Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím, jen ne další Vávrovi recenze na noname filmy v Levelu (jak tomu bylo pár čísel zpět), ať si to píše na blog Warhorse studia. Díky
    • solomon.short
      Vavra a jeho clanky jsou fajn. Narozdil od tve cestiny
  • Zdá se to jenom mě nebo poslední čísla je gramáš časáku větší ? *1* Zdá se mi prostě těžší než před tím *1*
    • Na iPadu vypadá pořád stejně.
    • Draken69CZ
      To jsou ty těžké jedovaté kovy co se dávají do levného inkoustu *15*
  • Draken69CZ
    Já začnu kupovat LEVEL až tam bude mít Jack sloupek o komunikaci mezi hráči a LV na téma M+K lepší než gamepad.
    • Jack1947
      Ty bys tam taky mohl mít nějakej sloupek i když zatím nevím o čem... no kdyby tam měl Predátor sloupek tak by akorát klesla LEVELu popularita... takže radši ne.
      • Draken69CZ
        Třeba na téma "Platformová (ne)snášenlivost aneb jak se nebát myši ani gamepadu"
        • Jack1947
          Ták, ale no, já bych nechtěl aby tam psal někdo odsud ( bez urážky , bruh)

          Prostě, nejste ještě tak zkušení, stejně jako bch já nechtěl mít někde nějakej sloupek a už vůbec ne někde kde to čtu... čtu to hlavně kvůli HW zajímavostem retra minulého století atp...

          Tohle by byl článek veskrze o flejmování a přilévání oleje do ohně. Muselo by se to podat nějak stravitelně noo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit