Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To nic, nechapes a to staci ako argument. (Ako som pisal to by bolo na dlhu diskusiu)
    A vpodstate si mi to potvrdil vlastnym argumentom kde si sa zhodil, ale mam na mysli zhodil nie v zlom ale v dobrom...
    Z traileru si nepadol na zadok, do kina si to pojdes pozriet a tym to padlo, tak isto ako aj je to tym ze si sa nastavil ze s malym ocekavanim to znamena ze je ti to jedno.

    A GoT som mal na mysli preto, lebo tamje ukazane ako sa da natocit film temno dospelacky s pochmurnou atmoferou. A nie nabliskany armor.
    A zato ze jeto fantasy to neznamena ze tvoja mysel nezapaja logicke myslenie ktore hodnoti zaklady fyziky a kritickeho myslenia, ale tak mozno niektory ludia to vypni a nevadi im ani zena 40kg ktora drzi mec 100kg v jednej ruke.

    ja som len chcel aby natocili ten film dobrym sposobom aby sa zapisal do historie ako legenda a nie ako dalsi CGI detsky film do kartoteky. (A to som fanusik WoWko ale toto uraza WoW premna osobne)
  • Sr_Lobo
    Mno super uz sem se bal, ze sem skoro jedinej kdo neucurava z Avenegeru *7*
  • Zrzzek
    Chápu, že se někomu nelíbí to prolnutí CGI s živými herci... Popravdě, jsem tím lehce rozčarován, ale uvidíme, jak to bude vypadat ve finále.

    Co ale nechápu je, jak někomu může PG13? Víc krve = lepší film? Co si pamatuju Warcrafty, tak to žádný krváky nebyly... Když si vzpomenu na filmové Pány prstenů, tam nejvíc krve prolil Boromir, když se v prvním díle řízl o rozbitý meč. Kvalitě díla to určitě nic neubralo.

    A opravdu od srdce se musím zasmát nad komentáři Ragnoka. Že se rytíř štítem ubrání ráně kladivem od orka? Vždyť je to fantasy, proč ne. Nepamatuju se, že by ve hrách orkové zabíjeli lidi na jednu ránu. Nevím, co je za důkaz, že 8. epizoda 5. série GoT dostala na imdb 9,9 hvězd. Protože tam teče krev a je tam někdo znásilněnej? Nene, tím to opravdu není... BTW. "dospělý 18+ film" se pozná podle toho, že tam teče hodně krve a všichni sprostě nadávají? K Deadpoolovi se to bezpochyby hodí, ale u Warcraftu to snad nutnost není...

    Nakonec ale musím říct, že na zadek jsem se z trailerů neposadil... Do kina na to půjdu na 100%, ale s velice malým očekáváním. Tak snad mě to překvapí...
  • Vypadá to dost slabě. Pomineme li otřesné CGI jak z intra k nějaké hře tak před 5ti lety a "nezapadající" živé herce, tak z dosavadních ukázek hrozně postrádám něco, co by mě navnadilo do kina.
    Celé to na mě působí tak nějak bez života, prostě šeď a nuda. Nedokáže to ve mě vzbudit jakékoliv emoce.
    Což je velká škoda, i s PG13 a pestrobarevnou paletou předlohy se to jistě dalo natočit poutavě.
    Třeba bude samotný film dobrý, ale ukázky jsou teda dost slabé podle mě.
  • solomon.short
    vypada to naprosto priserne. diky bohu ze se jeste obcas natoci slibny film. z posledni doby asi 10 cloverfield lane
  • asi najlepsi Dôkaz aký som našiel !
    Game of Thrones Season 5 Episode 8
    http://www.imdb.com/title/tt3866850/?ref_=tt_eps_rhs_0
    9,9 hodnotenie 18+: diel je temny, spinavy, krvavy a hlasovalo tam 40500 ludi !
    Takto sa ziskava Slava, Meno vo Svete a Srdcia Ludi.
  • No s každým dalším trailerem je zřejmé, že to bude jeden z těch CGI fantasy filmů, po kterých nebudete za hodinu vědět, o čem vůbec byly. Něco jako Bohové Egypta před pár týdny.

    Nový Pán prstenů z toho asi nebude, tak doufejme, že to alespoň nebude nuda.
  • ja viem Raw ...dnesna doba to co sa deje je premna osobne choré.
    a tak mohli by aspon pochopit ze ked si pozries trailer na WoW film a Intro na WoW Legion Datadisk tak mas jasnu ukazku ako by to mohlo byt.. este male chybicky upravit ohladom fyziky a krv dodat a by bol uzasny film z toho
  • Si nemysliste ze ja WoWko nemám rád.
    Ja WoWko Warcraft 3 milujem a hlavne: Arthas Lich King a orcs...
    no toto co robia s tou hrou ako aj ostatnymi je smutné a mi to trha srdce. Tu firmu som miloval Diablo 1 Starcraft 1 War3 -Frozen Throne, WoW zaciatky...ale tak to prislo no :/
  • tohle současným ovcím nevysvětlíš...
  • Vypadá to jako by měl Hobbit sex s bohy egypta. Toto dobře nedopadne ... *7*
  • Krescz
    to maj špatně *7* spíš to vypadá na PG-3
  • tak marvelovky jsou taky pěkné kktiny...
  • Ty to nevidis? ale prepac sa fakt robis blbým?
    Ved si daj Screenshot Diablo 1 a Starcraft 1 a porovnaj D3 arcadovy odpad nabliskany sytymi farbami alebo SC2 sladkými protosmi s vylestenym armormi
    Vies aka by bola pecka hrat 17+ WoWko v temnom Dark Dungeone s hardcore gameplayom ako z TBC datadisku kde ti treba Sheepovat, Fearovat, Hunter Trap, alebo Sap, kde sa kazda sekunda pocita?
    Starcraft sa vytratil duch prveho starcraftu aj ked ako tak este to bolo na hrane ale uz to upadlo tiez
    D3 ani sa nevyjadrujem , nemal som to kupit nikdy - Jay Wilson
    Hry potrebuju Atmoferu temnotu aby ta vtiahli do svojho prostredia... a citil tú tematiku
    a nie z arcadovat vsetko a davat sýte oble tvary.
    Skoda to je na dlhu debatu. Proste blizzard ma kapital a zdroje a robia uz len moderne hry onicom - mam na mysli bezduche detske nie ohladom gameplayu.
    Vidis presne pozri si novy Ghostbusters vs Stary ghost busters a pochopis ;)
    na youtube uz kazdy ten film poslal do p... s tymi pegi 13 duchmi detskymi
  • Veskoslav
    Ano většina filmu v kině nemá ani tento rating a má ještě nižší viz skoro všechny marvelovky.
  • Tilwaen
    Film stranou, co se stalo s Blizzardem a jejich hrami?
  • Tilwaen
    Rychle do krytu, Adam Homola už určitě žhaví své božské síly, aby všechny kacíře nemilosrdně terminoval *1*
  • Ja viem ze pravda Bolí a preto tie mínuska ;)
    tiez som bol zastancom wowka a som ho branil za kazdu cenu a do krvi...a nepripustal si ziadne negativa
    az kym som sa neprebudil a videl co sa stalo s blizzardom a ich hrami.
  • uz len z logickeho fyzickeho hladiska Uder tym Kladivom na zaciatku do stitu tomu suchemu rytierovi do stitu zlomi Ruku a skoncil ! Mrtvy!
    Jednoduchy princip Silu Objemu velkosti prosti prckatym ludom ! Ved ani nemoze ustat Block s Mecom ved to je nerealne!
    Preto tam musia hrat CGI ludia ktory maju obrovske svaly ktore vam da logicky ze dokazu bojovat proti Orcovi !
    A nie tieto Blbosti Detske ! papierove umele Armori co vobec nesedia!
    Uz len ten Vlk je Vacsi ako Kon a Jazdec Dokopy ! Ubohosť
    a Pegi 13 totalna ubohost, Zabili Ducha WoWka v detskom Filme kde manazeri chcu nalakat mladu generaciu na WOW nic ine.
    Viacej ludi nalakate aj slavu ziskate ked date temny Film s ratingom 18+ ...to pochopili manazeri na filme "DEADPOOL" a konecne zacina doba dospelych 18+ hrdinskych filmov s krvou a gore. A nie nabliskaný hrdinský teplosky ucesany hrdinovia PEGI 13
    Konecne tuto laťku prekonal Deadpool a manazeri to vidia ze 18+ dokaze zarobit este viacej nez pegi 13 odpad....

    Hanba celemu WoWku, nevyuzity potencial a sklamanie pre Dospelych Fanusikov ktory tym zili od roku 2004 a hlavne TBC datadisk
  • nuda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit