Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chim
    ...a do toho pak přijdou tihle ti Grygarové se svými články a pohroma je hotová.
  • Super ! Wowkaři opět mají nad čím leštit slavíka *2*
    • Vlastni zkusenost? *8*
    • Asharak
      Už se nemůžu dočkat, to bude zase nascreenovaných aktů *5*
  • Některé modely jsou opravdu povedené (na wowko). Hlavně nemrtví vždy vypadali fakt dementně a teď konečně vypadají tak, že bych si snad i za nějakého zahrál.

    Nepodceňoval bych význam těhle vylepšení. Myslím si, že řadu lidí tohle bude motivovat k zaplacení aspoň jednoho měsíce, aby se podívali, jak vlastně jejich postava nově vypadá.
    • PravyMonty
      Wowko jsem nijak moc nehrál, ale vždy když se ve spojitosti s ním zmíní nemrtví, tak si představím ten jejich naprosto retardovaný způsob plavání.
  • Ty uši jsou tak neskutečně přehnané, že to vypadá, jakoby si začínající grafik zkoušel možnosti modelovacího programu...
    • Asharak
      Jo, možná i ten drsný výraz, ale to snad půjde upravit typem tváře, pokud si s ním dostatečně vyhrají. Ale za možnost nastavení velikosti uší bych se nezlobil. Přece jen, trasu posouvání pana vertexu by nemohl být zas takový problém nastavit *7*
    • tym myslis potiahnutie jedneho vertexu na inu poziciu ?:D tym odskusa vsetky moznosti modelovacieho programu definitivne :D
  • Na tuhle změnu jsem čekal hodně let, vypadá skvěle.
  • hoši dobrý jenže, svoji postavu stejne nevidite protože mate prez ni natahnute brnení. jinak do wowka se nevratim uz ani za nic
  • Ta elfka je takhle vysekaná s toho jak běhá dnem i noci v elfských lesích..a ty nohy na to musí jet i dřepy ty sou fakt namakaný. Ale jinak sem rád že předělali postavy, přecejenom svůj charr máme na očích pořád.
  • Spades
    Ty uši mají nějak málo polygonů. Trošku bych ještě přidal.

    Jinak prej jim budou zpátky přidávat tesáky jako ve WC3.

    http://media.mmo-champion.com/images/news/2014/may/thumb/fangs.jpg
    • pořád je to work in progress
  • koho to v dnesni dobe zajima nejake wowko??? jo aha ono jim par zavislaku zbylo
    • Jen par milionu, coz je vic nez u ostatnich srovnatelnych novych mmoček dohromady *1*
      • o to je to smutnejsi
    • Jack1947
      Zajima to porad hodne lidi, inak by zato stale tolik neplatily... *4*
      • Dildo_Vagins
        Se slovem "lidi" bych šetřil pokud se mluví o wowku...
        • wenceslaus
          Není pán tak trochu sociopat? Soudit podle pár spolužáků několik milionů lidí z celého světa... to je taky hezký :-/ Navíc mám pocit, že o tom, kdo je pako, nebudeš mít zrovna ty moc přehled :-)
          • Dildo_Vagins
            Ale, další wow degen ?
            • Dildo_Vagins
              LOL, já se neurážím, ale píšeš tady, že tuhle slátaninu hraješ a můj názor je, že ty a tobě podobní jsou totální vymletci, to je celý.
            • Asharak
              Jen se hned neuraž, špuntíku. *7*
            • Dildo_Vagins
              Jdi si zahrát wow degene.
            • Asharak
              wow degen, antiwow degen, vždyť jsme všichni stejný, troubo!
        • Děláš si srandu ? :D Proč máš zapotřebí tohle říkat dyt jsou to normální hráči jako každí jiní .. dyt na lolku jsou víc závislý než na wow lolku :D furt člověk vidí lol turnaje dyt tam nechávají cely život
          • Dildo_Vagins
            No tak o LoL "hráčích" už ani vůbec nemluvim, ale na průmce jsme měli ve třídě pár "wowkařů" a to byli nehorázný paka, závislý, totálně zmanipulovaný a nebavyli se o ničem jinym, takže asi tak.
    • Tebe ocividne. A vsechny kteri ti davaji 'libi''. Nebo mi chces rict ze travis zivot tim,ze chodis do diskuzi o vecech ktere te nezajimaji a nechavas tam sva moudra?
      • Dildo_Vagins
        Klasika... něco novýho by nebylo ? Wowko už má svoje dávno za sebou.
        • I kdyby to byla pravda,proc musi kazdy hlupak postovat podobne blaboly jako ty nize nebo ''lol'' vyse?
          Nuda je svina,ze? *12*
  • No nevím, nikdy jsem o WoW ani neuvažoval, ale tohle by mě spíš odradilo, jestli tohle někdo považuje za sexy tak je s ním něco špatně
    • Pilgrim66
      Tak to byla v zasade ironie, ale mladsi rocniky to asi pritahne.
    • měla být reakce na Pilgrim66

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit