Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to dost slabě. Pomineme li otřesné CGI jak z intra k nějaké hře tak před 5ti lety a "nezapadající" živé herce, tak z dosavadních ukázek hrozně postrádám něco, co by mě navnadilo do kina.
    Celé to na mě působí tak nějak bez života, prostě šeď a nuda. Nedokáže to ve mě vzbudit jakékoliv emoce.
    Což je velká škoda, i s PG13 a pestrobarevnou paletou předlohy se to jistě dalo natočit poutavě.
    Třeba bude samotný film dobrý, ale ukázky jsou teda dost slabé podle mě.
  • solomon.short
    vypada to naprosto priserne. diky bohu ze se jeste obcas natoci slibny film. z posledni doby asi 10 cloverfield lane
  • No s každým dalším trailerem je zřejmé, že to bude jeden z těch CGI fantasy filmů, po kterých nebudete za hodinu vědět, o čem vůbec byly. Něco jako Bohové Egypta před pár týdny.

    Nový Pán prstenů z toho asi nebude, tak doufejme, že to alespoň nebude nuda.
    • O bozich egypta nikdo nikdy neslysel a to tvrdis ze uz to vyslo *1* Warcraft znaji stovky milionu lidi a vsichni o tom slychaji uz nekolik let.
      Mozna to nebude lepsi film ale rozhodne vydela 100x vic.
  • Vypadá to jako by měl Hobbit sex s bohy egypta. Toto dobře nedopadne ... *7*
  • Krescz
    to maj špatně *7* spíš to vypadá na PG-3
  • nuda
    • Tilwaen
      Rychle do krytu, Adam Homola už určitě žhaví své božské síly, aby všechny kacíře nemilosrdně terminoval *1*
  • Blue.Shark
    Začíná se ve mně probouzet zvědavost. Předchozí trailery mě úplně nepřesvědčily (skok ze skály na právě prolétajícího gryphona považuji za jeden z extrémně debilních záběrů), ale tento trailer už vypadá o něco lépe. Do kina si určitě zajdu. A že je to PG-13? Nevzpomínám si, že bych ve Warcraftu viděl tryskat proudy krve nebo hřeznout střeva. S ratingem nebude problém.
  • smejki
    čuju capinu
  • PG13 !!!! :o(((((
  • Kozy
    Jezis to je legracni, asi bych se stydel jit na to do kina :D
    • pokud bych měl syna či dceru, tak bych se asi nestyděl *15*
    • Sr_Lobo
      PG-13 myslim, ze vic vedet neni potreba.
      • Veskoslav
        Ano většina filmu v kině nemá ani tento rating a má ještě nižší viz skoro všechny marvelovky.
        • tak marvelovky jsou taky pěkné kktiny...
          • Sr_Lobo
            Mno super uz sem se bal, ze sem skoro jedinej kdo neucurava z Avenegeru *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit