Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • OLED bylo na Vite snad jediny dobry, co obhajovalo tu cenu. Takze gratuluju k downgrade. Handheld bez her je mrtvej tak jako tak. *1*
    • Co kecas, tedka tam prece vysla zhava novinka Fez *1*
    • A Vita nemá hry? Ne, to jen ty jsi slepej.
      • Ne vita hry opravdu nema. Proc myslis ze ji 90 procent lidi prodalo
        • Chytraku'a kde jsi vzal tu blbost ze vitu 90% lidi co ji vlastnilo prodalo? A i kdyby to tak bylo jako ze neni'tak komu ji prodalo? Dalsim 90%lidi . ja vitu mam,a jsem rad ze ji mam,porad ni ni neco vychazi'a jsou na vitu dost dobre hry..samozrejme ze ne vyber neni takovy jako na ps3. Ale chce to cas a vyjdou dalsi pecky. Co ty,radsi by jsi doporucil lidem co chteji fakt hrat na cestach hry mobil ne? To je ta nejhorsi mozna varianta. Platba sskoro v kazde mobilni hre,takze ikdyz je hra bud free nebo za babku.tak do ni stejne budes rvat money a to tolik ze to ani killzone za 9kil se to mu cenou nemuze rocnat .vysi samozrejme.takze za me vita je perfektni.ale lcd displej to je krok zpet,zustavam u starsi verze
        • To znamena ze ju rovnaky pocet kupil :D
          • ano to znamena, ovsem lidi s trochu jinym smyslenim
  • Veskoslav
    Nebýt toho nápisu Vita, tak mi to přijde jako původní PSP. S tím rozdílem, že to mě stálo 1800 a hry okolo 150 kč/kus:) Do vlaku ideální zařízení.
  • Když už tam bude LCD displej tak ať je ve full hd. Aby to byla nějaká inovace.
    • Radioaktivni_surikata
      Jedna věc, co na herním zařízení nechceš, je displej s přemrštěným rozlišením, protože si pak hry v nativním pochopitelně řeknou o mnohem větší porci výkonu. Současnej displej je jemnej dost, jednotlivý pixely na něm nepozoruješ. Cokoliv jemnějšího by bylo bez navýšení výkonu spíš na škodu...

      Každopádně jsem docela rád, že mám první verzi Vity. O OLED bych přijít nechtěl. Že je trochu lehčí a hubenější je mi šumák, pořád to bude cihlička. A hoďka navíc by se sice hodila, ale za OLED to nevyměním. A kabel je mi fuk. Je festovní, nevypadává a na druhým konci má klasický USB, takže neřeším.
      • BookerDeWitt
        Co se ti líbí na přepálených barvách? OLED má až moc "sluníčkové" barvičky pro bukvičky...
  • Tak mam takovej pocit, že je tohle nejaký vtip.
  • Spíš napište o VitaTV.

    99 dolarů, hraje PS1, PSP a Vita hry sama od sebe, umožňuje streamovat PS4 hry po baráku + sama streamuje Netflix atd. (i když to odpadá u nás).

    https://www.youtube.com/watch?v=_MoTr_-FE0U
  • Malleth
    Odstranění OLED displaye je trapárna. Čistej obraz a jasný barvy byly na Vitě to nejlepší.
    • ucho
      to to bude vážně tak velký pokles kvality v obraze?
      • Malleth
        Já myslim že jo. Když si na Vitě poprvý něco zahraješ (ideálně něco barevnýho), okamžitě poznáš rozdíl. Má to krásnej obraz
      • montatatana
        Se teprve uvidí, ale OLED displej byl na Vitě vážně jedna z nejlepších věcí. Pokud to kvůli ceně nahradí levným LCD, tak ten rozdíl může být obrovský.
    • tak hlavně že už to není Bumbrlíček *1*
  • Jupí *6* :D
    • Hraj dál na PC a nepyskuj.
      • na cem jinem taky. Na tabletu ? Nebudme smesni :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit