Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uz to vypada lepe nez ten predchozi trailer. Aspon vizual.
  • všichni chytří zas jak rádia :D :D tady ty diskuze nikdy nezklamou.... někdy mám pocit že jsem vlezl na novinky
  • Blue.Shark
    Neměl. Schválně se podívej třeba na Návrat Krále, kde Legolas skolí Olifanta. To je vyloženě špatný efekt. Rozdíl mezi LotR a Warcraftem je v zeleném plátně; Warcraft v 80% používá právě zelené plátno, zatímco u LotR to bylo naopak.
  • Asharak
    No chci tě vidět jak bys zfilmoval tankův blok Mannorotha *1*
  • Asharak
    W3 měl pěknou temnou atmosféru a barvy tomu taky odpovídaly. Rozhodně nemá stejnou paletu jako poslední WoW. Ta se hlavně začla měnit u WotLK, v TBC se ještě dala najít podobnost W3.
  • Asharak
    Nevymlouvej se na rating. WoWko má a mělo PEGI 12, a zrazu udělají PEGI 18 film... genius. A styď se, pokud žiješ wowkem od Vanilly do teď a nesedí ti to vzhledem k jeho dnešní podobě *7*
    Začni žít víc jako děcko, třeba se budeš mít líp.
  • Naprosto souhlasím. Jen teda to ubránění se orkovi se štítem co vypadá jako z plastu je trošku komické. JA osobně miluji Warcraft od jejich počátků až do chvíle kdy vyšlo WOTL. Tím to pro mne umřelo. Pokud si pamatuji tak ve všech videjíčkách po ráně od horka lidem lítali štíty na strany :-D tomu se dalo uvěřit. ale to snad bude i ve filmu :)
  • Blbů jen kvůli tomu, že konstatuje fakt ? ..... hranice mezi CGI a realem je fakt nechutně viditelná .... mám pocit že i Pán prstenů měl lepší efekty .... a to je smutné.
  • Spades
    Ten čaroděj je asi Khadgar, ale byl už někde ukázaný Medivh?
  • Malinou komedialniho dortu roku 2016 se stane tandem Superman/Batman, nebo Warcraft?
  • nightborne
    No jo, neodsuzuju automaticky všechno z minuty záběrů, sypu si popel na hlavu ;).
  • ano, takovych blbu pokud mozno co nejvice...
  • JJ To byl Blizzard ještě než začal pořádat Blizzardcony a do her dávat roztomiloučké přiteplené barvičky na dětské omalovánky . Warcraft III byl úpadek stylu a bohužel vzestup popularity u dětí 6+
  • nightborne
    Taky mi CGI intro k Legion přišlo poněkud dramatičtější než ty trailery, i když v něm královsky vykrádají sami sebe =). Ale co, chci věřit, že to bude fajn film, do kina zajdu =).
  • KrPa
    Warcraft je ale High fantasy, to same i Pisne ohne a ledu, to ze z GoT dark fantasy, to je problem HBO.
  • KrPa
    Proc to proste neudelali cele CGI? Ty prechody se skutecnymi herci jsou naprosto okate.
  • Rozhodně nejsem fanoušek CGI, ale když už, radši to mělo být počítačové všechno. Takhle vytvoří v každé scéně do očí bijící kontrast. Vsaďte se, že to bude jedna z prvních věcí, co budou recenzenti zmiňovat, ať už bude film dobrý nebo ne
  • Tilwaen
    Ne, nevidím a ad hominem k tomu přeci nepotřebuješ. Podle mě si blizzardí hry konzistentně zachovávají nejenom velmi podobný grafický styl, který se mi osobně sice moc nelíbí, ale také skvělý balanc a hratelnost. Pokud potřebuješ temnou atmosféru bez "sytých, oblých tvarů" a "odpadu s nablýskanými, sytými barvami" pro to, aby tě hra vtáhla do svého prostředí a bavila, pak nechápu, jak se ti mohl líbit Warcraft 3, natož potom WoWko, které mohou být sice temné co se příběhu týče, ale určitě ne grafickým zpracováním.
  • Zrzzek
    To neznamená, že je mi to jedno. Jen se na to tak netěším, spíš jsem "jen" zvědavý, jaké to nakonec bude. Ten GoT je mi jasný. Jen mi prostě Warcraft nezapadá do podobné škatulky. Já prostě Warcraft nemám zafixovaný, jako temné, pochmurné fantasy. Ale to už je možná jen subjektivní pocit...

    Spíš jsem chtěl poukázat na to, že celý film přece nestojí na vizuálu. Je ale pravda, že celkový dojem z filmu to může dost pokazit...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit