Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kto vie. Walktrough je uplne bezne pouzivane pre navod:) teda navod zmysle navod na hru.
  • celkem by me zajimalo kde delas. Ja vzdycky delal tam, kde jsem musel pracovat :( Hele krom nocniho hlidace, kdo jeste v pracovni dobe muze cucet na videa co? a pritom jako hodne ctu, ze lidi misto prace , nebo ze chodi do prace na facebook. Ale urednikem se uz nestanu :) Ale jsem rad, ze tenm nas slavnej kapitalismus jeste nezasahnul do vsech pracovnich odvetvi
  • Já umím anglicky výborně a "walktrough" jsem teda v životě neslyšel. Kde asi udělali namachrovaní soudruzi z NDR chybu? *3*
  • FlyGun to myslíš toho homosexuála který šetří peníze na změnu pohlaví? Už podle hlasu je jasné kam ty hormony měly původně směřovat..
  • Souhlasím, hledat návody to je fuška, ale zkusím trochu poradit, ikdyž jsem sám začátečník: otevřeš si google (www.google.cz anebo www.google.com pokud si troufáš) a do té bílé řádky nahoře napíšeš "název hry" mezerník (to je ta dlouhá klávesa dole na klávesnici) "návod" nebo "walktrough" - to jen pokud umíš anglicky, jinak to ani nezkoušej nebo se ti rozbije počítač!! Hlavně jestli se ti rozbije počítač neříkej svojí mámě že jsem ti to poradil já, jo?!!
  • soza je banda kktov
  • No.. Dajme tomu že by si prišiel pred súd .. a čo teraz. Ty máš tak zaplateného právnika za 200€ ... ale čo oni ? O to ide ... proti nim nič nezmôžeš lebo majú prachy .. môžu si dovoliť všetko.
  • a nemelo by nakonec byt jedno jestli ma nekdo zpoplatneni zapnuto, vypnuto? Video s jejich obsahem, je porad video s jejich obsahem. Mimochodem vubec nevim jak to chodi, ale nelibi se mi, ze by google predaval vase osobni informace tretim stranam, ktere prohlasi, ze to a to je jejich. Je tu nekdo, kterej mi rekne postup... tedy presne jak firmy + podvodne firmy donucuji uzivatele zaplatit. Prece google nemuze dat vase jmeno, adresu komukoli, kdo rekne ze je neco jeho. A to se nebavim o tom, z ceho danoui castku pocitaji. Vzdyt takova faktura neni vubec jednoducha. To nekdo spocita kolik je poruseni celkove na kanalu, nebo co video to vyhrozovani zalobou. Ozve se vam, ceskej pravnik, kterej je zastupuje, nebo vsechno v anglictine. Nejak mi to hlava nebere. A o smlouvach? To jako nejakej 12ctiletej tydýt s bedarama zaklepe na dvere Activisionu, ze by chtel smlouvu? Co to je? A takhle musi obejit 150 spolecnosti? Jak je to s podnikanim s danemi 14ctiletych? To tam ma jit s rodici? :) Dejme tomu, ze ted chci natocit to je jedno Battlefield jo, co mam delat? :)
  • To je veta, ktorá by dávala zmysel, keby tie claimy neprišli aj na nemonetizované videá a tiež rovnako bezdôvodne.
  • Ohledne podvodniku s vypalnym. Proc neexistuje nejaky seznam podvodnych subjektu, ktery budou uzivatele znat a pokud nejake upozorneni prijde, budou uzivatele vedet odkud vitr fouka? Chapu, ze ve vysledku to nic neresi ale aspon neco. Dale nechapu proc YT neresi situaci, kdy dostavaji stovky upozornerni od uzivatelu, tykajicich se odvolani, ci jak to nazvat, kde figuruji porad ty same podvodne firmy. I kdyby menili nazev, zase se to nabalí. No chci rict, ze spis mi prijde, ze v tom ma google prsty a ze by pro ne nebyl az takovej problem se s tim vyporadat. Nejde preci o 20 000 firem. Maji filtry na kde co, tak proc nemaji par zamestnancu, kteri by kontrolovali situaci. Chci rict, ze rozhodne maji moznost aspon ty nejvetsi podvodniky oznacit. Dale by meli apelovat na uzivatele, nejakou prevenci atd. Ja jsem o tom doted nevedel, ale ja taky nepouzivam upload a uz vubec ne pro zpenezeni. Diky za vysvetleni- nick Black- , ceho se google spoluucastni. Kdyz si vezmete co vsechno google vytvoril, jake ma zdroje, kdo pro ne dela... prijde vam to jako neco, s cim by nemohl google bojovat? Proc tedy je system a zakon nastaven tak, jak je? Je to krajne podezrele
  • gogo je dobrej, ma dobry letsplaye nevim co se ti nelibi. koukal sem od nej treba sims nebo truck simulator i jiny
  • Tady všechno najdeš https://www.youtube.com/watch?v=DfyVjdtPpRE
  • presne tam, ale zaujímalo by ma čo je to za prkotinu. Ty nepredávaš hudbu a ani nieje v skutočnom svete reálne aby si mal za 10 sekúnd hudby vo videu zisk. Neprofituješ s náhodou z obsahu? To si na každú vec človek musí vypýtať povolenie??? Keby som robil hudbu tak som rád za reklamu v nejakom lets play. Koľkokrát som videl komentáre typu: aká je toto hudba a podobne... Ale chápem ten rozdiel, keď niekto vydá CD s hudbou a ona sa následne objaví na YT, alebo kde je oficiálny kanál a tam je tá hudba zavesená. Samozrejme tam to chápem, veď prečo by mala byť na YT milionkrát zavesená moja tvorba, keď už ju mám na ofic. kanály, za ktorú dostávam prachy. Tam ušli zisk chápem.
    Neviem síce ani ako to chodí u TV, tá ak použije len tak náhodne pesničku tak musí pýtať dovolenie? A tak isto ako aj ľudia na YT? A keď je to hudba zložená pre hru tak tiež? Pretože tá je niekedy len v hre a ako som už dole písal tak dividendy sa vyplácajú z predaja tej hry, takže tu sa tiež nejedná o ušli zisk.
  • p. Vera Pohlova, legenda
  • IIBANIIOcelot
    Ale tady přece vůbec neřešíme sledovanost...sám sis odpověděl proč s tim nemaj problém - Minecraft
  • no jo treba s certem, hlavbne kdyz dostanes zaplaceno. Je mi jasny co jses zac.
  • nedavno zas nova domena a ta minula vydrzela jak dlouho? Holandani je vykopli.
  • Je to celé... divné. Nejsem extra fanoušek lets playů, ale uznávám ho jako možnost rychle a snadno si vyhledat pasáž, která mě ve hře může zmást. Ocením to hlavně u starších her, protože hledat návody není tak snadné, jak se zdá. A pár jedinců dokáže s dobrým přednesem opravdové divy. Nedávnou jsem koukal na Prison Architecta a moc jsem se bavil.

    Nicméně si asi Youtube a ostatní moc neuvědomují, že takové video působí jako reklama. A to je přece z obchodního hlediska správné, nebo se mýlím?
  • diky
  • jo je to tak. Jen to hledani v kupce sena stoji ten cas no. A cim jsem starsi, tim mi den prijde kratsi a kratsi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit