno... nevidím nikde možnost přepnout na bílou variantu. Nemám rád stránky s černým podkladem a daleko příjemnější je mi právě podklad bílý. Dřív jsem tu možnost viděl, nicméně teď ať koukám, jak koukám tak jí nikde nemůžu najít. Nejvíc zarážející je, že v obrázku kterej je v článku, tak tam tu možnost vidím. Jestli se jednalo taky jen o apríl, tak budu naštvanej *1*
  • Podle me se zmena povedla lepe nez na jinem nejmenovanem webu:-) . A hlavne, ze se neco taky zmenilo. Stara podoba games byla uz moc okoukana a taky nebyla dokonala.
  • Víceméně prkotiny, ale taky si postěžuji na nadpisový font, je prostě moc oblý!
    Delší "top" komentáře pod články se nevlezou do chlívku, je to nehezké *15*

    Takřka to nepoužívám, ale překopal bych kategorie.. Wii(U) byl vyměnil za prosté Nintendo a Handheldy bych zrušil úplně a novinky pro ně by prostě dostaly tag playstation/nintendo. p.e.a.c.e. *12*
    • alladjex
      Mě by zajímalo, jestli ty kategorie podle platformy někdo používá. Já sem nikdy nepřišel na to, k čemu by mě měli být dobré ... *8*
  • Na ipadu nejde dávat +/- .
  • Plnohodnotný světlý design, font nadpisů nesedí (hodí se spíš pro hračkářství), možná zkusit rozšířit stránku - působí na mě příliš stísněně jako sardinky
  • za mě dobry. bál jsem se, ze se povezete na vlně mnoha jiných webů, které začaly houfně kopirovat polygon.com, ale přijemně jste mě překvapili. nemam rád velké změny a ty vaše vypadají, aspoň na první pohled, jen jako drobné poladění fungujícího systému. po tom jak se podařilo podle mě totalně znepřehlednit třeba musicserver.cz jsem čekal jen to nejhorší :-)
    -
    takže palec nahoru. jsem rád, že se držíte kombinace tmaveho pozadí a světlého písma. na večerní čtení je to mnohem příjemnější, než si vypalovat oči bílým podkladem.
  • jo BUDU HEJTOVAT. Nevim proč ale propadá mi to tady jako u blbečků na dvorku. Sleduji Games.cz dlouho a nechápu jejich politiku. Nějak mi taky nedochází proč musejí bořit zavedený systém v rámci daně herní komunity tady v Čr. Za vzhled 3/10
    • Veskoslav
      Stále milionkrát lepší než co udělali u Bonuswebu, kdy na specifickou a dobře zpracovanou stránku aplikovali šablonu idnes a povyhazovali redaktory a nasadili tam zahradníky nejspíš. Navíc nechci, aby games vypadalo jako desítky jiných webů. Klasická nudná bíla (kdy z ní časem dost bolí oči)+písmo. Jen ať si ponechají toto zobrazení, ale upraví se parametry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit