Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • STRCTE SI CENZURU DO PRD3LE STRCTE SI CENZURU DO PRD3LE
    STRCTE SI CENZURU DO PRD3LE
    STRCTE SI CENZURU DO PRD3LE


    stacilo by nerozdavat bany na zaklade osobnich preferenci a nikdo by tu nemusel spamovat
  • Jack1947
    Svým způsobem je dobře že se vrátí zpátky BO, na druhou sdtranu z té budoucnosti mám trochu strach už 2jka byla docela budoucnostní tak ted aby to nezkonily a nebylo to moc scifi. Nevrazily moc velký klín do téhle jinak celkem slibně restartující se série. *4*
  • Dobrý, interaktivních filmů je málo. Ještě velkou dávku onoho trapného amerického patriotismu a je z toho větší kanál než televize *11*
  • nein nein nein!! skoda... cekal jsem druhou světovou :(
  • Keyz
    Black Ops III nás zavede do temné budoucnosti.... Do temné minulosti kdy budou další díly nekonečné série Call of Duty.
    • temná budoucnosti je to, že všechny hry jsou jen projekty z KS s mizernou grafiku a bez animací či A.I. To je dle mého temná budoucnost. Takže že by CoD se postavilo KS? Uvidíme. Jsem rozhodně nahypovaný...
  • USA pripravuje vsechny ty osmilete hrace pro budouci konflikt, az dospeji do naboroveho veku tak ta technologie uz bude aktualni, vymyvani mozku a propaganda primo ve vasem obyvaku
    • Mart9
      *15* Super názor, palec nahoru *15*
      • facepalm
        • Mart9
          Na zasmání fakt dobrý ale
          • zalezi jesti tomu opravdu nevěři, to už by k smíchu nebylo
  • Posledních pár dílů mě nestálo ani za to, abych to kradl *11*
  • Kozy
    Advanced Advanced Warfrare?
  • Když se zuby nehty brání WW2, tak ať tu budoucnost udělají trošku neobvyklou.

    Buď ať jdou do extrému a udělají něco z doby kdy už se dávno kolonizují planety.
    Nebo období post-apokalyptický. Nebo nějaký šílený cestovaní časem. Nebo něco temně kyberpunkového na motivy P. K. Dicka, nebo Gibsona.

    Takhle pořád omílají to samé téma boje s terorismem.
    • He7he
      Žádná Killzone odnož se od toho čekat nedá, ale podle prvních nástinů to zavání trochu po terminátorsku a třeba to představí vizi světa, kde že nejen zůstávají protivníkem nějaký ty radikální skupiny, ale že ten závod v technologii se tak nějak vymkl z ruky.
      • Co to proboha meleš?
  • jákekoliv CoD > Pillars of Enternity...
    • vlastik.plaminek
      Neboj, jednou se to PoE třeba naučíš.
    • To jsou dva zcela odlišné žánry.
      • to nevadí, jen jsem vyjádřil názor....
        • spíš jen trolluješ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit