Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PSP jsem měl a je to smutná konzole - super nápad, ale hry k ničemu, dlouho to člověka nebaví. kdyby konečně využili pořádně výkonu a pochopili v čem je síla této konzole v dnešní době - silný HW v kombinaci s vysokou portabilitou a všeobjímající dostupností internetu přímo vyzývá ke kvalitním titulům s podporou MP nebo přímo online hry - rpg, auta, strategie, cokoliv, vždyt ty možnosti jsou neomezené a podstatné je jedno - aby člověk mohl tu hru/hry na kterých je závislý nosit v kapse a mastit to všude ne?
  • Sony si získalo moje sympatie původním PSP fat, které je neuvěřitelně nadčasové zařízení a doteď si na něm občas zahraju. Původně jsem byl rozhodnutý do PS VITA jít, ale po vyzkoušení na vlastní ruce jsem zůstal zklamaný - oproti původnímu PSP diletantské dílenské zpracovaní, minimum zajímavých her při záhájení prodeje. Nakonec jsem k mému vlastnímu překvapení odešel z obchodu s Nintendem 3DS, které sice nemá kdovíjaký HW, ale hry jsou na něm opravdu super. Možná jsem sám, ale opravdu necitím, že by tablety byly silnou konkurencí pro handheld - ovládání i portabilita jsou u handheldu úplně jinde. Porovnanání titulů je pak subjektivní.
  • Chci videt rozdily toho display.jestli je to tak markantni.ono to nebude tak cenou,mel jsem ji na 10splatek za 690kc.Ale spis chybej ty hry.Jinak killzone na vitu parada,parada.Jen tak dal,jentak dal.
  • kdyz zlevnujou tak proc ubiraj na desingu.zlata stara vita.tenhle zakulacenej smejt s lcd nechci!kdyz zlevnovali psp tak ho zmensili a dali tam lepsi display,proc je to ted naopak?
  • holec89
    supr, zrovna vcera sem objednaval vitu :)
  • Vitu prostě drtí mobily a tablety takže v Sony musí hledat alternativu v podobě levnějšího a horšího modelu aby získalo alespoň trochu peněz. I tak je Koupení tabletu pro spoustu lidí výhodnější.
    • Asi tak no v dnesni dobe nema krome 3ds nic sanci. Taky se Vita skoro neprodava.
  • mdkGT
    ja ani nevedel ze to ma OLED, me spise prijde hrozna ta vydrz na baterii, nejake 3-4h hrani to je vazne malo.
    • Radioaktivni_surikata
      Za 3 hodiny ji nevybiješ ani kdyby ses poskákal. Záleží na tom, jak vysoko si nastavíš jas obrazovky, jestli pustíš zvuk do repráků a v neposlední řadě co to bude za hru. Když tam pustím Raymana, zvuk do sluchátek a jas na max, tak vydrží k 6 hodinám. Náročnější 3D hry žerou trochu víc, ale 5 hodin dáš každopádně...
    • to je sakra hodne vzhledem k v podstate nulove vydrzi jakeholokiv baterkoveho pristroje v dnesni dobe
  • Taky vlastnim Vitu a bych byl radeji,kdyby prisli na trh s novyma ackovyma hrama nez novym modelem.Podle me uplne zbytecnost.Akorat nova Vita bude postavena z lacinejsiho materialu.
    • Radioaktivni_surikata
      Právě jsem vyzjistil, že 2014 má přijít na Vitu Borderlands 2. Jestli to bude stejná verze jako pro konzole, jen s trochu horší grafikou, tak mám min. na rok o mobilní zábavu postaráno...
  • Tak jsem rad, ze mam puvodni VITU, ktera ma perferktni dilenske zpracovani a jeji OLED display je fakt pecka, tohle pusobi hrozne bakelitove, trochu jako krok zpatky k PSP, ale treba to bude v realu ok *4*
  • Erien
    Amoled displej podle mě zrušili kvůli jeho velmi slabé životnosti.

    Edit: a doplnil bych že je důležité za jaké lcd to vymění, třeba super lcd co má htc je možná i hezčí jak amoled

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit