Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosim vas pekne. Ja delam hudbu, na YT jsem niic nenahodil. Ale chcete mi rict, ze by se mi mohlo treba stat, ze vytvorim sample, ten sample nekdo ukradne, ten nekdo potom mne narkne ze ja jsem zlodej a me zrusi ucet, anžto bych se mohl nejak branit? Popripade mne nejaka firma jeste zazaluje.... a co ja vim. Ona hudba to je taky neco. Kdyz si vezmete ze nejaka elektronicka skladba muze byt i ze 100 procent z corlych loopu navrstvenych pres sebe a upravenych. Je to ale i velkymi spolecnostmi tolerovano. No a hra je taky takovej sample a pak letsplayer s nim vyrabi film a tolerovano to neni. Vesmes- VSICHNI KOPIRUJEME OD VSECH UZ OD NAROZENI. Ve skole se ucime to, co nekdo pracne vymyslel........ To bychom se museli zblaznit. Je to o nenazranosti a v techto pripadech i o tom aby hraci temto spolecnostem vyjadrili to, co si o nich mysli. a pral bych jim, aby se jim to projevilo na trzbach a na zvysenem poctu seedů *16*
  • To by som sa ani necudoval keby zacala internetova "vojna"... Pride napr. spoplatnenie videi,prava na hudbu,videa a pod...Potom by prisla vlna nespokojnych ludi,rusenie stranok typu pirate bay,to by este len vysli na scenu Anonymouse :P
  • Záleží na tom, kde bude mít servery. *4*
  • MrSanta
    Dělám recepčního na hotelu. V noci se u nás nespí. Když hosté ulehnou a já mám hotovou práci, tak mám klid. Šéf je rozumný a nezahrnuje nás zbytečnou prací jenom proto, ať něco děláme.
  • Uprimne licencni ujednani u hry jsem necetl dlouho.
  • tak ted uz vim, ze ne :)
  • Myslis, ze od ted je konec letsplejum jako celkove? Ze od ted je to nelegalni at je to kde je to?
  • to je pravda. Ja byt konkurence tak v tento okamzik moji lide oslovuji ty nejvetsi uploadery a snazil bych se s nima domluvit pod jakymi podminkami odchazi. samozrejme, aby to brutalne vyhypovali proc u tech zlych nezusrtanou ani minutu a apel, aby je podporili ostatni. No a uz to jede. Mas pravdu, da se toho vyuzit slusne a udelat kolem toho brutalni halo. Pak si zaplatit clanky na nejctenejsich pocitacovych strankach- my jsme ti dobri a..... No ale abychom se nedivili, co vsechno googlu pres 5 dalsi spolecnosti patri. Jak Kellner. Ten taky vlastni kdo vi co, ale kazdej zna jem jeho 5 firem nebo kolik
  • Kedaro
    Jak dlouho konkurence vydrží, než se do ní pustí právníci.
  • Myslím, že jsi nepochopil, kam jsem tím mířil. *4*
  • pochlub se, ukaz nam sva videa prosim. Podivam se *3*
  • Na tuto debatu platí jediné - POZOR! VIDEO OBSAHUJE CIZÍ JAZYK!
    http://www.youtube.com/watch?v=QYw5fTfAftI

    :D
  • nj myslel:) ale pravdu povediac som si ani nevsimol ze tam chyba h. holt grammar nazi vyhral:)
  • celoush
    Ideální chvíle pro konkurenci.
  • Tohle je zase zničující pro mě --.> "46 tisíci odběrately". :P
  • And wwwwweeeeee haaave the winnnnnneeeer! *1*
  • Myslím, že ne, Time. *4*
  • jen jestli náhodou nemyslel walkthrough *3*
  • Myslím, že ne, Time.
  • eStar
    Nikde, je to běžně používané slovo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit