Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mam rad TES serii.. ale nejakym zpusobem na me pusobi hrozne umele cele to prostredi, ti lide a tak vsechno.. oproti treba Zaklinaci nebo Ghoticu.. i tak se ale tesim
    • Nesouhlsim. Vzdyt ja si ze zacatky myslel ze se divam prave na Gothic. Oproti Oblivionu je to obrovsky skok kupredu. Ve vsech smerech(co se tyce grafiky/prostredi...)
      • jaky skok? ja myslel ze se divam na oblivion, jediny skok je v lod (uroven detailu vzdalenych objektu)
        • Placas nesmysly. Otec nahodou Oblivion stale hraje,takze muzu porovnavat. Oblivion vypada graficky i prostredim o nekolik urovni hure ve vsech smerech. Opet dodavam-soude dle tohodle videa. Hru jsem samozrejme jeste nehral.
  • Zdravim, kdyz mam hru predobjednanou u X-Zone, prijde mi uz v patek, nebo az za nekolik pracovnich dnu ? Dekuji za odpoved
    • až pristi tyden sry, bad muv kiddo
  • Parádní video. Konečně jsou ty lokace zase zajímavé, každé město vypadá jinak a originálně, stejně jako v morowindu. Oblivion mě tímhle zklamal, hlavní město hnusný, a pak pár stejně navržených měst, s hradem, zdmi a domy, které byli akorát lehce pozměněné. Jako kdyby někdo zaspal. Za to na tyto nádherné lokace už se těším teď, a až tam budu pobíhat v pátek, bude to ještě lepší. Už aby to tu bylo!
  • Počítal jsem to. Tisíc jich neni, ale stejně to vypadá skvěle.
  • No to je pravda ,snažil som sa videt všetky taketo svety a tažko povedat ktory je krajši či oblivion ,gothic 3, two worlds 1,2 ,arcania, divinity 2 ,drakensang, dragon age -proste každy ma vlastnu ruku tvorivosti respektive generovanosti , ale nelze neupriet že zaklínač svojsky neviem ako to povedat (klasicko , europsko,polsko,slovansky dizajn) ale čo najtažšie je všetko robit ručne a dat do toho atmosferu a viemeže tak svety tvoria CD PROJECT A PYRANHA BYTES.I ked zaklínač je uzavrenejši stale mam pocit že je to ten poctivy autenticky svet s genialnou atmosferou a pribehom a hudbo.A skyrim vyzera naozaj zaujimavo .
    • Nesrovnavej pribehove RPG a RPG s volnym obrovskym svetem. Je to nesmysl. Ja rad hraji oba typy rpg a u obou typu mam sve favority.
  • U mna čo sa tyka umeleckosti sveta vždy viedol aj vedie zaklínač, proste je to uzavrene respektive polouzavrene podla kapitol.Čiže každa kapitola sa odohrava inde a v danej kapitole je pohyb celkom voľny.Možno ten svet sa zda menši ale aj tak ma nadchol najviac tou rozmanitostou ,dizajnom ,sceneriami a deatailami ako ostatne hry.Keby som mal vymenovat najkrajši les aky som videl je to zaklínač 2 ,to iste sa tyka hradov,miest,klaštorov...I ked zaklínač 2 je ponekud kratši i tak sa mi zdal monumentalnejši ako ostatne hry a som prvy krat v tom lese stratil.Rozdiel medzi klimy medzi oblivion a skyrimom by som nepovedal že je až taky velky. Skyrim ma len ten rozdiel že je naozaj roznorodejši a viac sa začina podobat deatialami zaklínačovi.
    • Volny pohyb uzavrenym koridorem zboznuju ale grafiku mel peknou o tom zadna.
    • Porovnávat zaklínače s Oblivionem či Skyrimem je jako porovnávat COD s Armou. Obě ty hry jsou skvělé, ale každá úplně jinak. Ono je poněkud snazší udělat detailní tunel než udělat detailně celý svět.
  • Zdá se mi to nebo to jede na upraveném enginu z Oblivionu??
    • Cahir
      Nezdá, je to tak.
  • 90 prispevku a Jindra.Veliky tu nema zatim ani jeden? Co se stalo princi Harrymu?
    • William Ho zmlatil hold za manzelkou a navic vevodkyni se nereze *16*
  • Tak tohle video mě navnadilo asi nejvíc ze všech ostatních. Atmosféra je skvělá a opravdu nechápu názor že je scenérie šedá nebo dokonce depresivní. Jistě takových lokací tam jistě bude dost, jde přeci o drsný sever, ale na druhý straně kouzlo nížinných vesnic a měst to vyvažuje. A nejen to, dokonce se mi zdají přívětivější než u minulých TES. Nebyl sem rozhodnutej ale asi jo, po víkendu si skočim pro krabici:))
  • skaven123
    Morrowind - 9, Oblivion - 9 ...stavme sa ze teraz padne 10 *12*
    • pkart
      Ač bych si to velice přál... na TES sérii jsou kladeny vysoké nároky, takže se bojím, že dostane zase "jenom" 9 :)
      • nepamatuji si hru, která by si zasloužila absolutní hodnocení. snad svého času GTA San Andreas ano. Zásadní není jen hratelnost a grafická podoba, ale též množství bugů a nedodělků.
        • Dark Souls minulý týden :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit