Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano,každý,kdo si myslí,že jsi hlupák,tak je Veskoslav.Prosím, ten výzkum je dost důležitý.A ano,nadávku hlupák používá více lidí než Veskoslav.
    • TheGGG
      Sem hlupák, protože si dovoluji hájit konzole před PCčkáři? BTW, nevím jaký děláš výzkum, ale když ani nevíš jak na mě správně reagovat je to dost smutný.
      • někdy už se tady reagovat nedá, ale k těm "exkluzivitkám" jako Metin, Farmville apod. přidej třeba Mechwarrior Online, Hawken, SWTOR a spoustu dalších.
        • TheGGG
          no f2p není nic čím by ses měl chlubit.
          • F2p hry jsou nejkvalitnejsi hry co kdy vznikly. Zejmena ty, ktere jsou p2w. Muzu si kupovat OP itemy a boosty a farmit tak nooby jako GGG co na ty boosty nemaji penize. Jsem pravy wallet warrior. Proto se GGG tak brani f2p hram, nemel by penize na op veci, ale marne, treba Planetside a WT budou na PS4.
            • TheGGG
              díky, ale staré s*ačky nehraji. netrpím retrofílií.
            • Víš chlapče, PC scéna má aspoň tu možnost si zahrát oblíbené obstarožní hity. Zpětná kompatibilita je skvělá věc. A co teprve když k tomu připojíme to obrovské množství modů.
              O tom se ti může jenom zdát....
            • TheGGG
              *1* už ti dobře hrabe. Prober se a přestaň hrát hovň*cký MOBA hry a asijský MMORPG, dřív než spotřebuješ tátovu kreditku.
          • Proč by ne? Spousta lidí je hraje a užívá si u nich. Ale chápu, tonoucí se stébla chytá.
            • Jack1947
              Nema to cenu, on bude vzdy protiargumentovat tim ze jsou to primitivni hry. Uchazi vsak jeden fakt ze vetsina her byla na pc, vse tam vzniklo.
            • TheGGG
              lepší než rozplízlý indie hopsačky z glitchstarteru a "retro" kraviny typu half life.
            • AAA lowres koridorovky a nejlepe fps na gamepadu a s aimbotem. *15*
            • TheGGG
              tak když se chceš nechat dojit, na brakových hrách. Já si radši dám AAA pařbičky na konzoli
    • Patří dolů k snad mému budoucímu výzkumnému projektu.
  • "Pozor, řítí se na nás!"

    Boom, Boom, Boom....
    A byl by tu klid.
  • Několik kvalitních skladeb, aby jste měli při pročítání téhle velmi výživné diskuze co poslouchat...

    http://www.youtube.com/watch?v=FtTmiYA5D4k
    http://www.youtube.com/watch?v=yf0cMRoraZw
    http://www.youtube.com/watch?v=WKIx0CmAZM8
    http://www.youtube.com/watch?v=JpO16qXT2KI
    http://www.youtube.com/watch?v=zEH_LSL4rVw

    *3*
    • http://www.youtube.com/watch?v=Ys7-6_t7OEQ
      • Asharak
        Nejde o to jak jsou kvalitní, ale jak sednou k tématu. joe má daleko kvalitnější song v tomto případě. just sayin' *7*
      • Ted kvuli tobe musim preinstalovat celej system :D
  • Noliferi nemaji o vikendu nic lepiho na praci nez se hadat...
    • pekna sebereflexe *1*
  • Veskoslav
    Vím, že je to moje chyba, že budu reagovat a tím krmit toho debílka:

    WT, nastavení film (má se používat při nahrávání scén, nikoliv pro hru), vyhlazování, grafika, všechno na maximální. Zcela plynule: http://2imgs.com/5e01d0fa29

    A debílku GGG, můžeš mi přečíst to číslo vlevo nahoře....PS4 dle tvůrců WT neumí a nedokáže přesáhnout 60 fps. To jenom pro tvou debilitu......
    • TheGGG
      Jako, tímhle toho moc nevysvětlíš. Taky bych si mohl pořídit kompl 3krát dražší než PS4 a pak se kochat tím jak mě lítají fps, když stejně nepoznáš rozdíl mezi 60 a 102. Jinak hru jsem nehrál, ale nemyslím že by bylo potřeba víc jak 60FPS ke hraní.
      • Veskoslav
        Cena pc je cca 17 000. Tudíž ani dvojnásobek ceny konzole.
        • TheGGG
          Tak samozřejmě tvrdit to můžeš, to ale neznamená že to je pravda. Pokud teda nekradeš někde ve skladu součástky.
          • Jack1947
            Trolling i kdyby to nekoho melo bolet, si rad a radi budou i jiny (mozna) je to sranda no. Ja uz nad takovymi jako ty sice hul nezlomil, jen uz to beru tak ze tady nepomuze uz nic. Vesele dal sirit pravdu i kdyby to pravdou nebylo.
            • TheGGG
              takže si mají konzolisti nechat s*át na hlavu od bandy PCčkářů (kteří ještě dělají své komunitě ostudu). Až přestanou zas*rat každou diskuzi o konzolích svými světobornými názory o nadřazenosti PC, pak se s nimi přestanu hádat. Klidně se podívej na začátek diskuze a uvidíš kdo tu zase začal flame.
            • Jack1947
              No to tedy vidis dost zle, ja jen nechapu tohle nesmyslne "bojovani" . (diky tomuhle super systemu tezko rict, zda si reagoval co nereagoval na mne) No tak dit se da dohodnout, myslim ze to ty i umis. V klidu v pohode bez urazek k druhym a nedelat ze sebe blbce.
            • TheGGG
              jistě, konzolisti jsou zas ty zlí *7*
          • Veskoslav
            Ty jsi vážně debill....10 000 bez grafické karty. Sice jsem debill, že na tebe neustále reaguji, ale zkus se podívat na ceny pc komponentů, možná pak nebudeš za úplného hlupáka.
            • to chceš za tu cenu koupit procesor, zakladni dosku, zdroj, disk a kvalitni skrinku? u nas jen levnejsi intel i7 stoji pres 250€
            • Sony produkty vzdy patrili. Zase omylem spatny i?
            • TheGGG
              pleskoslave, říkal jsi že se deš učit a teď to tu zase zkoušíš s anonymním nickem?
            • GGG,můžu o Tobě napsat prosím výzkum?Potřebuji nějaké téma do psychologie v rámci semestrální práce a ty jsi nádherný příklad vyšinutého jedince.Moc by jsi mi tím pomohl.Děkuji. Protože moc ulhaných patologických lhářů,kteří ignorují naprosto vše,co je napsané je skutečně málo.Pomohl by jsi dobré věci.
            • TheGGG
              Sbohem ub*žáku, mohl jsi trávit svůj den něčím jiným než hatem konzolí, ale to bys asi musel mít i něco jiného na práci. Doufám že v přípravách do školy si zopákneš i matematiku, protože očividně neumíš počítat. Jinak ale si mě pobavil kompl za 17 000,- do kterého nezapočítáš většinu komponentů. *1*
            • Veskoslav
              No myslím, že už končím. To opravdu nemá cenu. Zničil jsem svou debilitou diskuzi a málem jsem se i kvůli sráčči jako ty vytočil. Ale je sobota odpoledne, jdu raději dodělat věci do školy než se s debillem s nulovými argumenty o něčem bavit. O něčem, o čem víš naprosté hovvno. Mimochodem moje herní myš má 2000-6000 dpi nastavení.....Tudíž sbohem debílku.
            • TheGGG
              no, škoda že výrobky od sony patří mezi to nejlepší na trhu, že nemáš na to si něco od nich koupit je jen tvůj problém, příště možná neutrácej peníze za kompl za "50 000,-".
              Sony produkty vždy patřily ke špičce. *3*
            • Kvalita od sony, haha ten byl dobrej. Ta znacka vyrabi odpad a zije jen diky pozerum co si mysli, ze je to kvalitni znacka. Stejne jak ty. *15*
            • TheGGG
              Aha pleskoslave, takže ty máš sestavený počítač ze servisu? Protože co já vím ovladač už ke konzoli dostaneš a je v ceně. Zatímco když si sestavuješ kompl sám musíš každý komponent koupit a započítat. Teda je možnost že máš doma nějakou starou myš s 250dpi (když už teda jedeš těch 100+ FPS), ale pokud bychom brali člověka co měl doteďka starý kancelářský kompl a chce si sestavit nějaké herní dělo, budeš mu muset započítat i nákup nové myši, obrazovky atd. A to se přes 20 000,- dostaneš ani nevíš jak. Zatímco nějakou slušnou LCD, LED nebo plazmu už má doma každý a tak mu stačí jen koupit konzoli a hraje.
            • TheGGG
              Možná by i ta tesla byla lepší než ten tvůj neznačkový 4k monitor z tramtárie *1*
              Ale díky, já dávám přednost kvalitním značkám od SONY a Samsung.
            • Veskoslav
              Skvělá argumentace. TV doma kde kdo má, tak ji ke konzoli počítat nebudeme, ale pc kde kdo domá nemá, nemá ani monitor, tak ho započítáme. Klávesnici a myš také. Započítáme do toho ještě gamepad, joystick, volant+5.1 bedny. Jo a myš aspoň za 2500, chceme pořádnou, klávesnici 4 000. A case se zdrojem nejlépe na zakázku ty drahé za těch 5-6 000. Dej si hadr na hlavu šašku.....Buď budeš započítávat do ceny konzole i TV+ovladač navíc+Kinect či jeho obdobu a pak můžeme se bavit o příslušenství k pc jako monitor a spol. Nebo budeme brát cenu pouze konzole a pouze pc sestavy. Ale jak je vidno, na Tebe s argumenty o cenách je zbytečné chodit, protože kvůli tomu, že jsem hlupák a reaguji, ty musíš zažívat tak 50 orgasmus...
            • Jo, to je fakt. Ta stara Tesla na to lowzole rozliseni a detaily staci. *15*
            • TheGGG
              No většina lidí doma televizi má, ale člověk co si kupuje PC si obvykle musí monitor dokoupit.
            • Tys k tvoji PS4 dostal v cene televizi nebo monitor? Nebo jsi debilek a budes srovnavat pc s monitorem a konzoli bez? Oh wait, ze se vubec ptam.
            • TheGGG
              Tak sorry že ti neskočím na očividnou lež. To sis jako za těch 10 000,- koupil monitor, myš, klávesnici, repro nebo sluchátka, bednu, základní desku, RAM, procesor, všechny větráky a chladiče atd. *6*
          • Cili priznavas, ze nemusi byt pravda ani to, co tvrdis ty. *8*
            • Asharak
              Nejhorší je že za chvíli budou mít i mobily podobný výkon.Alespoň podle toho jak se technologie zdokonalují.
            • to GGG: už jsi viděl první prototyp Steam Machine ? za stejnou cenu jako je PS4 nabízí jak větší výkon, tak větší užitnou hodnotu. *4*
            • TheGGG
              ne, tvůj problém napsat správně jednu větu. *2*
            • Myslis tvuj problem s chapanim i/y?
            • TheGGG
              Zase problém s pochopením psaného textu?
      • Aha, takze komp co ma 3x vic fps nez lowzole vlastne neni lepsi, protoze byl drazsi. Takze Ferrari co jede 340 neni rychlejsi nez Trabant, protoze je 1000x drazsi. Chapu. Logika lowzolisty? *15*
        • TheGGG
          Pokud je pro tebe důležité mít třikrát dražší kompl, jen abys měl místo 60 FPS, 102 FPS tak si klidně TITÁNAMA vytapetuj pokojíček, ale já si radši koupím PS4 a budu mít dost peněz na hry, popřípadě i na další konzoly, člověk nikdy neví.
          • Na ty hry, co jsou na lowzole o pulku drazsi? To dava smysl. *15* A bohuzel tvoje lowzole nema ani 1600p ani 4k a ani 60+ fps.
            • TheGGG
              je toho hromada, ale spíš by mě zajímalo co hraješ ty? Vidím to na kombinaci farmville, shakes a fidget a Metina, to jsou přece ty vaše PC exklusivity.
            • Tyhle hry me absolutne nezajimaji, tzn. mi ani nechybi. Singlplayerovky uz dlouho nehraju. Neco dalsiho?
            • TheGGG
              A jsme u toho paráda, konečně jsi to přiznal, samozřejmě že můžeš mít kompl za 40 000,- klidně i za 50 000,- já ti to přeji (sám mám jen za 30 000,- a BF4 si na max dával na bídných 45-60 FPS, holt nesestavoval mě ho Gandalf s Brumbálem). Jen jsi mi potvrdil co říkám celou dobu veskoslavovy.
              Teď jen doufám že si na tom PC taky máš co zahrát, třeba takové The last of us nebo red dead redemption (a to je jen zlomek) určitě rozjedeš bez nejmenšího problému.
            • A proc bych nemohl mit komp za 40k a vic? Protoze ty ses zmohl na lowzoli za 10k? Nejsou vsichni socky jak ty. *3*
            • TheGGG
              Možná máš 4k monitor, ale to nic nemění na tom že si na něm stejně nic pořádně nezahraješ. Pokud teda nemáš rád 5 FPS a míň, nebo nemáš kompl za 40 000,-
            • Korejsky 1600p monitor s panelem z apple cinema displeje byl uz pred x lety na ebay za cca 8000,- a ted jsem tam nasel neznackovy 4k displej za 500 usd. Proc bych ho nemohl mit?
            • TheGGG
              To ale nemá ani tvůj kompl a to je dvakrát dražší. Nemluvě o tom že na něm stejně nemáš co hrát, protože dobré hry vycházejí jen na konzole.
    • Vrook
      Tyvole vy ste fakt normálně na palici, k*rva. To neni normální.
      • Jack1947
        To vis kdyz dva trolli, neni to totez. *3*
    • Veskoslav
      To že to umínuskuješ ubožáku, pravdu nezměníš:)
  • yenda1
    Fanatismus je vždycky špatnej. Bohužel nejvíc vidět a slyšet jsou vždy ti z opačných pólů, tvrdě zakopaní ve svých, nutno dodat omezených pozicích.
    Moderní konzole neznám, nevlastním. Na ty starší nedám dopustit. Mnoho vynikajích her, některé dokonce s velkým přesahem. A stále hraji díky emulatorum.
    Takže pro pestrost a tak nějak ucelený zážitek doporučuji vyzkoušet vše co již prověřil nelítostný běh času a to jak z konzolí tak PC.
    Nenutím, nabízím.
    Například já v těchto časech. Dohrál jsem Metal Gear na PSX. Hned potom jsem se vrhnul Majora´s Mask na N64. Prostě básničky - zkuste ortodoxní PCčkáři - alespoň toho Zeldu.
    K tomu válím UFO, Stonekeep. Zkuste milý konzolisté - alespoň ten Albion.

    Pěkný víkend přeje stupidní konzolista a závistivej PCčkář.
  • http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation/8510-Exclusives-Showdown

    Asi takhle ;)
    • Jelikož se tu množí názory (ehm názor) na kompetenci a popularitu tohoto recenzenta, přikládám link na wiki:

      http://en.wikipedia.org/wiki/Zero_Punctuation
      • TheGGG
        dle toho co o těch hrách říkal ani jednu z nich nehrál, hlavně že seděl za komplem
      • TheGGG
        a co jako, další rádoby youtuber. A že si o sobě dal článek na wiki nic moc neznamená. Je tam článek i o tomhle a dobře víme jak ho tu nemáte rádi
        http://en.wikipedia.org/wiki/PewDiePie.
    • TheGGG
      Ou wait. Proč ten boreček nezmínil faily jménem ARMA III (mizerný singleplayer a tuna bugů), fail jménem rome 2 total war atd. Když je to jeho PC tak boží, proč nevychází víc PC exklusivit?
    • Je to trošičku náročnější na angličtinu, tak mě nekamenujte :-)
    • TheGGG
      A co jako, jeden neznámí pcčkář, dělá v malování video o hrách které mnohdy ani nevyšli. Čekáš že todle dokáže tvoji pravdu?
      EDIT
      Vzhledem k tomu že mě mé nadržené fanynky cody a wallet bez přestání upozorňují na hrubky v pravopise, rozhodl jsem se že fžechny své přýzpěvky budu radči pořádně kontrolofat abi nějaký mladý erudovaný preskriptivní lingvista nedostal záchvat padoucnice.
      • Nechces nastudovat ucivo zakladni skoly, zejmena shodu podmetu s prisudkem?
        • TheGGG
          Zíív, ale no tak. Teď si budeme hledat chyby ve větách? To už vážně nemáš co jiného říct? Pokud nemáš nějaký rozumný argument ani na mne nereaguj.
          • To, ze nezvladas ucivo zakladni skoly je docela rozumny argument k tomu, ze jsi negramotny zaostalec. A tezko budu chtit objektivni nazor na problematiku hardwaru a IT obecne od nekoho, kdo se mentalne nedostal pres zakladku. *3*
            • Ale prosimte, z toho jsem uz vyrostl. Ted nasavam lihovky, protoze je to IN.
            • TheGGG
              A taky ti říkala že nemáš jíst voskovky a stejně jsi zase spořádal celé balení *3*
            • Pani ucitelka nam rikala ze pro pravdu se clovek nejvic zlobi. Uz tomu asi rozumim !
            • TheGGG
              No kdo neumí napsat i/y je možná trotl, ale autor věty "Ja jsem mentalne simpanz" musí být taky pořádný d*gen.
              A přestaň si pořád klikat ty pluska, je to hrozně trapný *1*
            • Ucivo zakladni skoly nepovazuju za nejdulezitejsi vec, ale spis za takovy iq test. Kdo ho nezvlada, je negramotny trotl.
            • TheGGG
              ne, vidím že to budu muset opravit. Repanz (zkráceně ret*rdovaný šimpanz) jsi proto, že máš problémy s pochopením psaného textu. Že považuješ i/y za nejdůležitější věc na světě, prostě jen svědčí o tom že jsi nějaký šikanovaný šprt, ze základky, kterému jdou diktáty, ale s logickým myšlením na tom nebude nejlépe.
              PS: pořád čekám na tvé IT okénko pane Repanzi
              BTW: co znamená věta: já jsem mentálně šimpanz
            • Ja jsem mentalne simpanz, protoze ty nechapes kde napsat jaky i/y? To dava smysl. *15*
            • TheGGG
              Ty ses mentálně zastavil někde na úrovni šimpanze po lobotomii. Pokud bereš i/y jako nejvyšší ukazatel inteligence člověka tak možná dostaneš razítko od paní učitelky, ale v životě budeš úplné nic. Jinak bych si od tebe rád poslechnul nějaký názor na IT problematiku, potřebuji se zase jednou pořádně zasmát.
          • Nepsal jsi tu pred chvili ze jsi studentem verejne VS atd atd? Jeden by cekal ze jedna z podminek studia je zvladnuti uciva zakladni skoly.
            • Jak se to rika? Po bitve je kazdy general? Ja se ptam proc jsi to nenapsal spravne rovnou, zeby nedostatecna mentalni kapacita? Nebo je prilis tezke podle jednoho primitivniho pravidla vybrat jeden ze dvou znaku?
            • TheGGG
              copak ti nedochází že už jsem to mohl na krásno opravit, ale neudělal jsem to protože se bavím tvými komentáři *1* . Ani na čsfd si člověk takhle neužije a že tam Grammer Nazi mají snad postavený druhý Reichstag. Takže díky, jsi dalším důkazem nedospělosti PC komunity.
              Příště si dáme zas pro změnu něco na vyjmenovaný slova. *1*
            • A co kdyby ses ty zmohl na neco lepsiho a rovnou to napsal spravne? Je to moc tezke? Aha, chapu. *15*
            • TheGGG
              zaostalé dítě? Zase si tolik nefandi. Ty jsi prostě jen hlupáček co neumí argumentovat a tak hledá kde se kdo překlepl, protože na nic lepšího se nezmůže.
            • Se te klidne zeptam znova, zaostale dite jsem protoze ty nezvladas i/y?
            • TheGGG
              copak se ti nelíbí, hrozně jsem se těšil že mi vypíšeš všechny hrubky. A ty přitom přijdeš s argumentem nějakého hodně zaostalého dítěte.
            • Omylem si nech pro pani ucitelku, az ti bude psat 5 do zakovske knizky. *5*
            • TheGGG
              ježiši, už si tady i ty. To už jsme klesli až do středu Země. Tak jsem prostě omylem napsal špatné písmeno, vím že když jste to ve škole právě probírali tak se musíš pochlubit, ale slibuji že až budu odevzdávat svojí závěrečnou práci dám si na to pozor. Jinak pořád žádné argumenty, jen brek a výmluvy.
  • aby jste se z tech konzoli nepo..
    • TheGGG
      no a z čeho se máme po.. z PC?
      • Robotron3
        Z vlastní hlouposti. Ale to se bohužel nestane...
        • TheGGG
          no, rhulad měl pravdu. Z tebe se stalo pleskoslavovo pravé v*rle.
          • Robotron3
            Když vidim zdejší diskuse a co se zde baví za individua, tak jsem konečně uplně pochopil význam starořímskýho slova "plebs".
            • TheGGG
              Nedokážu pochopit proč reaguješ jen na mě. Každopádně nikdo tě tu nedrží. Můžeš klidně odletět do teplých krajin.
            • Robotron3
              Všichni kdo se tu chováte jako hov*da jste hov*da ne proto, že máte konzoli nebo pc, ale protože se tu chováte jako hov*da, dokážeš to pochopit?
            • TheGGG
              vytáhni hlavu i všechno ostatní z pleskoslavova z*dku a uvědom si že tu tvoji hranou objektivitu ti nikdo nežere. Přijít sem ve style, ale no tak nechovejte se jak fanatici, jste jak plebs tady by se mělo slušně diskutovat atd. atd. Je sice pěkné, ale zkus to říct i někomu jinému než majitelům konzolí. BTW: já taky vlastním PC a dost dobré, nedávno jsem na něm dohrál poslední caslevaniu a klidně přiznám že jela krásně plynule, oproti konzolovým verzím. To ale nic nemění na tom, že na světě není PC, kterému bych dal přednost před PS3, PS4.
            • Robotron3
              Takovej povl se jen tak nevidí. Fakt se nad sebou zamyslete a radši se na to tady vykašlete. Škodíte sami sobě.
            • Rhulad
              Nepsal jsi drone o stránku zpět, že se loučíš? Jak to vidím já, tak tě tvůj fanatismus udržel.
            • Robotron3
              Označuju hloupost a ignoranství, a to nemá s konzolema vůbec nic společného. Hloupost má společného jen s hlupákama jako ty. Ostatně sám mám konzoli...
            • Protoze lowzolefags jsou plebs. *3*
            • TheGGG
              no já si zas uvědomil význam něčeho mnohem novějšího (s úctou ke starému Římu) "egoistickej č*ráckej kozom*d", takových se tu pár najde.
              BTW, proč říkáš konzolistům plebs, to už vážně nevíš co píšeš?
  • Vrook
    Všechny bych vás postřílel omg...
  • nechápu tady ten vzájemnej hate, každy at si hraje na čem chce preci a at si vybere podle svych preferenci a moznosti. faktem je že za tech 400€ co stoji konzole next gen pc nepostavim, ale zase to budu splacet postupne v drazsich hrach.
    ja jsem o koupi konzole uvazoval ale ty exkluzivni tituly mne neoslovili a na pc si muzu zahrat strategie a simulace
    • TheGGG
      to říkej pleskoslavovi.
      • Ataker
        Už se uklidni
        • TheGGG
          proč já, napiš to těm co začali hatovat. Nebo je to tak že konzolisti nemůžou svou platformu obhajovat a PCčkáři jo?
          • Ataker
            Někdo přestat musí a když se tak dívám tebe je tu až moc vidět, takže by to bylo rozumné.
            • TheGGG
              ale no tak, ať přestane ten kdo začal.
    • To je rozumný názor, který ale čistě PCčkáři nechtějí pochopit a proto konzole neustále shazují. Sám mám oboje (nextgen konzoli zatím ne) a oboje využívám, s tím že jak stárnu, tak mi konzole přijdou čím dál lepší.
      • Kikoti jsou na obou stranách. Ti rozumní se do takových debat téměř nezapojují...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit