Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • IIBANIIOcelot
    Jací jsou ty nejslavnější čeští letsplayeři? Minecrafťák? :D
  • IIBANIIOcelot
    Pokud firma, která hru vyrobila řekne, že nechce vídat, nebo nechce aby lidé dostávali zaplaceno za videa z její hry nemám nic proti. Je to její rozhodnutí co má pro i proti. Ale pokud mi nějákej naprosto neznámej účet z ničeho nic namítne něco na část videa, který bylo 2 roky v pohodě, sděluje mi, že je tam jeho muzika, přesto, že je to gameplay hry FEAR 2, kde zrovna žádná hudba nebyla a když něco namítnu, tak mi YT video blokne úplně a sdělí, že jestli se to bude ještě 2x opakovat tak mi zruší účet, tak je něco špatně...a to jsem i komunikoval s WB a Monolithem, kteří mě podporovali k výrobě videíí...
    Hudební firmy jsou největší zlo a nevim kterým děvkám platí, aby uspokojovali managery z Googlu, když tohle dovolí...
  • No dival jsem se na nejslevanejsi letsplayery- ceske a kanaly jsou v pohode a nikdo si ani nestezuje. To je divny ne?
  • Jack1947
    Nakonec, budou hry mit jako takove na YT smitec pac se to nelibilo par "hlavounum". Jenze Youtube na hrach nestoji ani nepada... jen proste budou vice cenzurovane, dokud nevymizi zcela uplne. Zlomi si pod sebou vetev, pac na Youtube herni videa a secko patrilo vzdycky a az tam nebudou opadne o nej zajem. Byt treba ne tak markantne opadne... na nejake premysleni pak uz nebude cas. O tom ze ta kvalita tohoto kanalu s propojenim s Google+ zacla jit/sla rapidne dolu.
    Samozrejme, o penize jde vzdy az na 1miste, kdyz ne tak ne holt jsou alternativy jako Twitch... nakolik to bude je dobre to se uvidi. Ja tuto politiku silne nesdilim, nejsem sam.
    *4*
  • Veskoslav
    Můžeš si udělat kopii vlastněného softwaru pro své osobní potřeby. Ale stahování her a softwaru je u nás nelegální, Stejně jako sdílení hudby a filmu je nelegální, ale stažení nikoliv.
  • C-BEAM
    Stále viac hračov nevidí v dnešných hrách výzvy ktorým by už nečelili a začínajú sa pýtať prečo by si mali hru kúpiť keď si ju môžu zadarmo pozrieť. Je to znakom zdravého progresu či úpadku ? Alebo ide jednoducho o prejav dnešnej doby, v ktorej chcú ľudia čo najviac zážitkov bez vlastného pričinenia ? a čo dnešné hry ktoré inklinujú k filmovosti a odsúvajú hratelnost na druhú kolaj, nie sú náhodou oni motorom tohoto kontroverzného vývoja ?
  • IIBANIIOcelot
    A nejlepší je, že je youtube plné scamerů typu "all steam games for free", bla bla atd. kde se hlupákům snaží vykrást účty, nebo něco odcizit...a navíc se i dost kševtuje s komentama,lajkama atd. takže pod videem je asi 20 lidí co děkujou že to funguje a musíte se kouknout na jejich účty aby jste zjistli že jejich práce je jen hledat taková videa a dávat falešné komenty...a s tim youtube nic moc nedělá, jelikož se to neustále rozvíjí...
    Za chvíli bude na youtube jednoduší najít erotický video než rozbor traileru nebo konec Bioshocku...
  • eStar
    IIBANIIOcelot: Myslím že nemáš pravdu. Stahování je legální pouze u hudby, filmů a jiným uměleckých děl (sdílení už legální není). U software je ovšem nelegální i stahování a mám pocit že se tohle vztahuje i na hry.
  • IIBANIIOcelot: Co neni nelegalni?
  • Kedaro
    Přijde mi to jenom jako sprostá cenzura, které je všude čím dál víc.
  • zato ja jsem vytvoril. Ma dila jsou zdarma a penize mi jdou z donate. Pokud bych chtel, aby mi napred zaplatli, nedostanu nic- jako clovek jehoz znacka neni DiCaprio. Kaslu na celou OSU. Lidi, kteri mi posilaji penize mi je posilaji z velke casti proto, ze jsem umoznil prave tento svobodny pristup. To same ma treba FUKA. Tohle je budoucnost a proti tomu bude asi nadosmrti stat typ zaplat, znovu zaplat a zmiz. Dale mam vysledovano, ze lidi, kteri posilaji donate, to delaji protoze z toho maji dobry pocit. Jiny, lepsi nez z klasickeho nakupu. Lidi radi nakupuji a tady k tomu je jeste obrovska pridana hodnota. Kickstarter je na podobnym pocitovym principu- podpora. Proste dobry skutek, radost ze mohou svym konanim nekoho podprit. Neni to proste zaplat a zmiz- nezname te. Tento pocit je dulezity a proto tito lide plati a naopak nechteji platit spolecnostem s miliardovymi obraty, ktere se jeste proti svym zakaznikum stavi. Toto je budoucnost. Az nejaka znama celebrita se osamostatni a zkusi jit donate cestou- mozna zjisti, ze vydela stejne nebo vice penez nez je klasicka distribuce. Nechapu kapely, ktere uz maji zavedene znacky, ze aspon par jich nenaslo alternativy a jsou porad pod 150sati strankovymi smlouvami. Maji na to rozjet si to podle sebe, ale.... nejspis je neco drzi pod krkem. Jak tam jsou miliony dolaru a stovkly lidi kolem, ktere kapela zivi, nemyslim si, ze by je nechali jen tak odejit. Prechody pod jine vyznamne labely moc neresi. Nakonec na konci pyramidy je ten samy vlastnik. Prichazi pomalu nova doba. Uz je tady, ale zatim se ji nezucastnuji masy. Vzpomente YT ted a pred dvema lety. Bych se nedivil, kdyby rytmus a spol nevidelaval na YT vic nez za koncerty. Meni se to a obycejni lide budou bezne vedet co je to donate. Zatim to porad malokdo ma vryte. Ale az to prijde, bude nam lip. Ja sam si resim a jsem zodpovedny za to koli lidi dostanu na me stranky a pak uz jede statistika, ktera se bude rok od roku menit. Dale mecenasstvi. Pratele neni nad to, kdyz misto 30- 300 kc vam prïstane 10 000 od cloveka, kterej si udela radost. Pro neho je to nic, ale vi, ze pro vas to bude super. To je to jak jsem mluvil. Par kliknuti a muze to udelat, misto aby se nekde po vas shanel- to proste nikdo neudela. Vetsinou to prichazi od lidi, kteri se s vami ztotozni. Pak jsou super dopisy, kdy vam pisi, ze by prispeli, ale proste nemuzou- to je zakladna, ktera zase prispeje priste az dostuduje atd. Z vysoka kaslu na smlouvy s Osou. Jsou to vyzirkove, byrokrati, tovarna na penize. A ceska radia? K smichu. To je tak pro lucku bilou a par vyvolenejch, kteri se dostanou do kolotoce odrhovacek, ktere se pousti nektere snad uz 60 let. Ohledne letsplayeru: Vzdyt je to pro ne obrovska reklama. Treba u nas minecraft. Paneboze, kolik lidi zaclo hrat, protoze ten atak na YT je neprehlednutelnej atd atd. Jdou sami proti sobe. Aby nakonec nelitovali. Tohle je spatna cestaa pro mne signal proc YT a celej google zacinam doopravdy nemit rad. Chtej nas ochocit a pekne za rucicku stahnout do propasti. Nenechme je vytvorit monopol. Ja jsem nedavno zrusil, nepouzivam cokoli zavani googlem. A anžto nejsem paranoidni, prestava se mi to libit kam jen za par let to vsecvhno smeruje a to je net stale v plenkach. Zaverem. Za moji hudbu nikdo nikdy nebude muset platit, protoze vim, ze plati ten, kdo zaplatit chce- kdo chce me a tim padem sobe udelat radost. To je to, co totalitni vyderacske spolecnosti a fizlove z oa nepochopi- nad jejich chapani. A nezapomenme, ze si svoje misto na slunci budou chtit nechat. Budou delat vsechno proto, aby jim prijmy neklesly. Jsou vlivni a zmeny zakona jsou schopni prosadit, az jednou budou potrebovat.
  • IIBANIIOcelot
    Dojebané kanály, nepřehledná úvodní strana, kde mám teď jen samé doporučení a reklamy...debilní způsob přehrávání videií, kdy si nemůžete plynule přepnout a nastavit kvalitu nebo nechat si načíst pauznuté video a pak přehrát, jelikož jak oni říkaj maj supr systém který neustále skeduje vaše připojení a podle toho stahuje ze vzdáleného serveru segmenty videa v různých kvalitách...na to vám kašlu! já si 2 minutky počkám na nahrátí videa v 1080p a pak si ho "přetočim" dopředu třeba a jedu dál...váš systém začne ale nahrávat video znova....k tomu po poslednim "updatu" dojebané subscription a komenty...nemluvně o vnucování google plus díky kterému jsem přestal komentovat videa a odpovídat fanoškům...což je jedno jelikož už ani bez google plus nevidim, že mi někdo z fanoušků píše či něco komentuje...Poslední dobou mi navíc video většinou na první pokus nejde a je jen černá obrazovka - takže refresh...jo a někdy taky nejde zvuk videa - opět refresh...
    No a teď tohle...a bude to jen horší a horší...zatim nic co google s youtube udělal nebylo výrazně k lepšímu...
  • A víte co lidí ? Dokud funguje thepiratebay tak mi je to všechno uplně jedno :D
  • Row
    at zije owncloud... dokud mi nelehne doma server popelem mam klid *5*
  • IIBANIIOcelot
    Ono to ale v ČR není nelegální :) ale je to otrva to je fakt...proto jsem přešel na steam
  • eStar
    Jo něco na tom bude. Když neexistují dema a zakážou nám i YT tak budu muset místo toho zase pirátit, hlavně ať si pak distributoři stěžují na piráctví a na ušlý zisk. Jenže to co se teď na YT děje je něco úplně jiného, podvodné firmy které nemají s hrami nic společného se obohacují na úkor youtuberů. Snad se tohle dostane až k soudu.
  • Veskoslav
    To, že stažežení her je stále nelegální a otravné na čas. Pořád je lepší se podívat na recenzi na youtube než pak stahovat a hrát.
  • jonatan.hanzlik
    Protože tohle není iniciativa YT, ale společností, kterým patří hry. I jinou stránku lehce můžou obvinit z porušování práv.
  • Stáhnout, zahrát, pokud se mi to bude líbit, koupim, pokud ne odinstaluju, nevim co chcete víc řešit.
  • Ja bych vam vsechny ty internety zakazala a zrusila.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit