Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chidlink
    Tak hlavně co jsem četl, tohle má být trilogie, takže si nemyslím že to zkazí, ale že se právě budou u prvního dílu dost snažit.
    Jinak hra se mi líbí, pro mě jasná koupě.
    Nechápu proč by se měla serie total war zachraňovat, jak tady někteří jedinci píší. Je to jedna z nejprodávanějších strategii dneška a ukažte mi nějakou lepší, která v poslední době vyšla. *12*
    • Rome 2 bych rozhodně nenazval strategií. Spíš jako managementovou hrou, kdy se staráš o římské impérium. Strategické rozhodování je úplně zbytečné jak v bitvách na herní mapě.
    • slavek.skara
      hmm další díl bych asi viděl elfové mezi sebou ale co dát co třetího ? Lizardy?
    • Starcraft
  • http://wiki.totalwar.com/w/The_Empire_Army_Roster#Playstyle:
  • RedEagle
    Grafika pekna, len či bude pekna aj optimalizacia zostáva otázkou. Okrem peknej grafiky ale žial nenachádzam na tej hre nič pozitívneho. Hra vychádza na tom istom nefunkčnom engine na akom vyšli Rome II a Attila čo bude mat za následok že bitky budu opat skor arkádová záležitosť. Čo sa týka všetkých aspektov hry vrátane mapy kampane je hra zase osekaná až na kosť . Čo je zámerom aby hra nemala dlhodobú hratelnost ale bavila len do vydania nového total waru. Aj ked čo sa týka mapy kampane tak tá ma v tejto hre na rozdiel od Rome II a Attilu bude hnevat najmenej( kedže mapu sveta warhameru nepoznam naspamat ako mapu antického sveta. Nebude ma preto hnevat absencia kriticky dôležitých a slávnych miest ani nízky počet provincií v regiónoch na ukor extremne rozlahlej mapy kamapane čo vo výsledku čo sa týkalo realistickosti zničilo celú hru. Každopádne dokym nezmenia engine alebo nevyrobia uplne novy nema zmysel vyrabat Medieval III..bol by to len Rome II z rytiermi.
    • Magister_Peditum
      S těmi provinciemi souhlas. Mnohem víc mě bavily ty mini kampaně zaměřené jen na určité oblasti. Jinak nevidím důvod, proč by se tímto enginem nedaly udělat ty bitvy lépe. Ostatně v Rome 2 stačilo stáhnout pár modů a už bitvy nekončily po pěti minutách totálním masakrem, jako ve vanille.
  • waw..parádna mapa...waw...možno to bude prvá vec z tejto série ktorú skúsim..kedže warhammer je srdcovka..:!
  • Uz sa tesim na vymletú ai a obtiaznost typu ,,very hard,, pc zaraba 2 krat tolko ako ja.
  • Musím podotknout, že to vypadá výtečně....
    • Magister_Peditum
      Se vzhledem v téhle sérii obyčejně nebývá problém.... *4*
  • No jasne, ze je to nadherne a detailne, vychadza to totiz hlavne na PC...
  • Stéle si marně kladu otázku.„ Čím je hra odlišná od RTW II, kromě jiných jednotek?“ Nechci nikoho urazit, ale tvůrci mi zatím nepředvedly nic, čím by se hra odlišovala od RTW II. Čekal jsem diplomatické mise, taktické a velké bitevní pole. Nevím, zatím nic z toho jsem neviděl.
    • Magister_Peditum
      Zrovna ve Warhammeru si myslím, že by se na nějakou diplomacii mohli úplně s přehledem vykašlat. Stejně by nedávalo smysl, když by se Císařství spojilo s Chaosem proti trpaslíkům.
      • spíš by se mohli vykašlat na lore; diplomacie je jedine zabavne na TW, bitvy brzo upadnou v stereotyp
        • a porad vitez v roli debilek roku
          • moje mama je nejhnusnejší defka ve vesmiru a ja jsem blbeček
        • PreidaQ
          Tou diplomacií myslíš jednání s počítačem, který uvažuje asi takhle:
          Jsi-li můj soused, dříve nebo později (spíše dříve) ti vyhlásím válku.
          Jsi-li můj spojenec a moc vítězíš, preventivně ti vyhlásím válku.
          Jsem-li jsem s tebou ve válce, budu vyjednávat až potom, co mi sebereš všechna města a poslední mi oblehneš s převahou 10:1.

          Jedinou pozitivní věcí shledávám to, že nikdo nemůže říct ani ťuk proti tomu, že by to nectilo název "totální válka".
          • a proto jsem nehrál ani jeden díl, možná pár minut ze shogun 2 a medievel 2; stráta času
            • jsem zbabelej proto se skryvam za cizi nick, navic jsem nejblbejší
            • ou mama vtip to ses ukazal chlapaku *1*
            • tvoje máma je blbeček
            • a stale jim zustane
  • vypada to tak nejak vyblite; škoda že nešli smerem k dospelejšímu publiku a neudelali medieval 3
    • a porad jim zustane
      • jsi hlupak a zbabelec
    • Hmmm. Tím dospělejším publikem myslíš sebe?
    • Vyblitě ? :D ach to jsou zas pózy :D :D Nevím co je na Warhammeru nedospělého tahle kultovní hra a universum je tu od 80. let (kde si myslíš Blizard čerpal inspiraci u Warcraftu). Fanoušci po celém světě jsou vetšinou starší tatínkové takže ty kecy o dospělejším publiku jsou úsměvné (když neznáš nesuď). Náhodou menší pauza mezi pořád dokola historickými tématy (i když každé se mě líbilo) neuškodí. Total War má skvělý potenciál právě i pro takové téma je dobře že se vydavatelé nebojí zkusit i nový vítr...
  • Magister_Peditum
    Pokud sérii nezachrání tenhle fantasy díl, tak už nevím.
    • RedEagle
      Zachrani asi tažko ked to vychadza na tom istom nefunkčnom a zprasenom engine na akom vyšli Rome II a Attila.
      • Magister_Peditum
        Na stejném enginu běžel už třeba Napoleon nebo Shogun 2, což jsou obě velice dobře odladěné hry.
        • RedEagle
          V empire to ale nevadilo tam kontaktny boj bol minimalny a vojaci na seba len strielali.. aj podla toho je vidiet že tento engine bol robený priamo pre Empire pre takýto štyl boja a historicke obdobie a tvorcovia to proste nedomysleli že v daalších hrách to nebude fungovat. V Shogunovi ktorý je poslednou vynikajúcou hrou v tejto serii to sice tiež nefungovalo ( tvorenie blobov atd) ale v tej dobe boli bitky podobne chaoticke čiže človeku to moc nevadilo a to bral že ok, lebo aj všetky ostatne aspekty hry boli vynikajuce, modely vojakov realisticke a všetko ostatne fungovalo ako malo. v Rome II už to ale bilo do očí.
          • Magister_Peditum
            Uvidíme, já osobně jsem taky skeptik. Fantasy tématika, která se řídí jasnými pravidly, je ale jedinečnou šancí s tím něco udělat. Pokud to nezvládnou, tak od nich nelze očekávat, že v dalším díle zase z "reality" to bude lepší.
    • Proč by ji měl zachraňovat ? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit