Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Docela se tesim. Jen by mne zajimalo, jak na tom budou baraky, jestli to bude jak ve dvojce, nebo je bude hrac mit moznost stavet.
  • W40K jsou jatka o miliardách mužů(či žen) proti terabiliardám čehosi, co může vůbec vesmír nabídnout. Né o jednom megakapitánovi a jeho 20 následovníků a jednomu titánovi. Miluju W40k, ale tohle vůbec nevystihuje podstatu toho světa. To vlastně ani DoW a DoW 2. To byl jen komorní boj o území(vlastně DoW 2 byl ještě o dost komornější než předchůdce). Aby vystihli podstatu W40k, muselo by to být rozdělené jako Total War, na taktickou mapu, kde by jste se se starali o planety, upalovali kacíře, vyháněli nečisté a zabíjeli mutanty a na taktickou část, kde by se vylodili ty miliony jednotek a prováděli se strašná jatka. Ve jménu Císaře. Rozhodně této atmosféry nedocílíte jediným titánem, nagelovaným Angelosem, naleštěnými 10ti mariňáky a přetlačováním o prostřední vlajku... a hlavně celé toto klání ve W40k leží na imperiální gardě tedy Astra Militarum, proč tedy v této hře opět chybí? Kde je Gaunt? Yarrick? Stovky Leman Russů a desítky Banebladeů?? W40K není nějaký debilní Company of Heroes... W40K je spíš Cossacks! *8*
  • Jo ty počty jednotek fakt štvou. A přitom na youtube všichni řvou jak je to mnohem bližší loru. Tardi si představujou nějaký ujetý bitky, kde si SPESS MEHREENS hrajou na Imperiální gardu a topí nepřátelé ve vlastních mrtvolách. Tahák DoW serie, vždy byl a bude ten svět. Kdyby jsem prostě chtěl hrát epicky veliké RTS tak raději šáhnu po starym Supreme Commander: FAF. Na ten se, co se do epičnostech bitev tíče, nemá ani Apocalipse mod co hrabat. Na DoW2 bylo skvělé, že vlastně přidala funkční kompetevní multiplayer, kdy jsi si mohl na půl hoďky zahrát bez nutnosti se připravovat na hodinovou hru, kde většinu času strávíš naháněním dělňasů stavějících všude proxy baseky. Teď udělali hru ala Starcraft 2, kde nevyhrává tvoje mikro, ale build order (což je věc co na Starcraft 2 absolutně nesnáším). Navíc zase przněj fluff a ještě s tím, že se všechno vypadá (a pohybuje viz. somersaultující terminátor) jak z Toy Story. *16*
  • Tak treba v dow2 mi to nevadilo, protoze se tam ovladal maly pocet jednotek a duraz byl na mikro.
  • Llour
    Grafika hrozná, o tom asi žádná. Ale neslibovali, že na bojišti bude i více jednotek oproti II? Vždyť je tam 10 paňáců, co to je tohle *7* *8*
  • XorxoxTalarius
    Jo ta kamera je dost nizko, ala DoW2
  • My strategove chceme hlavne zoom. Kdyz se podivas na ultimate apocalypse mod, tam je kamera hezky vysoko. I dow 1 bez kamera modu byl pro mne nehratelny.
    S takhle nizko nalepenou kamerou a malym plackem misto poradne velke mapy s tim mnoho nenadelas
  • XorxoxTalarius
    Toho kapitana jsem zapomnel nadhodit ... kdyby mu dali treba jet pack, tak to nevypada tak blbe, ale delat z nej Thora je heresy.
  • XorxoxTalarius
    Dela na tom Relic, delaji na tom ti sami lide a koupila je SEGA.
  • XorxoxTalarius
    To vypad apriserne, jednotky vypadaji strasne plastove a barvickove, imperial knight pro zmenu ze prosel lestirnou Mr. Propra. Ovsem budu brat ze je to pre-afla. Takze si pockam aspon na betu, nez budu soudit tohle.
    Ale odstraneni vlivu prostredi na kryti, a ten pocet jednotek? Uz ve vanile DoW bylo mozne mit 110 marinaku (deset jednotek po jedenacti muzich) a k tomu treba deset dreadnoughtu. Plus hrdiny.
    No nevim, nevim ...
  • Vypada to hrozne a pochybuju ze na tom delali stejni lide co na jednicce, dvojce nebo company of heroes. Nechce se mi hledat ale porad to dela Relic? Jestli jo tak jim asi nove marketingove oddeleni musi silne slapat na krk (nevim kdo je koupil po krachu THQ).
    Jako na jednu stranu mluvi o epickych bitvach a pak ukazou baraz kterou vypali do vzdalenosti 10 metru? Asi si pod pojmem epicky predstavuji jen ty barevne svetelne efekty
  • Luckiller
    No ohledně grafiky se přiznali, že ji stáhli, aby "jednotky bylo snadněji rozeznatelné." Nechám na každém, co si za to domyslí. Že zrušili kryty, mi nevadí. Space marine je takoví prostředník všem geneticky nevylepšením supervojáků, kteří se schovávají jak malí holky. IG se drží doktríny "nás mnogo," eldaři spoléhají na rychlost, tyranids na masu, orkům je to jednu dokud se bojuje atd. A stejně ten systém v DW2 fungoval jen na malé přestřelky. Pořádná bitka apokalyptických rozměrů si to ani nemohlo dovolit. DW1 měl díry v balanci a nepřesnosti ve srovnání se stolními miniaturami modelů, jinak ušel (a pořád tu je kulervoucí Ultimat apocalypsa mód). Každopádně, kdo chce strategii s krytem, ať jde pařit company of heroes. Ale štve mě že v roce 2016 nejsou schopni zprovoznit strategii s totálně zničitelným terénem *16.* No pořád mám assault squad 2. Zatím ukázali jen jednu mapu, není důvod si zakládat na mrtvici. Co mně ale skutečně leze krkem, je fakt že Gabriel Anděl hází salta v třítunovém brnění terminátora! Takoví trik nedokázal předvést ani primarch. Točí se jak baletka a natřásá se jak eldar. Hergot, krucinál fagot, kterou mentálně zaostalá marketingová krysu to napadlo?! Mám chuť mu vrazit power fist... však vy víte kam *3* Na konci jen můžu doufat, že nechají kominitu se vtom vrtat a plodid módy, jak v nedávném Total war Warhammer
  • Ještě tak před 10-15 lety by takováhle hra licenci od Games Workshop nedostala. Ale od té doby, co GW vyměnila lidi v marketingu, dávají licence kdekomu ve snaze rozšířit povědomí o svém lore (ano jsem jeden z těch, co považují WH a W40k za stejné universum). Neříkám, že je to vyloženě špatně (a třeba nový Space Hulk vypadá nadějně), ale se stolní klasikou to má společný tak akorát vizuál jednotek...
  • Magister_Peditum
    Chápu, že to ještě asi nemají hotový, ale to ladění barev mi tam moc nesedí.
  • Animace Warcraftich strategii mi tam vyrazne (!) nesedi. Nepamatuju se, ze by dvojka pobihala po mape podobne pitoreskne.
  • Chtěl bych slyšet názor někoho kdo hraje tabletopku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit