Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtěl bych vidět jak na netbooku hraješ WoW. Možná tak 10fps na low detaily. Tomu řikam požitek ze hry. Já sem dostal nechtěně jako dárek acer aspire one a kdybych měl vybrat mezi ním a ipadem, nepřemejšlim ani pikosekundu a beru všema deseti ipad.
    • tak nehram na full jak nejaky retard ale na very low tak low ze to normalne nenastavis len v optione a div sa svetu ide to!
      • Takže dle tebe hrajou wow na full jen retardi? Jsi milý to ale kluk :-)
        • zasa si to nepochopil? na NETBOOKU to je tak tazke pochopit vsak o tom sme sa cely cas bavili
  • Je vidět, že tu 90% lidí ten iPad nikdy v ruce nemělo, měl sem tu možnost ho 14 dní denně používat a musím se přiznat, že jsem byl ohromen. Než malý a nevýkonný netbook za 12k je iPad naprosto dokonalé zařízení. Malé jako netbook, přeste není tak neohrabané, můžete na něm dělat cokoli jako na obyčejném netbooku, mailovat, přehrávat filmy, hudbu, malovat, hrát hry (na netbooku maximálně solitare)... Největší plus je konstrukce, žádné plasty, nic nevrže, nic se nemůže ulomit. Výdrž je srovnatelná, mnohdy lepší než u netbooku. Kdybych se rozhodoval mezi malým netbookem a iPadem, beru za 9k iPad a nabídne mi toho daleko více.
    • Solitaire? Co za "hry" chceš rozjet na ios a hlavně bez klávesnice? To chceš točit před sebou deskou ve vzduchu dokud ti neupadnou ruce? Rozhodně neupírám jisté kvality, ale hrát hry jsi fakt těžce přestřelil
      • Drom
        on mysli ty casual sragory typu solitaire *1*
    • ja na netbooku rozbeham wowko bez problemov alebo warcraft 3 ... pripojim mysku a hram... alebo na prednaskach vytahnes a pises bez problemov neviem ako chces vyuzit ipad ozaj iba na e-knizky
      • Nauč se číst. Píše NETbook ne NOTEbook. Na netbooku ti garantuju že si ani jednu z těhle dvou her nezahraješ. Já sem dostal nechtěně jako dárek acer aspire one a kdybych měl vybrat mezi ním a ipadem, nepřemejšlim ani pikosekundu.
        • a ty sa nauc tiez rozoznavat ked pisem netbook tak myslim netbook a notebook jak ty si zmyslis
        • ja ti garantujem ze zahras:DD co ste uplne nemehla ze nevite nist nastavit
  • a na dudy povidam
    na dudy hrat umis?
  • odesel steve jobs a uz nebudou novy napady jen nový díly *1*
  • Nechápu k čemu je to dobrý, ještě za takový těžký prachy... A ta nová móda dotykovejch displejů mě taky moc nebere, pro mě zbytečnost ale když se vám to líbí.......
  • Kdo by si kupoval rámeček na fotky za 15 tisíc? Psát se na tom nedá, do kapsy moc velký, displej moc malý, hdd moc malý.*7*

    Můžete mi někdo vysvětlit k čemu to je?
    • Drom
      predrazena ctecka na e-booky, ktere v CR stejne nikdo moc neprodava
  • Drom
    doted jsem nepochopil na co takove zarizeni nekdo pouziva? je to moc velky, aby se to dalo nosit bez batohu/brasny/tasky a moc neprakticky na psani.. vazne nechapu. Jako by vetsina lidi, co o to maji zajem nesedela pred compem cely den. *7*
    • Jinak jestli to chapu spravne tak iPad je proste uplne pro kazdeho kdyz trpite nudou pri defekaci nebo kdyz si chcete precist co noveho na games.cz pri snidani. Prakticky je taky ve chvili kdy chcete ukazat fotky kdyz jste napr. nekde venku nebo si pustit film. Muzete si tam precist knizku atp. Moc velky na batoh nebo tasku to urcite neni. Je to proste nova kategorie zarizeni a nehazel bych to do jednoho pytle s notebookem.

      BTW. vsimnete si jak se na trh najednou zacinaji uvadet tablety s Androidem nebo BlackBerry.
      • Hmm ako si prezrieš tebou spomínané fotky, keď ich tam nemáš ako nahrať? :D
        • Nesmysl.
      • Drom
        za ty penize bych radsi nainstalovat na WC obri LCDcko *1* uprimne nevim, kde bych se venku koukal na film (navic to ani nema stojanek, tak to jak magor musi clovek porad drzet)

        na internet bohate staci telefon, takze jedine, na co se to ve vysledku hodi je predrazena ctecka na knizky (a ze jich v cestine vychazi hodne formou e-book *1* )
        • Taky ti nikdo ipad nenuti. Se svymi penezi si muzes delat co se ti zlibi. Stojanku je na to habadej staci se podivat na internetech a lidi co si to koupi taky.
  • i kdyz apple nemam rad tak novy ipad2 se mi moc libi :)...ale dal bych na nej misto ios4.3 android 3.0 :)
  • The new iSteve is thinner than your old wSteve.
  • Apple s velkou pompou predstavil cosi, co technologicky dostalo iPad jakztakz na roven s novymi tablety ostatnich producentu, ktere jdou na trh ve stejne dobe (Xoom, Galaxy 10.1, TouchPad, Optimus, Playbook). proti nim by puvodni iPad byl asi dost zastaraly (stejne jako Galaxy 7 nebo male Dell). Urcite ma Apple naskok v nabizenem obsahu i v tom, ze se stal v podstate synonymem pro tablet (ac tablet PC existovali 10 let pred nim). Co se vyvoje tyka, podle me je to co do platforem pro nej dost podobne, HTML5, Java, NDK. Takze vyvojari pujdou tam, kde uvidi nejvetsi kseft (dnes iOS a po nem Android)
    Myslim si, ze dalsi fronta, na ktere se bude valcit, je masove vyuziti tabletu v praci, v kancelarich a obchodech, apod. Doted byl slate tablet do urcite miry prijemnou hrackou, ale ted diky vetsimu vykonu se s tablety mnohem castejc setkame v podnikovem prostredi.
    • Prepac novymi tabletmi ostatnych producentov ? Myslis tie neustale PR tlachy o produktoch ktore nikto nevidel (toto islo rok) a nakoniec sa ukaze, ze ked to vydaju, je to znacne nedorobene zariadenie ? Som fanusikom Androidu, ale moj nazor je taky, ze Apple ma v iPad-e jedine odladene zariadenie po hardverovej stranky (a tu nemyslim dizajn, ale pouzite materialy) a hlavne softverovej stranke. Konkurencia moze do toho davat aj Deep Blue pocitac ale ked to je raz samoucelny vykon bez poriadnej softverovej podpory, je to pre par geekov.
      Inak suhlasim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit