Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ano! cierna, biela, cervena, modra, zelena, zlta....
  • Jak upalovali kacire? Ne kazdy chce hrat za tlejici konservu! To je skutecne iritujici, ze vetsina W40 her jsou za onen samozvany Cisarsky stat. Ja chci hrat za svobodne lidstvo, nekdo treba za Tau a urcite se najdou i fanousci roje.
  • Princ.Jablon
    Bohužel...ty poskakující mariňáci fakt vypadaj jak ty tajtrdlíci ze starcraftu...stylizace hry je příšerná a na nějaký megabitvy (alespoň jako v DoW1) to taky moc nevypadá, po super traileru kterej se u mě vyšvyhnul na uroveň těch blizzovských přichází (ne)mírné zklamání, jsem čekal stylizací něco jako Battlefleet: Gothic, kecy o stolní předloze jim nežeru...na to stačí armypainter a kdo chce, udělá si z toho omalovánky, tady je ale přímo nějakej pseudokomixovej styl a takovej kontrast například v krajině je přímo do očí bijící
  • wenceslaus
    Hrál jsem tabletop od konce devadesátých let, co vyšla třetí edice a nikdy bych neřekl, že tohle je víc Warhammer. Těch stylů je spousty.
  • omlouvám se, máš pravdu.
  • XorxoxTalarius
    Uz jsem si vzpomnel co mi to pripomina, Starcraft *11*
    Podle sov vyvojaru totiz nikdo nechce DoW 1, riznuty DoW 2 v lepsi grafice ...
    Za mne Relicu preju aby hra mela mizerny prodeje, pokud by se prodalo jen par tisic kusu byl bych stastny.
  • Titanium Wars jsou super, ten pocit, když hodíš do hordy tisíce nabíhajících Tyranidů atomovku a tlaková vlna je všechny smete, zatimco to zezadu kropí 2 tvoji Reaver titáni za doprovodu 6 "lehkých" Warhoundů, nebo velení kumpaniím Banebladů ve stylu, "tak 10 Banebladů pošlu krýt pravé křídlo, 10 plazmových Stormblade nalevo a uprostřed si nechám 3 Shadowswordy a pár "kulometných" Stormlordů naplněných vojáky"
    *1*
    obávám se, že toto nám DoW 3 opět nenabídne , navíc jsou ty hry i čím dál méně modovatelné
  • Ano, ale tak barevný, jak si ho namaluješ, spousta barvířů preferuje realističtější pojetí před křiklavými barvami
  • Souhlasim.. Ale není to titán ale imperial knight :D
  • Co o to, textury se daji ještě docela jednoduše replacnout, ale ty animace a žádný cover systém. To vypadá jak LoL a ty přemety co tam Gabe předvádí ... asi vzali do teamu nějaké tragédy z Riotu a Bioware, protože tohle je děs. Jedna věc je trošku si poohnout lore aby to bylo zajímavější (ne, takhle se Knight na bojiště nedopravuje...). Druhá věc je totálně si jím vytřít otvor. I kdyby Gabe byl jen v obyčejném plátu, to co tam předvádí by měl problém udělat i assault mariňák... a jak si tam pohazuje s tím kladivem . Fakt otřesné. *7* Nejvíc se děsím toho, že to dopadne jak Fallout 4. Bude z toho nemastná neslaná hra, která opozdí šanci na další dobrý díl o 5+ let.
  • WTF.Tak to radši zůstanem s klukama u titanium wars *5* *10*
  • Studio je stejny ale lidi z vetsiny stejny uz nejsou. :(
  • Warhammer byl vždycky barevný
  • to je nějaká laciná indie hra???
  • wenceslaus
    Ne, nevylepšují. Stále mi to připomíná LoL, Warner Bross, anime... a pod. víc, než cokoliv, co bych nazval grim dark (zvláště efekty). A ta výmluva na barvy skutečného tabletop mi přijde směšná.

    Uskákaný Gabriel v terminator armour metající salta taky moc nepřidá.
  • Diky za odpoved!
    Ja ten gameplay jen proletel a jeste bez zvuku. Ve videu muze byt nscriptovany. Absence stavitelskych jednotek mi neva. Tak snad je budu moct shodit kdy a kam chci.
  • Nechápu co všichni máte s DoW1? Jasně, dobrá hra, ale vzásadě to bylo o tom, kdo napumpuje víc jednotek na bojiiště. V DoW2 se na tím jeden musel přemýšlet, ve většině her co jsem hrál vždycky byl nějaký moment, kdy jednotky umíraly na všech stranách, zatím co The Great Unclean One svíma zvratkama demateralizuje Termagaunty a na druhé straně trhají Carnifexové dreadnoughty na kusy. Rozhodně tam nebylo nedostatek WOW momentů. Nic nebylo lešího než ten pocit kdy jsi sundal oponentovu superjednotku. V DoW1 jsi sundal četu teminátorů jenom aby ses zjistil, že za ní stálo 5 dalších čet.
  • Jednička sice nebyl dokonalá, ale děsně moc mě bavila (první setkání s Warhammer 40k).. Dvojka až na Last Stand mod nic moc a tady jsem se opravdu těšil na ty epické bitvy.. zatím jsem dost zklamaný...
  • Ja bych bral dow 1 s lepsi grafikou, fyzikou a vetsim zoomem a byl bych stastnej.
  • Budes je shazovat z oblohy a nebudou stavitelske jednotky, je to i ve videu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit