Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V tomhle dile zmacknete na zacatku X a na koncu X, mezi tim bude 6 hodin tuposti, debility a zoufalstvi.
    Testeri sou pry opice, ktery umi zapnout a vypnout konzoli.
    • To ti jako vazne nejaka kampan v COD trvala 6 hodin ??? *1* *1* *1* Bych chtel videt ktera ... kdyz jsem se premlouvil k zahrani GHOSTS nebo jak se ten smejd jmenoval tak za 3h +- bylo po vsem
  • TheGGG
    Yesss. Díky bohu se vykvajzli na WW2. To znamená, že tu máme každý rok jednu military sci-fi FPS pecku. Mulťák mě nezajímá, ale doufám, že singleplayer si zachová svojí standardní vysokou kvalitu a úroveň. Zatraceně natěšenej na nějakou super tajnou badass operaci. koho teď zajímá nějaký kickstarter?
    • Většinou se ti dařilo trollství solidně maskovat ale tohle je průhlednější jak diamant *3* Obžaloba je u konce *5*
    • Ty mně vždy rozesměješ :))) co takhle změnit Biebra na Chaplina ?
      • vlastik.plaminek
        S jeho úrovní humoru bych to viděl maximálně na Petra Novotného.
  • Nové Cod mně zajímá tolik jako třeba počasí na Aljašce
  • Mart9
    Je vidět, že o tom rozhodují blbouni. Teď je ta pravá doba na návrat do druhé světové. Z tohodle období je herní sucho, navíc 70 let od konce války...
    • "Teď je ta pravá doba..", to je ovšem pouze tvůj subjektivní názor. Proč předpokládáš, že jiní jsou blbouni, ovšem ty máš patent na rozum?
      • Mart9
        Protože mám v tomhle podobný názor jako většina hráčů. N a s r a t na budoucnost, chci hrát reálný konflikt.
        • Dělal jsi nějaký průzkum, že s jistotou můžeš říct, že totožný názor má většina? Zajímají mě konkrétní čísla, výsledky...
          • To ze cod je serie pro blbouny a deti snad vi kazdej *1*
            V budoucnosti bude mit kazda zbran autoaim ale cpat to do soucasnych zbrani to by prece nebylo realisticke !
          • Mart9
            Stačí se dívat kolem sebe průzkume
            • Mart9
              No to je dost. Souhlasná kliknutí u prvního příspěvku jen potvrzují má slova.
            • Přijdeš mi trochu jednoduchej. Nicméně jsem si potvrdil, že se jedná pouze a tvůj subjektivní názor, přičemž v zájmu svého duševního zdraví raději končím.
            • Mart9
              Chceš čísla? Máš je mít. Pro hru z reálného konfilktu je 64,5 % hráčů s mozkem. Na budoucnost jim sere pes a zbytek hráčů.
            • Prosím reálné argumenty, jinak se nikam nedostaneme..
  • He7he
    Určitě na jednu stranu velká škodice - pokračování World at war by znělo jednak slibněji a Black Ops 2 podle mýho to avizovaný zasazení slušně vyčerpal. Buď to tam těm třem útvarům tématicky vyhovuje a nebo, a to pravděpodobněji, Activision nemá chuť měnit dosavadní podkladový standardy a prozatím stále zakaneluje tvůrce. Ale zase, tohle studio je záruka kvalitních dílů, ať už je jejich téma historie nebo futuristický srandičky, takže bez obav.

    Tak či tak, s klidným svědomím očekávám kvalitní singleplayer díl. AW nebyl vůbec špatnou záležitostí, ale jakmile se toho chytnou Treyarch, je o výborný a lepší scénáře a inovace v sérii postaraný. Teaser sice toho tradičně ho*no prozradil, dá však z toho mála co bylo slyšet vyvodit, že by se hra mohla znovu postavit na "flashback" scénářích kolem čísel Mason famílie a tím si projít alespoň některý pasáže za vychladnutý války nebo jiných tradičnějších konfliktů. Jsem zvědav na trailer.
  • Mne sa prvý black ops náramne lúbil, kampaň bola perfektná a multiplayer hratelný až dovtedy kým nezačali dlc vychádzať , stravíl som tam dokopy okolo 50 hodín, takže ako blops III bude na štýl jedničky tak sem s tým, ak to bude podobné dvojke tak ďakujem neprosím, blops II bola totižto neskutočne debilný diel, pravdepodobne najhorší diel série...ale záverečná pesnička od A7x mu hodnotenie troška zdvihla :D
  • Ach jo... vypadá to na další laserovou šemovačku, samoházecí a wallhack granáty atd. ... *13* fakt jsem se těšil na ww2 téma. Po "x" letech to asi budou první CoD, co si už fakt konečně nekoupím. Advanced Warfare byl posledním hřebíčkem do rakve CoD a podle počtu stávajících AW pc hráčů si to nemyslím sám *11* no třeba se BO3 vytáhnou...ale moc v to nedoufám.
  • Spaste duši!!!
  • to at si strcej nekam
  • kampaň bude luxusní navzdory tomu co tvrdí pc hlupáci luza, jako tomu bylo u AW. Multak je to samy co unreal tournament takže koho to baví ok, muj šalek čaje to není ale proto na to nebudu plivat
    • P.S.
      mohli by angažovat nejakeho dobreho herce jen doufam že to nebude nejakej skrachovanej blbec jako ten hňup co hral ve hre o te holce s mimozemštanem
      • VaZqeZ_EU
        ...pro jednoduché lidi = jednoduché hry *3*
        • He7he
          Povězte gumolín, co vy si představujete pod takovýma hrama pro intelektuály a světový mistry?
          • VaZqeZ_EU
            Pokud je pro tebe jednoduchý člověk hloupý, a složitý naopak intelektuál, tak potěš koště...
            • He7he
              Co že to?
        • To si konečně zahraješ i ty, viď?
          • VaZqeZ_EU
            https://www.youtube.com/watch?v=c92OpNUm3Pw

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit