Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "hrajes pak zdarma online hru" .. lol

    D1/2 si taky moh hrat online, a nepotrebovals na to ani milostivej provoz nejakych serveru. Az je za par patku vypnou, tak si muzes D3 tak leda nalozit. A vis ty proc? Protoze si za svy prachy dostal i server.
  • Diablo 3 = Speech of The Americans
  • no, je to Azmodan, boss 3. Aktu Diabla 3 ... a moc podoby s Manonrothem nepobral :D
  • goat: Ktery z mnou vyjmenovanych nedostatku byl opraven? Napada me jenom koridorovy lokace, datac mohl pridat nejaky lepsi, ale prvni 4 akty zustaly stejny.
    Se zbytkem nic nedelali.
  • můžu klikat na co chci a prostě myš pak nefunguje...
  • flash789
    takovyhle věci jim nerikejte, oni jsou radi ze nic nevi, pak se lip kritizuje:)
  • Itemu by mohlo padat min imho. Dneska sem dalo dva rychly rifty a 7legendarek :))) Trochu moc.
  • A i kdyby bylo okopirovano, tak nekdy je lepsi si vzit to dobre nez vytvorit uplne neco noveho aby se to proste odlisovalo, ale bylo to hrozne.
  • Support blizzardu funguje velice dobře!
  • Mi přijde,že ses s tou svou kritikou zaseknul někde v roce 2012. Ale dneska už je diablo o dost dál a datadisk hodně z toho, co píšeš, vylepšil :))
  • Vyvoj postavy je slabej. Mas recht, i kdyz i tohle datáč posilil.
    Jinak plno nesmyslu. Kazda classa nema jednu barvu gemu. Koridorovy lokace s adventure modem uz davno nehrozi, craft je mnohem rozvinutejsi nez kostka ve dvojce, stackovani dps uz taky po dataci nefunguje obzvlast na hc bys nehrozil :D atd.
  • A dobre si udelal! *14* Ja mam nahrano 1021hod a nejak se mi porad nechce koncit. Obzvlast kdyz vydaj new patch a dneska zacina nova sezona!
  • Kedaro
    Mě nalákal zdejší Gamesplay a pak jsem zkusil demo, poté jsem dostal neodolatelné chutě si diablo zahrát, jako by tam měli nějakou podprahovou reklamu. No koupil jsem to i s datáčem za těch 60 dolarů.
  • flash789
    podlozeny fakt - Diablo 3 není Diablo 2. Napiste si petici o Diablo 2 redux. D2 bylo lepsi. asi bylo..no a?
  • Novej patch taky prinesl novou ikonku, kera zobrazuje počet vyvolanych fetishu u witch doctora. Malickost ale potesi *4* Ti pisisvori se nedaj spocitat v bitve!
  • Adventure mod, kerej byl v datadisku a kerej je ted dal rozvijenej, je podle me super napad. Diky tomu je hrani v D3 mnohem variabilnejsi a vic random nez v D2. Super napad toto imho. ALe osobne mi zas chybi rozdelovani bodiku do skillu. Clovek nemuze mit vse...
  • Bylo to uz v diablu 2 a kdo vi kde jinde, ty kopírko.
  • A nova sezona zacina prave DNES! Vidim to na hardcore demon hunterku. Snad se dozije konce sezony *15*
  • Nechapem naco su tam tony a tony predmetov ked aj tak su mi na dve veci. To radsej mali padat rovno goldy.
  • mně ta prasárna jen problikne a následně mi zmizí boční tahátko na scrollování .. taky moc super na webu, kde je desítka článků pod sebou. Často to končí tím, že to prostě otráveně zavřu a jdu jinam .. kvůli jedný přestřelený reklamě, awesome

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit