Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to šit....podělaný tablety a smartphony...
  • kapalka
    Kill it! KILL IT before it lays eggs!
  • Pilgrim66
    Deus Ex: The Fail

    Nejenom, že to neni PC hra, nejenom že to ani nevydaj na Android ne oni ještě k tomu musej vzít příběh Icarus Effectu, což je skvělá kniha.

    Screw you Eidos.
  • Jestli je tohle vážně budoucnost her - mobily, tablety a další sračky, tak to se můžu jít střelit... *11*
    • Robotron3
      Tak upřímnou soustrast. Už teď se prodá víc mobilů a tabletů, než počítačů.
      • Spades
        Ale nejvíce hráčů hraje na PC a konzolích.
        Samozřejmě, že budou hry na handheldy, ale to by nemělo být to hlavní na E3 kurňa...
      • Ghost47
        Protože se trh nasytil, spousta nových her se dá (hlavně kvůli souběžnému vývoji na konzole) rozběhat na vysoké detaily i na několik let starém železe - takže není takový tlak na každoroční upgrade PC. Maximálně to vyřeší nová grafická karta.
      • Jenže polovinu těch mobilů tvoří stroje, které sotva zvládají Angry Birds..
        • Robotron3
          A prodeje počítačů zase tvoří mimo jiné i notebooky a ultrabooky s integrovanými kartami...
  • Malleth
    Oh sh*t, mé obavy se naplnily. *13*
  • http://www.youtube.com/watch?v=q3ZcX1JNju4
    • deridon
      byl jsi rychlejší :)
  • Robotron3
    Proč zklamání. Už dýl si plánuju pořídit konečně nějaký tablet, asi ipad mini, takže o důvod víc :)
    • Vrook
      Jako samozřejmě bych si radši zahrál pokračování Deuse na PC nebo teda ideálně na PS4, ale tohle je taky fajn. iPhone mám a iPad hodlám taky pořizovat..

      Hlavně neni co hrotit, jednak tyhle mobilní hry imho ani trochu neovlivněj vývoj těch proper PC/console her, protože to dělaj jako bokovku a naopak si třeba něco vydělaj právě na to PC/console pokračování, a druhak se to dalo docela čekat.. nebo teda mně osobně přišlo, že to bylo teasnutý podobnym stylem, jako to u mobilních her chodí.

      A k těm nářkům, že to neni na Android.. Kupujte si iOS věci, jsou dobré. *15*
      • Robotron3
        Konečně někdo normální, už jsem se bál. :) Nechápu, co na tom komu může vadit, když se jim to nelíbí, tak si to nekoupí a ten tablet nebo telefon stejně nemají, tak je to nezajímá ne? Mě to přijde fajn, že i takováhle hra podobná Human Revolution se dostane na mobily / tablety.
        • Vrook
          Jó nó. Přitom ty trhy si imho nekonkurujou a, jak jsem psal, ani ty vývoje se navzájem neovlivňujou. Jenže lidi si tu asi neuměj představit, že by někdo mohl hrát takovou hru i jinde než na PC a cejtěj se bůhvíproč okradený.
          • Robotron3
            Tohle myšlení asi nikdy nepochopim. To mi připomíná něco jako když zdechla koza mě, tak ať zdechne taky sousedovi, nebo jak se to říká :) Takže když oni neoznámí hru na PC, tak ji nepřejí těm tabletům. Nechápu.
            • Robotron3
              No to já už nereagoval v tomhle jako na tebe, článek, spíš ty reakce tady v diskusi :)
            • ales.smutny
              Robotron: Já ale záští k mobilnímu hraní netrpím, naopak, sem tam na mobilu nebo tabletu něco zahraju, byť teda handheldy prostě u mne v tomhle vedou.
            • rancor1223
              To jednoduchý. Když uděláš dobrou hru, očekává se plnohodnotný pokračování (tuplem když to je Deus Ex). No a když začneš teasovat na novou hru, všichni očekávají to nový plnohodnotný pokračování. Co čekáš že si všichni budou myslet, když je z toho mobilní hra a ještě k tomu na "menšinovou" platoformu. Taky mě to sere, ale tak co se dá dělt, pokračování nebylo předtím a není ani teď. Nic se nezměnilo. Akorát nechápou, že tohle Eidosu nedošlo (nebo došlo a bylo jim to ukradený protože mobilní hra se prodá úplně jinýmu publiku než ta plnohodnotná).
            • Robotron3
              No dobře, to samozřejmě chápu, ale je zbytečný mít kvuli tomu zášť k mobilnímu hraní. Je právě super, že čim dál víc her se na tyhle zařízení dostává, a jakoby i větších her víc podobných PC a konzolím.
            • ales.smutny
              Tak u někoho to takhle určitě funguje (bohužel), nicméně mně jde o to, že když s velkou slávou dělají teasery, tak jako skalní fanda DX: HR jsem se prostě těšil na rozšíření "tradičního" hraní...a zákonitě budu zklamán, když dostanu tabletovou FPS s příběhem zčásti vyždímaným z knihy, kterou jsem už četl :)
            • x_ander
              Nejde o to, že by to někdo nepřál tabletům. Spíš to zamrzí, když po tom teasování je člověk logicky natěšený na velkou hru, pokračování HR, a ono nakonec nic.
            • Vrook
              Asi tak. Jako ještě chápu, když udělaj třeba exclusive hru pro nějakou konzoli, tak že jsou hráči nas*aný, že to neni dejme tomu na PC, protože je by stačilo udělat port a prostě je to víceméně stejnej trh a ty produkty by byly podobný.
              Ale jako nadávat na mobilní hru, jejíž vývoj stejně neovlivní pokračování na PC a z který se port na PC udělat nedá, nebo možná nějak horkotěžko jo, ale stejně by to nikdo nehrál, to je fakt nesmysl..
              Hlavně že nám tu házej mínuska všichni, ale argumenty žádný.
  • BoB.2
    Proč?
  • God-of-War
    Ty v**e *13* ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit