Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prostě lidi co žijou jen ve svým světě, jedinej jejich smysl je neustálá produkce produkce produkce proč? To je jim jedno *11*
  • peníze.. chcou peníze..
    • smejki
      To je mi objev....
  • Cosi
    Proč tak brzo? iPad je na trhu 9 měsíců a už je tu nový model. To mi nedává smysl.
    • aby si blbci hned koupili dvojku ne?
  • KIMCID
    a kčemu??
    • HDMI, kamera (fotky, videa a video konference) vetší výkon, lehčí, menší.
      • trolo
        a drahsi
    • Dvojka má HDMI konektor. Sám bych o iPadu 2 popřemýšlel až v případě ceny kolem 6500,-
      • HDMi konektor si musis dokupit za 39 dolarov a ten mozes pouzit aj na ipad 1
    • KIMCID
      http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=24064-ipad_2_review.htm
  • Hmmm ked tak na to pozeram tak vazne neviem preco urobili novy Ipad. je sice lepsi ako ten prvy ale ved vlastne vsetko co robi robi aj ten predtym. Ja sice nemam iPad ale Galaxy Tab a je to celkom fajn ale aj tak standardne PC na web a maily a editovanie foto je predsa len lepsie. pride mi to ako uplna blbost vsetko vie ale nic nevie tak dobre aby som si ho musel vymenit za stary a uz vobec nie aby mi nahradil PC. Jedine co je naozaj fajn je ak idem na dlhe cesty tak si to berem ako video prehravac.
    • iPad nikdy neměl být něco, co nahradí PC.

      Jinak dvojka se mi líbí moc. Bílá verze potěšila.
      • ipad 1 neni v bilem provedeni mel by ses radsi podivat znova a koupit si ten ipad ve vsech barvách

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit