Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheMachineXYZ
    Přitom ono to nevypadá ani hůře z toho gameplaye než HR ... si myslím že to klidně mohla být plnohodnotná hra pro velké platformy než ta-ble-ty. Whyyyyyyyy?????!!!!!!
  • Také bude nové gangstar vegas na mobily třikrád větší než Rio.Na obě hry se moc těším.
  • Velké zklamání. A já se tak těšil! *13*
  • Hra vypadá pěkně, ale ovládání přes displej bude o ničem (vlastní zkušenost s hraním her na 10 palcovém tabletu)
  • Kronoss1
    Edit: Nevím, co se stalo, ale toto mělo být pro Vrooka, který reagoval na můj komentář. Pardon.

    Pochop, že mě by vadilo, i kdyby to bylo na Android, stejně bych si to nekoupil. Na mobilech se to špatně ovládá a dělat na ně hry typu Deus Ex, který si chci užít na pořádné obrazovce s pořádným zvukem, je prostě blbost. Ty si myslíš, že každý vám závidí "jablka", právě naopak, já znám několik lidí, co iPhone mají (takže jsem si opravdu ten telefon několikrát vyzkoušel a můžu porovnat), ale pro mě je Galaxy S III lepší (dneska je S IV). Opakuji, je mi jedno, že je to na iOS, klidně ať je to na Windows Phone, ale prostě dělat NOVÝ titul s NOVÝM příběhem jen na JEDNU platformu a navíc ještě na mobilní telefony a tablety, když je na světě spousta fanoušků Deus Ex není dobré. Mimochodem se podívej na jejich kanál na Youtube, zejména doporučuji komentáře a to, jak lidé hodnotí video (like/dislike).

    Prostě tato hra je krok vedle, i kdyby byla na všechny mobily a tablety.
  • Hmm sakra na to sa hodi len
    http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=fvwp&v=Eal4fep7pK4
  • Nechapu, jak muze nekdo takovy hry na tabletu vube hrat (FPS, TPS), vzdyt je to hruza to ovladat a pres prsty na to ani poradne nevidite...
    • JohnyTheZik
      Tohle je tak vtipnej argument :D.. Ja nevim, to mas tak tlusty prsty, ze si pres ne nevidis? (obzvlast kdyz TPS i FPS hry se ovladaj levym prstem vlevo dole pro pohyb a pravym prstem na pohled -> to proste nejde nevidet :D)..
      Prikladem budiz Dead Space, skvele udelana hra, TPS vyborne hratelny na mobilech.
      • Vrook
        Já bych řekl, že většina lidí, co na to nadává, to nikdy nevyzkoušela, jenom si nedovedou představit, že by někdo mohl hrát hru na něčem jinym, než na PC, a ještě se u toho nedejbože bavit.
        • JohnyTheZik
          Prijde mi to trochu jako kdyz starsi generace nadavaly na pocitace nebo televize.

          Stejne jako se daji hrat hry na PSP/PS Vita a jinejch handheldech se da uplne stejne obstojne hrat i na mobilu, jen to chce mozna o trosku vic cviku.
          • Vrook
            Jojo.. a je fakt nejlepší, jak nám dávaj ty mínuska, ale žádnej komentář s nějakym rozumnym argumentem nenapíšou. Takže to asi fakt bude tak, jak píšem. *15* Prostě dědkovství.
            • JohnyTheZik
              ;D souhlas!
  • No tak včera sem se na tohle velmi těšil. Dneska sem zjistil co to je. Zejtra si už ani nebudu pamatovat že to existuje.
  • prerobený minulí diel :( ďaleko lepšie by bolo keby naozaj vydali tu 8-bit verziu s ktorou žartovali na 1.apríl
  • thatguy
    Ježíšíkriste, vy jste tu všichni tak zaujatý a předpojatý, že se z toho asi pobleju. Hlavně z té generalizace, teda - kdo má něco co je Apple, je automaticky snobácnej pitomec co chce být cool. Souhlasím, že se v posledních 6ti letech Apple změnil na slušnej moloch, ale tak jsme lidi, ať si každej kupuje co chce, none?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit