Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Že se na tu zbytečnou válku PC vs. konzole už konečně nevyserete hej. -_-

    http://www.youtube.com/watch?v=cbpuzYtp43Q
    • Psychotic
      Já myslím, že bychom si toho spektáklu měli užívat, dokud můžeme. Kde jinde na světě se tahle válka ještě vede? Brzy se většina hráčstva určitě přesune na něco nového a tahle válka skončí i tady. Nebo spíš metamorfuje do války PC vs. TheNewThing.
  • Rhulad
    Ještě chvillku a Veskoslavo praskne žilka. *1*
    • Nechces nam prokazat sluzbu a jit hrat na tve imaginarni konzoli, ktera je vykonnejsi jak hiend pc? *15*
      • TheGGG
        hiend PC? To je nějaká novinka od nvidie? *5* Asi zas nějaká grafická karta za 50 000,- pro HW o*anisty.
        • Ano, presne to. S vykonem konzoli z roku 2018 a dal. *3*
          • TheGGG
            doufám žes už nastavil hochům z nvidia PR oddělení své sedací partie. Protože takhle se budeš tvářit *8*
            • Zagro
              Nedělej lamu, přizdisráči...
  • Myslím, že TheGGG to pojmenoval docela správně. Spousta PC hráčů byla dlouho v pohodě, protože staré konzole a hry pro ně je nutily k minimálním investicím do PC. Teď si ale začínají uvědomovat, že nové konzole je brzo donutí k upgradu, který je bude stát nemalé peníze - na to ale spousta PC hráčů nebude mít peníze (vždyť jich spousta nemá peníze ani na hry, natož na HW) a budou jen smutně sledovat jak jim ujíždí vlak a jak i ty HW slabé konzole nabízí díky jednodušší optimalizaci grafiku, o které oni si mohou nechat jen zdát.
    Proto ta spousta scestných argumentů kolem, proto tolik nenávisti.
    • Mě právě teď vůbec nic nenutí upgradovat můj 4 roky starý počítač, tehdy nižší střední třídy. Ani koupit si konzoli. Za poslední roky totiž téměř nebyla hra, kterou bych si chtěl koupit a hrát. Na konzolích nebyla jediná. A s tím málem PC her, co jsem si koupil a hraju, nemám nejmenší výkonové problémy.
      • TheGGG
        No tak si hraj ty svý indie "hry" co my s tím. Já si radši dám jednu AAA pařbu než 10 nezávislých blbinek na půl hodiny.
        • Já hraju Europa Universalis 4. A předtím jiné hry od Paradoxu. A mezitím rFactor, RBR, atd. Ani jedno není indie hra. A každá z nich má herní dobu stovky hodin až nekonečno. Z tzv. AAA her mám R.U.S.E., TDU, Medieval II Total War, CoH aj.
          Ještě nějaké stupidní kecy?
          • TheGGG
            ano, vyjmenoval jsi mě tu pár strategií, asi marně čekáš že budu ohromen. Kromě těch strategíí ještě nějaké rfactor, podle pár obrázků solidní budget, který se grant turismu 5, nebo poslední forze ani nepřibližuje a jakési RBR, které ani neznám.
            • Dobře, jak chceš. Budeme krmit.
              Ne, nejsem HC hráč, protože na to nemám čas. Ale pro tebe je zjevně HC každý, kdo něco umí. Tak z toho pohledu jsem oproti tobě ukrutně HC, aníž bych o tobě cokoliv dalšího věděl.
              Řidič jsem zřejmě lehce nadprůměrný. Ale jelikož jsem osobně řídil eNkový Lancer EVO VI (bylo mi dovoleno jet rychle), můžu s klidným svědomím říct, že v závodním autě se dá zužitkovat všechno, co se můžeš naučit na simulátoru. Z Gran Turisma se dá zužitkovat pouze znalost tratě, jak ostatně dokládají sami piloti GT Academy. A jen pro tvoji informaci, závodní simulátory se jezdí na volantu.
            • TheGGG
              Tak to si asi připadáš jako velký řidič že dokážeš zmáčknout na klávesnici o pár tlačítek víc. Aha pán musí být HC hráč. Tak to je pak hrozně kůl, doufám že taky hraješ simulátor vysokozdvižného vozíku kde je potřeba zmáčknout dvacet tlačítek (když už jich je tolik na té klávesnici), abys zavřel dvéře (realita voe). Zbožňuju týpky jako jsi ty, co si myslí že jsou něco extra, protože hrají nějaký simulátor a našprtali se 30 tlačítek co musejí zmáčknout aby vůbec nastartovali. Tos mě fakt setřel, hned si půjdu koupit nějaké klasické hardcore hry.
            • Mě je úplně jedno, jestli jsi ohromen. V první řadě jsem tím demonstroval, že jsi neměl pravdu. V druhé řadě, že skutečně jenom plácáš stupidní kecy.
              "Podle pár obrázků solidní budget", skutečně? rFactor stojí (celou dobu své existence) 1500 Kč, má několikanásobně propracovanější fyzikální model, než rádobysimulace GT a Forza, a na jeho základě se stavěly profesionální závodní simulátory. Hm, budget jak cyp. A že neznáš BRB? Tvůj problém. Stejně bys to neuměl hrát, a kdyby ses o to přece jenom pokoušel, psychicky by ses zhroutil.
              Jsi prostě jen produkt, jehož celoživotní přínos společnosti se už teď dá přesně stanovit. Je to přinejlepším 0.
    • 0/10
    • Veskoslav
      Myslíš třeba sekající se hry na PS4? Skvělá optimalizace....Jinak Jejdo, doufám, že ti aspoň Sony pošle nějakou tu konzoli, když tady tak bojuješ. A už jenom to, jak souhlasíš s GGG vypovídá, že budeš hodně na úrovni:)
      • Potrefená husa se ozvala?

        Btw nejsem žádný jejda...;)
        • Veskoslav
          V čem potrefená? Že moje pc je skoro 2krát výkonější než konzole a přesto 2krát tolik nestála? Že v WT mám na pc při nejvyšším nastavení film (nevhodné pro hraní z důvodů výkonu) standartně 130-140 fps a z PS4 nevytáhnou více jak 60 fps? Nebo co jsi chtěl sdělit svým moudrem.
          • TheGGG
            To ti to PC sestavoval Gandalf s Brumbálem? *3* 140FPS, laciné jak tričko na stánku, vše na nejvyšší detaily a vyrobeno za Rakouska-uherska. Ty jsi prostě mág *3* , nebo sis do pravýho rohu obrazovky napsal žlutou fixou 120 a teď si nalháváš jak plynule ti to jede.
          • Potrefená přesně v tom, co jsem napsal. Zatím možná seš v pohodě, počkej rok nebo dva....;)
      • TheGGG
        Hry se na PS4 nesekají, počáteční problémy byly SW rázů a byly (nebo budou) odstraněny patchem. Hry běží buď ve stabilních 30+FPS a některé i v 50-60 FPS.
        Co jsem slyšel nějaké problémy měl xbone s Dead rising 3, ale prý se to bude také řešit patchem.
        • Veskoslav
          Akorát, že problémy mělo nejnovější NBA, CoD Ghost, Bf 4 atd. A nebylo to ojedinělé. A v dnešní době, aby mělá nová generace standartně 30 fps je výsměch. Kdyby to bylo 50-60, neřeknu ani popel, ale 30 fps (NFS Rivals napříkad) je výsměch.
          • TheGGG
            http://www.youtube.com/watch?v=M4gaVvHXNC8
            Dyť o tom mluvím
            http://www.youtube.com/watch?v=c30B0rx2ql4

            Ano jsou tam dropy, ale ty se budou řešit patchem, jsou to nové konzole a chvíli trvá než se s nimi vývojáři naučí pracovat.
            • TheGGG
              PS: těším se na komenty typu:
              je to to jen mizerných 60 FPS, bystré oko pcčkáře, které vidí letící kulku z pistole potřebuje minimálně 120FPS aby to bylo alespoň trochu plynulý.
  • Rhulad
    Prý má PS4 low end procesor? to je na delší diskuzi, ale co je fakt, že ps4 využije všech osm jader a pc má problémy využít dvě jádra. Dáme si příklad na ACIV, kdy je využíváno jedno jádro a ostatní se flákají. Ano tomu se říká optimalizace. Ano proto procesor u ps4 bude dosahovat daleko lepších výsledku než highendy u pc.
    • tajtrliku, ale za špatnou optimalizaci nemůže HW, ale lenost a lamerská neschopnost vývojařů
    • Skoda, ze jedno jadro i7@4,5Ghz je jenom o malo slabsi jak cely ten jaguar. *12* Btw, proc kdyz je ten PS4 tak uzasne vykonny, tak na nem jede BF4ka v 900p a 30 fps? Nemel by jet ve fullhd a 60+ fps kdyz je cpu silnejsi jak hiend pc? Jestli ty si tak trochu nevymyslis konzoleboji.
      • TheGGG
        Tak asi ne, BF4 běží na PS4 v 55-60FPS, klidně koukni na YT.
        • Asharak
          Ale to že z mála dobrých věcí je (zatím) právě využití více jader. Což je vlastně skoro jediná výhoda a + pro AMD. Pokud jde o výkon na jedno járdo pak nemá cenu rozebírat co je lepší. Vychází to tak na stejno když srovnáš 2jádra Intelu a 8 jader AMD.
          Ti co serou na vícejádrový výkon ale taky pěně serou... prej jen snad LoL dokáže využít 8 a víc jader, a nejspíš Crysis.
        • Veskoslav
          Běží, to máš pravdu, ale bohatě stačí větší výbuch a padá to k 40 a i pod 40 fps. Což není dobrá vizitka, když ti fps takto lítají a drží si 60 fps jenom při "klidných" scénách.
          • TheGGG
            no chtěl bych vidět tvé kouzelné PC. Nemluvě o tom že u konzolí je to všechno o pár záplatách a o vývojářích kteří se s konzolí pořádně naučí.
        • Takze asi tak jak na mojem 5 let starym pc? Nemyslim si ze dnesni hiend by byl slabsi jak moje 5 let stary pc. Porad to nesedi. Snaz se vic.
    • Veskoslav
      By mě zajímalo, proč mi ACIV využívá tedy dvě jádra, když ty tvrdíš, že jenom jedno. Asi mám divné pc. Mimochodem tam sice je 8 jádro, ale pomalu s taktem čínských 8 jádrových tabletů....Už 8 jádro na pc od AMD v té nejvyšší kvalitě to projede s i7 od Intelu skoro o celou polovinu. Jak to bude s osekaným Jaguarem.... *7*
      • Rhulad
        Zase tu lžeš Veskoslave *4*. Jedno jádro jede na 100%, druhé pak na nějakých cca 40% což je tragické. Ubisoft sere na pc jako všichni výrobci. Pc mělo Blizzard a CD Project, ale i ti přecházejí na konzole. Pro pc to nevypadá vůbec, ale vůbec dobře a vůbec se nedivím, když na něm hrají takoví zakomplexovaní, hyteričtí jedinci jako ty. Je mi tě tak líto.
        • Vidis, pc jede na 30% vykon a stejne udela vic fps jak lowzole. *5*
          • Mas stary kram. Lowendovy cpu i3 by ti dalo 2x takovy vykon ve hrach...
            • Jj, byla to 486 a byla vykonnejsi jak tvoje PS4 *14*
            • TheGGG
              tys viděl kompl jen v učebně na ZŠ, kde ze spolužákama hrajete miny co?
          • Rhulad
            No nevím. Já mám sice starší pc... Phenom X4 3,6GHZ, 4GBram a 7790 a jede mi to ve full hd kolem 25fps. Když je bouřka tak mi to padá pod 20FPS. Čili to není moc hratelné. Nějaké snižovaní detailu moc nepomáha.
          • TheGGG
            Ano, ty asi těm počítačům taky rozumíš stylem, je to drahý „tati kup mi to”. Až ti pojedou všechny jádra v komplu na 90% ta budeš mít také lagy že by z toho tvé praprababičce vypadla "s úctou" protéza.
  • TheGGG
    Tak hodně mě pobavili zdejší PCčkáři, je vidět že už začínají brečet, že si zase nic nezahrají. 70% lidí tady nemá kompl na kterém by mohlo hrát next gen hry a tak jim nezbude než plivat a nadávat na konzolisty, kteří si budou v klidu a pohodě hrát. Já už se na svou PS4 neuvěřitelně těším, exklusivity s grafikou o které si na PC můžou nechat jen zdát a spousta dalších výhod. *14*
    • Že tě to trollování pořád baví, stále se sem vracet a cpát jsem nesmysly. Co věta to kravina, ale alespoň jsi se naučil skádat věty od posledně, co jsem navštívil diskuzi. V celém textu je asi jediná informace, která je snad pravda a to, že u konzole můžeš mít nějaký exkluzivní titul (marketing jej neprodá jinde, nebo po nějakou dobu) ... a to je asi všechno, co není plk či nepravda.

      Ale to ti musí být jasný, pokud jsi nahlédl na technické specifikace PS4. Je zbytečné se dohadovat o výkonu, protože o tom konzole není. Hardware, který konzole nabízí si pořizoval v PC bratr minulý rok (stejná platforma tj. 8 jádro AMD+gpu AMD, já volil intel+nvidia). Tady nemáš nic víc.

      Dokonce bych podezříval, že "lidi" jak theGGG jsou virtuální osoby, které používá redakce k provokování na foru a k přilákání diskutujících zpět. Zní to trochu extrémně, ale chtěl bych tomu věřit spíš, než že by to mohl být reálný člověk a jeho reálný názor ...
      • TheGGG
        No dle tvé přezdívky usuzuji že jsi nějaký HW o*anista který když nemá ve hře 120FPS tak prosí rodiče o nový kompl. Jinak konzolové exklusivity patří mezi to nejlepší co si může hráč zahrát a na PC stěží najdete něco co by se nejlepším konzolovým kouskům vyrovnalo.
        • Soudíš mě dle sebe. Ty možná čekáš, jestli tě rodiče rozmazlí na vánoce PS4kou, já jsem však starší generace a hardware si kupuji sám :-). Kdyby jsi byl reálná osoba, musel by jsi být zajímavý případ pro psychologii a možná propagandu. Zvlášť zajímavé je, jak ti utkvělo v hlavě slovo exkluzivita, kteréžto má sice marketingový význam, ale snažíš se nám ho tu nabízet v jakémsi hávu kvality.

          Ty promarketingové prázdné slova nebo slabé pokusy o urážku vynech, to nemá efekt a raději pojď na stůl vyložit nějaké faktické argumenty ... třeba kvůlí jakým hrám musíme na PC brečet a lépe spíš, které hry musíme oželet, protože sice byly převedeny na PC, ale nerozběhneme je. Takovou kdybys našel, fakt by mě musela popadnout brada :-D Ono logicky, když konzole je jen poskládaný PC hardware, steží může být lepší, leda by jsi věřil na magii.
          • TheGGG
            Hry které nerozběhnete, jistě žádné nejsou, ale hry které kvůli optimalizaci rozjede pořádně tak 30% pcčkářů je spousta. Radši si jednou za 5 let koupím konzoli za 12000,- a pak budu mít prachy na hry, než řešit hromady problémů s PC a pak nemít co hrát.
            • TheGGG
              mohl sis stáhnout pár modů, ale v tvém případě bude asi problém v tom že sis na YT prohlížel videa v nejnižší kvalitě.
            • Me nejvic stvala ta predchozi generace. Prece jenom hry se musi vyvijet podle nejslabsi platformy.
              Ted je na Steamu sleva Skirim, ale kdyz jsem videl videa na Youtube. Tak me koupe rychle presla. Grafika totalni hnus. Pro pcckare.
              Ja se teda na nove konzole tesil, asi jako vsichni pcckari. Hlavne at uz je nejaky vyvoj. Nejenom v grafice.
          • Ted zrovna hraju uzasnou konzolovku X Rebirth, ale to je asi spatny priklad.
        • Konzolovy exkluzivity bezpochyby patri mezi to nejlepsi co si muzes zahrat... na konzoli.
          • TheGGG
            Co je na PC tak extra že to překoná konzolové exklusivity? Nic jen nezávislá ho*na a jediná dobrá věc série total war. Kupovat si nabušený kompl kvůli jedné hře nemá cenu.
        • Veskoslav
          Třeba Forsa, co? *1*
    • Veskoslav
      Prosím, kde máš těch 70%? To, že toto tvrdí EA je věc jedna, realita druhá. Pár čísel ze Steamu:63% lidí má podporu Directx 11, pouze 17% má integrované karty, 45% má 4 jádro, 28% má 8 GB RAM (14% má 8 a více) a mnohé další. Ale chápu, máš zase unban, tak se potřebuješ vyřádit než dostaneš další.
      • TheGGG
        63% lidí má možná podporu directx 11, ale tak 80% z nich má jedny z těch prvních (dnes už zastaralých) karet, které to podporovali. Například taková ati radeon HD 5870 podporuje direct x 11, ale je to starý šunt na kterém si dnešní hry sotva zahraješ i s vypnutým directx 11 (v době kdy vyšla to přitom byl dost výkonný kousek.) 45% lidí může mít čtyř jádrové procáky, ale to opět moc neznamená, pokud mají nějaké z prvních čtyř jádrových procesorů, které museli přetaktovat, aby vůbec něco rozjeli. 8GB RAM mno, to jsou lidi co si myslí že čím víc RAM tím líp, ale stejně využijí tak 4-5GB RAM.
        • Veskoslav
          Na 5870 si nezahraješ dnešní hry? Jmenuj které chytráku. Rád se směji. A ano využijí 4-5 GB RAM, ale nemáš ji sdílenou s grafikou.....A prosím, které 4 jádra se musejí přetaktovat, aby na něm opět nejely dnešní hry. Rád se stále smějí.
          • Zvlastni, ze ja na moji grafice co je jenom o malo vykonnejsi jak 5870 muzu hrat MP BF4 v pohode na low na 60 fps. *7* A dnesni mainstream, co je 2x vykonnejsi stoji 4000,-
            • TheGGG
              tak si to užij na low. nějak zapomínáš že next gen konzole stojí 12 000,- a že kompl netvoří jen karta. BTW kolik tě karta stála když jsi ji kupoval asi né 4000,-
          • TheGGG
            Kámoš musel HD 5870 měnit, protože už nové hry nestíhala. Pokud mají lidé karty na úrovni HD 5870 tak ať si nechají o next gen zdát. Nebo můžou hrát v malém rozlišení.
            • TheGGG
              Studuji na VŠ a představ si že né na soukromé, ale na veřejné. To je jako nějaký zákon který určuje že na VŠ může jít jen majitel PC? Protože todle tvé tvrzení mě fakt pobavilo. Nevím co v životě dokázals ty pleskoslave, ale dle tvého agresivního chování a absolutní arogance tě typuji na nějakého zapr*nutého chudáka (né nutně majetkem, ale spíš duchem) který sotva prošel přes SŠ. Jinak tvé hulváctví se pořád stupňuje, měl by ses naučit přijímat cizí názory a začít se krotit, jinak budeš pořád tam kde seš.
            • Veskoslav
              Ty a na VŠ? Jo umývat podlahu či jako noční hlídač;)
            • TheGGG
              Nevím měl jsem je ve školce, na ZŠ, SŠ, mám je na VŠ a budu je mít i v práci a v důchodu. Zvláštní je že někteří z nich jsou PCčkáři a nikdo není takový ch*j jako vy tady na této diskuzi. Zřejmě se tu sešla nějaká špatná odrůda.
            • Veskoslav
              Od kdy ty máš kamarády. Navíc jak se můžeš bavit s pc troskou? To mi teda vysvětli.
    • PSskorofullHD je dobra kozole, jenze na prumerne PC proste nema. A cemu ty rikas nexgen, hry jsou na PC hodne dlouho.
      • TheGGG
        Dobře, až si na PC budu moct zahrát PS4 a xbone exklusivity tak mě řekni. Do té doby mě nijak nepřemluvíš.
        • Veskoslav
          No jo, až ty budeš hrát pc hry v takové kvalitě jako my na pc, tak si také povíme. Viz srovnání PS4 a pc verze Assaceen Creed IV;) A zatím je fakt co závidět z těch exkluzivek na novou generaci konzolí, fakt k závidění. Forza, Rise. Jedna lepší jak druhá.
          • Kvalita pc her je obecne mizerna, zpravidla se jedna o lacine porty konzolovych her s ovladanim a ui designovanym pro konzole, tedy gamepady a tv obrazovky. Jenze ty si pletes kvalitu s kvantitou, ze? Cit pro kvalitu mas devalvovany, kvalitu nerozpoznas, ani kdyz o ni zakopnes.
            • TheGGG
              no takové the last of us je lepší než všechny PC nezávislé hry co kdy vyšly dohromady. *3*
          • TheGGG
            http://www.eurogamer.cz/articles/2013-11-21-assassins-creed-4-black-flag-na-pc-je-zase-patn-optimalizovane

            Tak si teda na PC užij AC BF. Jsem zvědavej kolika lidem to poběží líp než majitelům současných konzolí. Pokud jde o next gen, typuji že jen tak 10% PCčkářů bude mít lepší zážitek než majitelé xbone a PS4.
            • Proc bych chtel vyhodit 10 tisic za konzoli, kdyz mam PC na kterym jedou hry lip a jeste muzu v klidu pracovat?
            • Veskoslav
              Jdi raději jíst GGG, dost slabý trotling.

              P.S: Kde ty idiote tvrdím na max? Ale na srovnatelnou kvalitu s Xbox či PS3 naprosto v pohodě, ale vypadá to lépe s lepším FPS a většinou ve fullHD, což ani jedna konzole neumí. Mimochodem. První i5 4 jádro 3,0 GHZ, ATi 5670 512 RAM, 8 GB RAM a Bf3 jela na standartních 40-45 fps při rozlišení 1680*1050 na high nastavení.
            • TheGGG
              pro walleta: Tak asi ne, viděl bych tě na nějaký malý děcko, které má štěstí když rozjede half life na 20FPS v rozlišení 800x600 a závidí konzolistům jak perfektně jim to šlape. No chápu že rodiče ti konzoli nekoupí, ale za to my nemůžeme. *5*

              pro toho druhého c*pa: ty už nevíš co píšeš pleskoslave, snad my nechceš namluvit že na komplu z roku 2008 v HD rozlišení rozjedeš jakoukoliv dnešní hru na max? To bych asi spadl ze židle.
            • Veskoslav
              Kdo říkal šašku, že mám 4-5 let staré pc? Já jsem pouze napsal, že od roku 2008/2009 nebyla žádná nutnost nic nového kupovat kvůli staré generaci konzolí.... *7*
            • Muj komp je 5 let stary, a hraju BF4 ve fullhd, to neumi ani tvoje next-gen konzole bukvicko. *3*
            • TheGGG
              Ano, ještě řekni že hraješ na 4 roky starém komplu a rovnou tě jmenuji na krále lhářů pro rok 2014. *6* Příště alespoň nezkoušej lhát AC BF ti jede tak na 30-40 a to určitě nemáš na ultra. Leda bys mě nějaký předražený komp za 50 000,- ale to bys zase lhal.
            • Veskoslav
              Proč mi sem doprdele dáváš něco o optimalizaci? Mě jeden AC IV na 60 fps při 1920×1200 při všem zapnutém. A ono je rozdíl dát za AC IV 800 na pc a 1400 na PS4. Možná to tvé omezené palici časem dojde.
    • Jj, proto muj 5 let stary cpu ma 4x vetsi vykon jak cpu v tom tvojem packovaci. *15*
      • TheGGG
        Papírově možná, ale já si užiju luxusní grafiku exklusivit na 50 palcové LEDce, zatímco ty musíš čumět na prťavý monitor (větší rozlišení by ti seškvařilo kompl a nezkoušej mě namluvit že ne) a hrát nějakou nezávislou hopsačku. No každého baví něco *5*
        • No ja mam prtavy 27 palcovy monitor. Jinak moje PC zadna slava I5 3,1 a 7850. A furt je ohodne vykonejsi nez PSskorofullHD. FullHD zvlada s prehledem.
        • A ta tvoje 50 palcova LEDka je aspon fullhd nebo jenom hd ready? Tzn. ma centimetrovy pixely? *15*
          • TheGGG
            FullHD pochopitelně, ty se možná doma koukáš do záchodu, ale já jsem zvyklý na nejvyšší kvalitu.
            • TheGGG
              Až příští rok, ale vzhledem k tomu že tvé oko by nepoznalo rozdíl mezi FullHD a 4k, stejně jako nepozná rozdíl mezi 60 a 120FPS tě to nemusí moc zajímat.
            • Nejvyssi kvalitu? Proto mas 50'' s 1080p? Proc nemas 2560x1600 nebo 4k?
        • Tohle už je dneska velmi d*ementní pokus o argumentaci. Třeba já teď sedím před 55" plazmou, v křesle, pravou ruku na stolku s bezdrátovou myší, přes kolena bezdrátovou klávesnici (cena setu je třetina tvé konzole) ...představ si, že i počítače mají pár let HDMI výstup na grafikách a TV je dnes pouhý monitor s TV tunnerem (a často horšími parametry).
          • TheGGG
            Cena jakého setu? myslíš myš a klávesnici, protože nějak zapomínáš přidat cenu PC, které určitě nebude levné, protože na 3 roky starém PC za 20 000,- které připojíš k 50palcové TV si prostě plynule nové AAA hry nezahraješ.
            • užij si ty své "rádoby AAA" hry za 1800,- /kus
          • LOL, to je ergonomicka katastrofa a jeden z duvodu, proc pc nedokazou nahradit konzole v obyvacich.
  • Je sranda, jak redakce aktivně maže a banuje anti-konzole příspěvky, ale anti-pc uřvané fanatiky toleruje... Že by zase trollové nastrčení redakcí?
  • Musis rict, ze PSskorofullHD je mi celkem sympaticka.
    I kdyz ten procak zadna slava. Lowend procesor od AMD
    • Ale ale ... taky mám sice v PC Intel, který jsem vybral proto, že dostahuje stejného nebo lepšího výkonu, menšího ztrátového tepla a odběru ... zkrátka jej považuji za pokročilejší kousek, nicméně nevidím důvod plivat po updatovaném Bulldozeru, je to dobrý procák.
  • To radši zainvestuju do novýho HW a posílím PC. Pořád má pro mě PC jako takové daleko širší využití. Koneckonců gamepady i volant k PC mám, takže nevidím důvod ke koupi konzole. Třeba GTA V si radši zahraju na PCčku s pořádnejma detailama přesto, že si na to chvilku musím počkat.
    • Pokud ti vývojáři na PC nebudou posílat žádné hry nic jiného ti nezbyde než na konzoli přejít pokud jsi hráč.
      • Jj takový Star Citizen je krásná ukázka toho, jak je pc prodělečné pro hry
        • Asi jak pro které. Vesmírné simulace nehraju, takže nemůžu argumentovat. Myslím ale, že na příkladu Alan Wake se dá ukázat, že vyvíjet hry se pro PC pořád vyplatí. (Přesto, že to nakonec nebyla bůhvíjaká hra). A budu odvážnej s tvrzením, že s vypuštěním PC verze GTA V se moje slova jen potvdí. Dobrá hra si prostě svoje kupce najde.
      • O to se nebojím. Majitelů / hráčů PC je pořád víc než dost a je to pro vývojáře nezanedbatelně velkej krajíc, než aby je přestali herně podporovat. Kolik už tady bylo herních "revolucí" a PC pořád drží.
  • Dokážete se taky bavit o něčem jiném, třeba o hrách?
    • O tech co jedou v 30 fps? *15*
      • TheGGG
        o těch indie nesmyslech s glitchstarteru kvůli kterým si taktují PCčkáři své TITÁNY? protože za chvíli budou indie hry to jediné co bude na PC vycházet.
        • Když to tak čtu, tak si říkám, že mezi tebou a jinýma fanatikama, jako mediálně propíranými extrémními islamisti, ale obecně jakýmikoliv jinými, je jistá spojitost :-). Možná by rodiče pro tebe měli udělat něco víc, než ti koupit konzoli. Doufejme, že se z toho vyléčíš ... jako prapuberťák máš ještě čas. Kdyby jsi byl dospělí, napařil bych ti vyšší daně :-D za tvou společenskou nebezpečnost (nízkou, ale přece) pramenící z tvé duševní poruchy.
          • TheGGG
            Ale ale ale, já tu vidím je spousty PC fanatiků co prostě nemůžou unést fakt že nemají ve všem pravdu. Ega nafouklá k prasknutí a předražené komply, gratuluji *3*
        • Taktování velice zajímavý sport sám o sobě. Měl jsem v práci kolegu, který měl počítač jenom k taktování a celý rok pak pouštěl pouze zátěžové testy. Zábavnost indie her často převyšuje mainstream.

          Co se týká pirátění her, už mi ty nové hry za to warezování ani nestojí. Letos jsem si koupil 3 hry, z čehož je jedna Thief II. A tak, jako u mně to bude s drtivou většinou. Co za hlouposti tu budete mlít dál?
          • TheGGG
            no možná na PC nevycházejí dobré hry, ale kvalitní AAA tituly na konzolích si podají jakoukoliv stuppidní hopsačku na PC
      • Hele, já vyrostl na Sege a ježku Sonicovi, tak jsem začal jen s pohybujícíma se "texturama". 386 pro mě byl zázrak technologií. Tak si myslim, že nejsem náročnej.
  • Rhulad
    Je mi zle ze zdejší komunity. Pc-chudáci si zde vyloženě lečí svoje komplexy méněcennosti. Trocha tolerance by opravdu neškodila. Opravdu žasnu, co tu někteří pc-chudáci předvádí. Např. Veskoslav a jeho řeči o jednoduchosti jedinců, kteří používají konzoli.
    • TheGGG
      No co jsi čekal, ta holota tu má první a poslední slovo a jak je někdo proti PC hned dostane BAN
      • Veskoslav
        Doufám, že dostaneš další na dalších 12 dní;)
        • TheGGG
          Samozřejmě, docházejí ti argumenty a tak se modlíš o BAN, no je vidět že Rhulad i když ho nějak extra nemusím vás tu stírá jak malý děcka i beze mě. *5*
    • Ano, clovek co mi tvrdi ze u PC nemuzes sedet na pohodlne sedacce, nebo clovek co mi tvrdi ze PC neumi nahravat video ze hry je pro me jednoduchy. *3*
    • nikdo nerika, ze vsichni konzolisti jsou jednodussi, ale ze konzole funguje a smeruje predevsim na bozi hovadka stejne pritazlive jako lampa na mury, o tom tu snad nikdo nepochybuje *6*
    • on si myli jednoduchost s casual hranim. dnesni trh se orientuje hlavne na casual hrace, na cem neni nic spatneho, kdyby se sem tam objevili taky tituly pro nas hc parany. co se moc nedeje. ale ted diky ks projektum se blejska na lepsi casy
      • Rhulad
        Jakýkoliv Mario je víc hardcore než KS projekty nebo pc only hra. Opravdu vás lituji a lituji vaších životů pc-chudáci. Opravdu nevím, proč jste tak ubozi. Nepřipadá vam to trapné? Pořád dokola.
        • C-BEAM
          teda to sú dosť silné slová na chlapa ktorý sa tu chová ako naprostý úbožiak *7*
        • "nesnasim kdyz nekdo hazi lidi do jednoho pytle" a "proto jsou vsichni pc hraci ubozi chudaci" ... Pokrytectvi taky neni zrovna dobra vlastnost. *15*
          • Rhulad
            Co má škatulkovaní zdejších zakomplexovaných ubožáku společného s pokrytectvím. Vysvětli to jednoduchému konzolovému hráči.
            • Rhulad
              Na státní tě nenaučili, co je sarkazmus? V tom případě musíš přejít na soukromou.
            • Robotron3
              To je zase odpad diskuse. Čau.
            • Veskoslav
              Jo bacha Rhuládek je velký kluk, sice studuje na soukromé, bo je tak blbý, že se nedostal na normální školu, ale to je fuk. Je to velký kluk, co to nám "panicům" musí neustále natírat, protože je ve škole často šikanován za svůj ne příliš hezký hrb na zádech. Proto mějme s ním slitování a soucit.


              P.S. Takže ses veřejně přiznal, že jsi ten kretén, co mění naprosto hodnocení diskuzí? Gratuluji, to jsi velký kluk, možná až vyrosteš, tak zjistíš, že než ztrácet čas vytvářením účtů či bot programů, měl jsi se více věnovat škole.
            • Rhulad
              Tak Veskoslave ty tvoje mínuskovaní po pěti, co jsi zde začal je ubohé. Já to vylepšíl a mínuskuji po padesáti.
            • Rhulad
              Věk mám napsán v profilu. A já jsem takový formát a pro někoho zde možná i mimozemšťan,ale panic nejsem. Chápu, že vás to může pobuřovat, ale i hráči mají své potřeby.
            • Rhulad
              Věk mám napsán v profilu. A já jsem takový formát a pro někoho zde možná i mimozemšťan,ale panic nejsem. Chápu, že vás to může pobuřovat, ale i hráči mají své potřeby.
            • Veskoslav
              Naklikej si Rhuládku, naklikej. Možná pak tvé ego bude ještě větší a mohutnější a budeš se moci postavit po bok titánů Jejdásek, Konzolista a spol. Ale neboj, k večeru tady všichni proti Tobě budou mít tak -40-50, tak tvoje ego bude ještě větší;)
            • Rhulad je smutný z toho, že si ve 30 ještě nevrznul, tak tu teď každého nazývá panicem
            • Robotron3
              Já že píšu hate ke každé konzolové novince? Takže ještě ke všemu máš vidiny?
            • Rhulad
              Si děláš srandu ne? Tady píšeš hate ke každá konzolové novince jako nějaká shrzená milenka a ještě máš drzost se ptát.
            • Je to vtipne, protoze Rhulad je butthurt decko, co umi akorat brecet. *3*
            • Robotron3
              Já jsem fanatik? A můžeš mi říct v čem?
            • Rhulad
              Já sem počkál 100 přísvěvku a udělal si závěry .) Jinak Robotrone. Z tebe se stal taky dobrej fanatik. Můžete založit s Veskoslavem sektu: UZPP-Uřvaní,zakompexovaní pc-panicové.
            • Robotron3
              Rhulad: Jak se prosimtě liší jejich netolerance od té tvé?
            • Rhulad
              Jsem sice rád, že umíš kopírovat z wiki, ale jelikož píši, co si myslím, tak moje přísvěvky nejsou pokrytecké. Jelikož tu 80% přísvěvků je pravě hate na konzole od trapáku jako n nebo Veskoslav tak moje resumé je vhodné. Ano, většina pc-hráču zde jsou zakomplexovaní panicové čili není důvod proč neškatulkovat.
            • Veskoslav
              Pokrytectví, též licoměrnost, přetvářka či neupřímnost, je morální vada. Jde o úmyslný či neúmyslný rozpor mezi vědomým chováním osoby a jejím vnitřním nebo prezentovaným přesvědčením. Člověka, který se takto chová, označujeme za pokrytce.
            • Bohuzel, jednoduchy konzolovy hrac nepochopil, ze k pc jde pripojit televize a posadit se na sedacku. K pochopeni, ze kdyz nechces aby neco delali druzi, ale sam to delas, je pokrytectvi to chce jeste o kousek vetsi iq. *5*
          • Veskoslav
            On je spíše tak blbý, že si to neuvědomuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit