Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kolik to tak bude spat??myslim online hrani mesice nebo jak to je pls
    • 1 měsíc: $14.99 (£8.99/€12.99) – 325,-Kč
      3 měsíce: $13.99 za měsíc (jednorázová platba $41.97/£25.17/€35.97) – 900,-Kč
      6 měsíců: $12.99 za měsíc (jednorázová platba $77.94/£46.14/€65.94) – 1650,-Kč
    • teda stat :D
  • Čeče kámo ty máš slusný mindráky :D
    Ty jsi fakt troll jako že pravej troll, vysvetlim :
    1) pravý troll ( ty ) Trollí spisovnou češtinou, a používá moderní slova a hlášky, aby vypadal důležitě... poznavací znak: Neumí mluvit/psát ironicky a když tak velmi trapně.
    2) Obyčejnej troll si najde jen svou neoblíbenou hru a napíše totální sra*ku, ale pak už to neřeší a usina s dobrym pocitem, že nekoho nasral.
    • +1 .. Už na něj ani nereaguju, protože ho nehodlám krmit, ale máš naprostou pravdu.
    • To: SA-reg
  • MishKonn
    Jsem moc rád, že budu moci naskočit do hry zároveň se svými americkými kolegy z guildy. Jde o velmi sympatický posun. *4*
    • Jasne, az na to, ze Amici budou spat, kdyz ty budes hrat a obracene.
      • Spát? Dost naivní názor. *15*
        • Cahir
          Kluci, nepřehánějte to s tím hraním! Doufám, že víte, že tam venku... Tam venku za okny... Za okny, kde svítí slunce...
          • MishKonn
            Už zase ty tvoje přednášky? Bež si moralizovat někam jinam, buď tak hodnej. Nevíš o nás lautr nic, tak pšššt.
            • MishKonn
              Very old - opakovaný vtip není vtipem.
            • Cahir
              A já myslel, že jsi humorista... Tak nic.
        • MishKonn
          Jak ohledně jich, tak ohledně mě. *3*
  • Čekat o dva dny méně ? To se mi líbí :) ...navíc si umím představit že tahle zpráva dost ulehčila práci herním obchodům s distribucí krabicových verzí a riziko že se hra k někomu kvůli svátkům nedostane se zmenšilo (ale nezmizelo :) )
  • To je sice pěkný ale pointa je v tom, že tady narážíš na to, že bys chtěl mít starosti na to, žřešit nějaký reklamy, já konstatuju to, že bych chtěl mít tvoje starosti s ubrečenci a přinášením jim osvěty...samozřejmě, že jsem to neunesl...máš naprostou pravdu
    • SA-reg
      No jo asi máš pravdu... kašlu na všechny... brečte dál o reklamách.

      Přidám se k ***** a jeho Justice League a půjdu zachraňovat svět. Pak mi nezbyde čas na nějakou diskuzi.

      EDIT: A tvůj Ad Hominem je naprosto hroznej... já v podstatě napsal lidem, ať si nainstalujou AdBlock Plus. Jo, možná trochu moc rozvlátě a tak, že to asi každýmu hned nedošlo. Ale to byla jediná zpráva, co jsme vám chtěl sdělit: Nainstalujte si AdBlock Plus.
      Tobě se to z nějakého důvodu nelíbí... a tak mě napadáš za to, že jsem chtěl poradit. No a napadáš mě tím, že mě zesměšňuješ za to, že sem chodím a píšu. No a přitom sem taky chodíš... no... co na to říct...

      Mínuska už neřeším, ty mi lidi dávají ze setrvačnosti...
      • MishKonn
        Jsem rád, že jsi tam přidal to "v podstatě", protože to bylo opravdu zapotřebí.

        Mínuska totiž nedostáváš proto, že lidem radíš, aby nainstalovali adblock, ale proto, že to podáváš jako arogantní kr*tén.
        • SA-reg
          A ještě poslední část cesty do mé duše. Když už se tam MishKonn ponořil...

          V podstatě je mi jedno jak tady vypadám, a tak můžu klidně být šmejd. Povím to takto... nikdy nepotkám nikoho z Vás, nikdy nebudu konfrontován s tím, co tady píšu jinak než přímo tady. A tak je mi jedno, co si myslíte. To , že "SA-rega" považujete za trolla a vola mi nezkrátí žíly, nedostanu z toho infarkt atd.. takže je mi to pořád jedno. Když mi kamarád řekne, že chodí na Games.cz, tak se nepřiznám, že jsem otrapa z diskuzí... atd. atd.

          Naopak na univerzitě, kde studuju jsem slušný, úslužný a milý... dobré jméno u lektorů a kamarády potřebuju ke studiu. Doma taky, protože svou rodinu miluju...

          Toto je moje přesvědčení ke kterému jsem dospěl (je jedno co děláš, pokud je to jedno a na následcích nezáleži). Vyžaduje to, abych správně poznal co je a co není jedno...
          Asi je to špatné, a zním jako cynik, ale už se těžko přeučím.

          SA-reg out.
          • Vypočítavost nejvyššího kalibru...být idiotem protože můžu být idiotem a v podstatě bez důsledků ? Potom nemáme se světem bejt tam kde jsme že ?
          • Normální člověk se nechová jako arogantní šmejd prostě proto, že není arogantním šmejdem. Zdůvodňovat slušné chování tím, že je třeba se tak chovat aby si vybraná skupina lidí myslela že jsi slušný o tobě mnohé vypovídá.
          • MishKonn
            A tím jsi v mých očích klesnul ještě víc.

            Opravdový šmejd totiž udělá šmejdský rozhodnutí i přesto, že to bude mít následky, a tím si zaslouží alespoň trochu toho respektu.

            Ale ty? Ty jsi akorát prodejný přitakávač, který (podle tvých slov) je v reálném světě zabořen až po krk do hněda a pak si to v největším slabošství (paradoxně s pocitem největší síly) vylívá na internetu.

            Obzvlášť ta část ohledně nepřiznání se k otrapství na diskuzích před kamáradem mne opravdu dostala.

            You're a pathetic little man.
        • SA-reg
          To jsme na internetu všichni, ne? To nám internet dovoluje. Whether you like it or not.

          A nemyslím, že bych byl v tomto konkrétním případě zas tak arogantní... první dva příspěvky byly joke... ten se snad doktl jen těch, kterých se týkal. Když vripkuješ o blondýnkách, řidičích atd. tak je to taky arogance?
          Dál jsem jen politoval ty, kteří AdBlock ještě nemají a obvinil právem ***** z ad hominem a zavtipkoval, že má Justice League.

          Myslím, že arogantnější by bylo, kdyby napsal "volové, nainstalujte si AdBlock Plus"... což jsme neudělal
          • MishKonn
            Zajisté všichni, kteří se tak rozhodnou...

            Ale nic to nemění na tom, že tvá mínuska se setrvačností nemají nic společného. *3*
            • SA-reg
              Máš pravdu.

              Bude to 4chanem... tam jsou šmejdi všichni. Nebo spíš jsme.
            • MishKonn
              Jsem vděčný za ten edit. Ukazuje, proč se takhle vůbec na internetu prezentuješ.

              S Jindrou tady na diskuzích na mě opravdu nechoď, vzhledem k jeho profilu naprosto jalového puberťáka, u kterého opravdu občasná trefa do černého (i když já jsem jí nezaznamenal) může vyvolat ona proklamovaná "setrvačná mínuska".

              To však není tvůj případ. Já tvému příspěvku dal mínus proto, že se mi prezentoval přesně jako onen "šmejd", a neviděl jsem v něm byť špetku humoru, právě naopak, přetékal cynismem. Nepochybuji, že takových bylo a bude víc.

              A ohledně našeho chování na internetu - to už navždy bude stát a padat jen a pouze na tom jediném rozhodnutí, jak se budeme prezentovat. A potřeba si hrát na "šmejda" někde na internetové diskuzi možná svědčí o nějakých nedostatcích v jedincově reálném životě...
            • SA-reg
              Toť otázka... jindra.veliky taky dostává mínus i když jednou napíše něco normálního a ne zrovna kec o tom jak mu máma kupuje Skyrim či co...

              A "všichni co se tak rozhodnou"... ano máš pravdu... ta možnost být i na internetu 100% slušný tu je... ale anonymita dělá své... co si budeme povídat. Koneckonců lepší je být šmejd na interneru než v reálném životě. (Aspoň já si to myslím.) Samozřejmě nejlepší je nebýt šmejd vůbec... ale takových lidí dnes moc není...
  • http://www.youtube.com/watch?v=ezSA3GVlAJY

    link na youtube v hd
  • SA-reg
    Všiml jsem si, že si lidi stěžují v několika videí na reklamy. Jenže mě se žádná reklama ve videu nikdy neobjeví... a já bych si chtěl taky zanadávat. *10*

    Tady je screen mého prohlížeče:
    http://i54.tinypic.com/14b6edg.jpg
    A tady moje doplňky:
    http://i54.tinypic.com/2921y0y.jpg

    Poradí mi někdo co mám dělat, aby na mě taky vyskakovaly otravný reklamy a já na ně mohl společně s vámi nadávat?
    • a taky se ti neobjeví nejaké okno které by si treba rád videl
      • SA-reg
        Vážně? *10* *13*

        O co přicházím?
        • o to prece vubec nejde jde o princip, proč bych si mel instalovat 10 kravin když si chci kouknout video na serioznim webu
          • SA-reg
            *9* *13* *10*

            To je škoda no. Já se teda v tomto případě principem nezaobírám, třemi kliky nainstaluju AdBlock Plus a mám na vždy pokoj. Zbytek je pouze ghosting z:
            http://donttrack.us

            Opravdu je mi líto, že nemám vaše starosti s reklamami. Taky je mi líto, že si nedokážete zařídit věci jak potřebujete a musíte snášet všechno, tak jak vám to někdo naservíruje bez možnosti zlepšení zážitku.

            Možná by redakce mohl nabídnout premium Tiscali účet bez reklam. I když pokud si nedokážete aspoň základně upravit prohlížeč jak potřebujete, tak pochybuju, že by jste dokázali zaplatit peníze po internetu.

            Mimochodem Adblocj Plus není kravina, je to nejpoužívanější doplňek webových prohlížečů vůbec, který ti usnadní pohyb na netu o 500%. Pokud ti přijde jako kravina, tak tě vážně lituju. Naprosto bez urážky tě lituju. Tvoje prohlížení internetu musí být hrozný zážitek.
            • Ellendway
              Mě je líto, když takovým deb***m jako jsi ty nedochází, že web z něčeho žít musí.
            • SA-reg
              ****

              Jakej trolling? Ty dva joke příspěvky výše? Neunesl jsi je? No, v tom případě to asi trolling byl... napsal jsem to, protože tady všichni brečí o reklamách a přitom existuje naprosto jednoduché řešení... znovu opakuju, že pokud někdo nezná AdBlock Plus, tak ho doopravdy lituju. Jeho prohlížení internetu muselo stát za nic.

              A btw jsi naprostej 100% příklad AD HOMINEM.
              http://cs.wikipedia.org/wiki/Logick%C3%BD_klam#.C3.9Atok_na_.C4.8Dlov.C4.9Bka_.C4.8Di_na_lidsk.C3.BD_produkt_.28argumentum_ad_hominem.29
            • No mě reklamy nevyskakujou, ale je mi líto tebe...a je mi líto, že nemám tvoje starosti a nemám potřebu předvádět takovej mega trolling .))
  • muzou bejt klidny, ja si to urcite nekoupim :)
    • Me tohle universum taky nic neříká, navíc gameplay a grafika dost slabá
    • Já také ne
  • uz je to tu horsi jak gamepark s tema reklamama
  • Vychutnat video si opravdu nemůžu, když mi do něj několikrát vyskočí reklama!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit