Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robotron3
    Když vidim, že nový konzole přináší jen pár polygonů a textur navíc, jinak je to samý jako předchozí generace, tak na mě to má přesně opačnej efekt, že už jsem na hry zanevřel a jen když mám náhodou čas, tak si pustim nějakou starou klasiku v dosboxu. Aktuálně Little Big Adventure, která mě kdysi minula, a je to zdaleka to nejlepší co jsem hrál za poslední roky... (kromě Daedly Premonition), a to je asi tak to nejvýmluvnější k aktuálním hrám :)
  • Konzole jsou BUDOUCNOST pochopte to tech vasich bednach velikych v budoucnu nebude nikdo hrat vsichni budeme sedet pohodlne na gauči a hrat NEXT GEN KONZOLE JOO!!! TO JE BUDOUCNOST!
    • Jo, už když vyšly PS2, Xbox a Gamecube, tak se říkalo, že tuhle generaci konzolí PC nepřežije...
    • Ale tak nekrmte to !!!
      • Jack1947
        Naopak nakrmte, nee prekrmte ho a at praskne. *4*
    • Já mám u PC taky pohodlné kožené křeslo s velkými opěrkami - nějaký gauč ... :)
    • Tak vzhledem k tomu, jak šla technická kvalita konzolových her dolů, tak tomu dávám 10 let a budeme znovu v éře 8bitových plošinovek. To je budoucnost *2*
    • s 5 rocnym HW :D
    • Jj, budoucnost s hardwarem minulosti *14* *3*
      • Ktery je ovsem pro PC budoucnosti :-).
        • Asharak
          Nejsmutnější věc na tom celém *10*
    • Veskoslav
      "Sestři, pacient zase utekl z pokoje!"
  • ale ja nezanevrel na hrani ja zanevrel na konzole *15*
  • BoB.2
    Je mě 60 před 20 lety jsem zanevřel na konzole, ale tohle mě přesvědčí. *15*
    • Asharak
      Šak počkej na next-gen remaky ^^
    • good irony *15*
  • Jack1947
    No nevim, kdo hrat prestal neprestal prave hrat kvuli konzolim ? Ze se vsechno zjednodusuje atp...
    nerikam ze vsichni a vsechno jen , se mi to moc nezda. Samozrejme by to bylo plus , pokud by naopak nepritahlo az moc lidi a i tech na ktere Next gen treba cilen ani nebyl.

    Kdyz to beru kolem a kolem, nebylo by lepsi kdyby "Nove konzole by meli prilakat vyvojare co uz na hry zanevreli". Coz oto, hraci hrali by radi jenze ne takhle... nebo ano.
    • Posímtě o čem to vykládáš, sečit si hráče různých generací konzolí a pochopíš že zájem o konzolový trh neustále roste. Konzole otevírají herní trh lidem kteří by o něj jinak ani nezavadili.
      • Jack1947
        Vidis a to napsal konzolista, co vidi a chape ze hry nejsou uplne tak ferove k hracum ale co neni hlavni ze jim to sype a kdo nechce ten nehraje? *7* Ale no tak , nerikam ze je to spatne ale tohleto prvoplanovite zjednodusovani jednou by skoncit sakra melo.
    • Česky by to nešlo?
      • Jack1947
        Netusil jsem ze je zde nejaka "Soutez" a ne to vubec nikdy , maximalne tak muzu bejt 2hej ale ze bych ho trumfnul... zas tak dobrej nejsem. *3*
    • Pete.palis
      "samozrejme by to bylo plus"....ale u tebe koukám jen mínus *1*
      • Moander
        on ma jen minus, ma zde asi hodne fanousku *14*
        • Jack1947
          Stale ale mene nez treba Veskoslav. *3*
          • ten ma jen jednoho, s unlike botem, -40 kdykoliv na pockani, ty to sbiras poctive po jednom *5*
            • Jack1947: A ty ho chceš očividně trumfnout *1*
            • Jack1947
              Ja se snazim byt poctivy, stale se toho slova drzim ze s ni clovek nejdal dojde. *4* Mel i -72 jednou.
  • možná by stačilo, soustředit se na kvalitu, mně ty jejich tituly teda vůbec nezajímají (raději indie a mody k starším hrám)
    • TheGGG
      někdo hraje pořádné hry a někomu stačí 8bitová š*tka. *7*
    • Jack1947
      Jak uz si psal predtim nekde, hry drive byly prevazne pro tu hrstku "vyvolenych", dneska je to Mainstream pro masy. ( Dost podobne je na tom muj spoluzak taky zaryty nostalgik co jeste spoustu treba starsich her nehral, zato jednu hru vyviji je to indie vyvojar uz par let bude to vesmirna tahova- strategie ale zatim je na zacatku vyvoje http://universumgame.net/ ) Ostatni to tak neberou a konzolisti odmala "odkojeny" komnzolemi jakbysmet, nechci nikoho nutit ale je cas se prizpusobit coz si ostatne uz take psal.
      • si vyvoleny? :D
        • Pro Jacka1947: těch titulů není málo, Journey, Braid, Hotline Miami, FTL, Dust: Elysian Tail, Bastion, Mark of the Ninja, Super Meat Boy, Eurotruck Simulator, LittleBigPlanet, World of Goo, Swapper atd. Stačí nemít předsudky a vybrat si...
          • Doufam ze tohle vsechno nechces vydavat za indie tituly.
          • Jack1947
            Nic proti indie hram nemam, ruku na srdce a kolik her to zvladne dotahnout az na kvality vysokorozpoctove hry ano par jo. Rozhodne je ale skoda ze tenhle "standart" bude na pc a vlastne uz ho preberou i konzolisti. Co pcckaru zbyde v cem bude exkluzivni obavam se ze vnicem (jina debata).
      • prizpusobuje se tvaroh, zbytek radsi sahne po napaditych indies *6*
        • Jack1947
          Ty mas odpoved na vsechno, s tim ze neni reagovano na tebe vid ? *7* Nevim jak to brat, jako vysmech Pc hracum... Indie hry jsou muzou byt i dobre ale plnohodnotne tituly jsou proste AAA hery bohuzel je to tak. Kdyz by meli ozelovat hraci velke hry (nebavime se zde o hracich na pc nebo ano?) to by bylo asi neco hoodne spatne ne.
          • GlaDOS
            Podle čeho bereš plnohodnotný titul? Plná hodnota znamená kvalitní grafika? Spousta nezávislých autorů používá Unreal engine jako "plnohodnotné hry" a tvoří v něm velmi dobře vypadající tituly. Nebo se tu bavíme o hratelnosti? Nebo o délce, kdy i AAA tituly občas trvají superkrátce?
            • Jack1947
              Nejde de o tu mainstream prave plnohodnotna hra muze byt mensi ale asi nebude nikdy AAA , az to naka Indie dotahne na AAA kvality muzem se bavit.
          • sony a ms uz doslo, ze se muzou prizivit na indies, takze jsou a budou na konzolich, ted i krabickari maj na vyber
            • Jack1947
              Pockej, tak co si... pcckar nejsi.
    • kravataci zijou v iluzi, ze hry jdou chrlit a prodavat jak housky na krame... *6*
      • walltar
        Ale je to vážně jen iluze? Zatím se jim to pořád vyplácelo.
        • Fallon
          Nevypláci! EA ešte minulý rok nahlásilo stratu 381 a to aj napriek ich battlefield DLC mašinérií aj originu. Tie firmy z toho až také prachy nemajú akurát odmietajú verejne priznať ,že ich biznis model už dlhodobe nejaví známky nejakej rentability. A namiesto toho aby ho v tichosti napravovali ho akurát nafukujú(taká povestná bl*osť "too big to fail").
          ZDROJ:http://www.gamespot.com/articles/ea-posts-381-million-loss/1100-6399243/

          COD Ghost je zase ešte slabšie v predajoch ako black ops 2 a obecne by sa dalo ešte toho veľa navyberať. Tento "masový herný" model skrátka nefunguje akurát sa o tom normálne nehovorí.
          ZDROJ: http://www.xbox360achievements.org/news/news-16598-Call-of-Duty--Ghosts-Sold-Less-Than-Black-Ops-II-at-Launch--Activision-Admits.html
          • Jenže ta ztráta není reálná finanční ztráta, ale ztráta oproti tzv. očekáváním zisku, který jsou často nereálný. EA je jinak reálně samozřejmě v plusu.
        • ale jim nestaci, aby se to jen vyplacelo, chtej porad rozsirovat trh a zvetsovat trzby
          • neboli základní myšlenka kapitalismu, která je však nereálná. ale zpět ke hrám :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit