Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jéé oni na to prisli az ted co je diablo dva roky venku, ja a ostatni to tvrdili jeste nez to vyslo *7*
    • kostejnesmrtelny
      Tebe nikdo neposlouchá. Jsi si ještě nevšim? *6*
      • Ja ho sice jenom ctu ale o moc vic lidi poslouchat taky nebude.
  • Chyba je jen v NAZVU! Tak jako Football Manager neni hra kde si zahrajete fotbal tak Diablo 3 neni hra kde si zahrajete RPG melo by se to jmenovat "Auction manager" proste staci updatem prejmenovat a ma to activizion-blizzard bez prace *3*
    • AUkce je nepovinna, pouzivat ji nemusis *3*
      • Hra je taky nepovinna ... hrat ji nemusis ...
      • kdyby tam aukce nebyla tak by loot byl "normalni" ted ji pouzivat MUSIS a nebo se smirit s tim ze solidni 1 vec ti padne za 1000h hrani a nez vybavis hrdinu 5 zivotu utece proste hra pro nolifery
        • Já taky farmim inferno bez používání aukce. A 1000h fakt nahráno nemám. Zas takovej blázen nejsem. Tak tady nepiš nepravdy prosím.
          *1*
        • Pises nesmysly sorry. Ja sem za 200 hodin hrani hc nafarmil plno super veci. Hraju inferno uplne v pohode. Teda jesi jsou pro tebe veci v hodnote stamilionu "solidni". Ani jednu vec na sobe nemam z aukce...
          • asi nemas monka
  • Prosím vás, jde vám Diadlo? mě tak od 12h hde hra tak 2 minuty a disconected s chybou 3007 ping mi vylítne na tisíce a prostě to spadne.. nevim už co s tim dělat, muj net jde v pohodě
    • skús po prihlásení napísať niečo do general chatu...je to dosť nezmyselné, ale mne to pomohlo a prestalo to padať po pár minútach
  • Na Diablo 3 se hodně nadává. Já ho ještě nehrál, ale mám v plánu si ho konečně koupit, protože jednička a dvojka jsou v akčních RPG dodnes stálice (nikdo přesně neřekne proč, ale je to tak :D).

    Tak jsem s kamarádem, který ho hodně a docela dlouho paří, probíral na co se mám (ne)těšit a popravdě jsem byl docela v šoku z toho že tam např. není nějaký ekvivalent Horadrické kostky, která byla ve druhém díle vyložený dar z nebes a nápad za milión (někdy i za víc, záleželo jak jste si s ní poradily :D).
    Kdybych já osobně měl v Blizzardu nějaký slovo jakožto vývojář, tak co by bylo na prvním místě by byl právě takový prvek, který v době internetu a častých updatů s novými předměty byl vyloženě nepřekonatelný (a podepsalo by se to i na aukcích - teď si představte, že kdyby se schopnosti takového zařízení ještě trochu poladily, tak by hráči, kteří naleznou různá vybavení, které bych v aukcích neumožnil vůbec nakupovat, mohli vytvářet zcela unikátní předměty, které ve hře nikdy nenajdete, pak by i ty aukce možná začaly dávat nějaký smysl).
    • V D3 mas celkem slozitej craft system. Muzes si vyrobit i hodne dobry veci (pridal je nejakej pozdejsi patch). Proto tam neni horadric cube, proste ten craft uz funguje jinak.
      • COZE??? SLOZITEJ CRAFT SYSTEM??? pane...hrál ste vůbec nějakou hru kde je opravdu craft systém? Protože to co je v D3 je jen výsměch nějakému craftu....
    • matt
      Obávám se ale, že výsledkem by byl opětovný AH hunting za cílem zjistit, co se komu povedlo vyčarovat za předměty a jejich případná koupě. Myslím, že řešení, kdy se enchantingem stane předmět account-bound je lepší. V Blizzard mám víru a vím, že i když to třeba neudělají tipťop, tak to bude obrovská změna k lepšímu a případné nedostatky zjištěné z odezvy hráčů budou ladit patchema, jako tomu bylo ostatně do teď..
      • Nevím, ale ta hra před vydáním prodělal dost zásadních změn (např. systém léčení apod).

        Bylo v tom dost vidět, že si uvědomily, že hráči nechtějí aby jim tu hru maximálně zjednodušovali (což stejně udělali, když si ani nemůžu sám přidělovat atributy, což je prakticky popření samotného RPG principu)
  • Trošku nechápu trend téhle doby, kdy musí pořád někdo za někoho rozhodovat co by měl dělat a nedělat. Když někoho baví víc sedět v aukci než hrát tak ho nechte, prostě žij a nech žít. Já třeba občas využiju aukci k nákupu nějaký věci, ale mnohem radši kosím potvory. Loot mi přijde teda úplně stejně random jako v kterýmkoli jiným Diablu, občas něco padne a občas ne. V tom je to kouzlo, že mi naprosto super legendárka padne z obyčejnýho moba a z bosse padne pár ekrementů a někdy zase obráceně. Chodit bossruny mi teda příde jako dost ubohá zábava, kill bosse restart kill bosse restart, to už je snad opravdu lepší sedět a čumět do tý aukce =)
    • Oni ti budou tvrdit, ze bez aukce se to neda hrat a jsou k tomu nuceni. Komici *1*
  • Trošku nechápu trend téhle doby, kdy musí pořád někdo za někoho rozhodovat co by měl dělat a nedělat. Když někoho baví víc sedět v aukci než hrát tak ho nechte, prostě žij a nech žít. Já třeba občas využiju aukci k nákupu nějaký věci, ale mnohem radši kosím potvory. Loot mi přijde teda úplně stejně random jako v kterýmkoli jiným Diablu, občas něco padne a občas ne. V tom je to kouzlo, že mi naprosto super legendárka padne z obyčejnýho moba a z bosse padne pár ekrementů a někdy zase obráceně. Chodit bossruny mi teda příde jako dost ubohá zábava, kill bosse restart kill bosse restart, to už je snad opravdu lepší sedět a čumět do tý aukce =)
  • To je sice fajn, ze si problem uvedomuju ale takto sa to vyriesit neda. System kde donekonecna padaju dovnutra nove predmety a odliv je len tym, ze niekto prestane hrat bez toho aby svoju vybavy predal je neudrzatelny a neriesitelny. Nech je akokolvek loot nastaveny vzdy bude lahsie zohnat to na aukcii. Jedine ako sa to da riesit je zrusit AH, alebo zaviest viazanie itemu na postavu..akonahle ho equipne uz to nemoze pouzit nikto iny.
    • To stejne nic nevyresi. 99% veci v AH ti lidi nikdy na sobe nemeli - proste to neni pro jejich char. A nebo je to pro jejich char odpad, kterej stejne davno nepotrebujou.

      Kdyz zvednes loot, tak spadnou ceny v AH, coz samo nasere spoustu lidi, ktery tam poslali item co jim padnul po stovkach hodin hrani. A navic, oni si poradne nas…rali do huby tim, ze to dali za realny prachy. Pokud totiz takovyhle znehodnoceni itemu pripustej, tak se jim uplne klidne muze stat, ze je hraci budou zalovat, a neni vubec nerealny, ze i vyhrajou. Nebylo by to poprvy.
  • Dejme tomu, že jsem Diablo dohrál a co pak? To vás baví procházet pořád dokola ty stejné katakomby, sekat ty stejné kentaury, jen pro to aby jste si mohli koupit lepší gear a znovu jít sekat kenatury do stejných katakomb ?
    • Tak o tomhle byl kazdej dil serie Diablo. Zabit milion minionu a pak jit na dalsi milion. Cos cekal...?
    • Plati pro 90% online games. Jakmile projdeshrou (coz trebas u NWN zladnes za 3 nedele pri obcasnym hrani) tak uz muzes leda chodit porad dokola totez ... a jediny s cim souperis je uz jen nejaky numero v databazi urcujici pravdepodobnost, ze ti padne ten spravnej item.

      Jop, pak jeste muzes porad dokola chodit p2p areny.

      Proste tohle vyvojari zcela zjevne nezvladaj. U singlu proste dojdes na konec, zachranis svet ... a des hrat neco jinyho.

      Trebas ve wowku sice existuje jako ze konflikt dvou stran ... a semo tamo i nekdo usporada nejakej vejlet do enemackyho mesta ... jenze to je z 90% o tom pobit NPC defendery, semo tamo usmazit nejakej lowlv co se priplete do cesty ... ale nikdy sem nevidel realnou obranu.
    • Anarcha
      to si ale asi koupil špatnou hru v tvém případě , protože ta hra je přesně o tom , že chodíš furt dokola a farmíš ať už kvůli itemum nebo goldum jádro hry je v zásadě od D1 furt stejný a jde tam furt o to samý.
    • Mě to baví velmi, máš tam 4 obtížnosti, a 5 postav, což nabízí docela rozmanitej zážitek :)
  • Ja by som im to vyriesil jednoducho dat moznost farmit bosov ako v d2 kde skoro vzdy padol unikat/set. Nevravim ze ste za hodinu nafarmili cely set ale aspon to cvoleka motivovalo a nebralo mu to chut z hrania ked mu nieco padlo tuna farmim cely akt a padne prd alebo ked mam luck daky shi* co aspon mozem predat...
    • Veskoslav
      Tak to zase není pravda. D2 jsme hráli a z Bosse mnohdy padali takové sračky, že sice to mělo napsané ELITE, ale mohlo to klidně mít napsané "Pat a Mat" a efekt by byl stejný. Je fakt zvláštní, jak lidé zapomínají, jak se farmilo v Diablu a že to nebyla vůbec žádná sranda na pár desítek hodin, ale stovek...
      • me je uplne jedno jaky byl dorp v nejakym Diablo 1 to je X let stara hra driv hry taky nemely mapu a kreslili sme si ji na ctvereckovany papir (jeste ze ta doba je uz za nama!) bavime se tu o D3 a ja to chci hrat a uzit si to aniz bych u toho musel stravit MINIMALNE 1000 hodin! Jako projit 4x celou hru od zacatku do konce a nemit ani jednu legendarni vec OMG hro pro pacienty
        • Veskoslav
          No jo, to nesmíš 4krát projet na normal:):-D A mimoto první Legendárka mi v Diablo II padla po cca 10 hodinách, Diablo III hned v prvním aktu při zabití Skeleton kinga. Neříkám, že systém je dokonalý, ale kdyby každému cokoliv padlo hned, tak to sotva budou moci být věci s názvem legendární atd. A mimoto 4krát projetí hrou nezaručí, že něco najde, když nemáš na to předměty zvyšující magic find:)
      • Drop tam bol urcite lepsi si pamatam ked som farmil mephista a balla tak som po tyzdni nieco nazbieral tuna mozem tyzden farmit akt a nazbieram bordel
        • Veskoslav
          No jo, ale kolikrát jsi ho za ten týden zabil?:) Tak 200krát? *1*
          • 200x je klidne mozny, ale na mefa to trvalo tak 40 sekund, kdyz se ti dobre vygenerovala mapa.
            Navic ten skvelej pocit, kdyz ti po ladder resetu padlo z mefa uniq shako a soj z andy.
          • Anarcha
            Ale byla tam šance a to mnohem větší než v D3 , že ti padne něco pužitelnýho v D3 při řekněme normálním hraní tzv. neberu v potzz farmáře co u toho seděj nonstop ti za měsíc spadne možná tak jedna až dvě použitelný věci.
            • core: To je všechno moc hezký, že to tak hraješ, ale tím jen potvrzuješ, že AH té hře škodí...
            • Anarcha
              Tak samozřejmě pokud ti stačí chodit MP3 a takhle ti to vyhovuje , proč ne já chtěl chodit MP10 a to bych se asi ufarmil kdybych to měl skládat jenom z dropu.
            • Ja mam za 300 hodin na hc hrani bez aukce paradne vybaveny 2 charaktery a davam inferno mp1-3. V D2 byl lepsi loot, ale i v D3 je v pohode. Staci nenakupovat na aukci... Hlavne at mi nikdo netvrdi, ze to tak nejde. Ja to tak hraju a nejsem sam.
  • Od blizzardu som podobne praktiky necakal. Najprv to AHcko narvu do hry kde ju kopa ludi vobec ani nechcelo a ked po roku sa z toho dostatocne nabalili tak zacnu nato kydat, ze ako to cele nici hru?! WTF?!
    Mne AHcko nevadi, ale pravdou je, ze hra je lepsia bez nej. Ani D2 nebolo o 40hodinovom dohrani na inferne. Ja si rad zahram aj kopec hodin a furt sa tesim ak mi padne nieco co mi zvysi DMG/staty co i len o kusocek.
    Problemom je ze dnesna ufnukana generacia maloletych hlada vsade len ten najjednoduchsi sposob dokoncenia hry. A kazda vyzva ktora ich mozgy potrapi len trosicku je im strasne proti srsti. Cele to potom usti do neustalych narekov vo forach a nakoniec Blizzard upusti a zjednodusuje kde sa da.
    Spomeniem napriklad ceny za opravy ktore rychlo opatchovali lebo vraj boli pridrahe atd..
    Ja nie som ziaden uber hrac a nemam DMG pol miliona ale hru si uzivam. A napriek vsetkym tymto negativam som don investoval stovky hodin a vobec nelutujem.
    Na datac sa tesim. A novu postavu si vyskusam hned ako bude dostupna. Snad cena datadisku nebude privelka.
    • To mas jednoduchy, defakto to probiha v kazdy online hre - proste inflace ... vsechny itemy casem ztracej hodnotu. Ono by to tak fungovalo i samospadem, ale vyvojari to radi urychlujou ... a samo to vzdy vede k nasrani spousty hracu. Ostane viz wow a jeho datace ... nekdo chodil mesice aby mu napadal nejakej set ... prisel patch ... a z prvniho moba padlo neco 10x lepsiho ...

      Tohle vyvojari proste posi…raj a to zcela obecne, prave i kvuli tomu pak je 90% sveta prazdnyho, protoze kdo by tam co delal, kdyz na tom kousku z posleniho patche padaj lepsi veci ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit