Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    já se nejvíc těším na to, až bude přístupný modování a někdo udělá "black mod", kde budou samý černoši.
    • jamar28
      To nevím, ale už se maká na módu Game of Thrones.

      EDIT: Fakt že jo, hele: http://www.moddb.com/mods/seven-kingdoms-total-war/news/seven-kingdoms-is-moving-to-kingdom-come-deliverance
    • Já udělám mód, kde místo Kumánů budou ekonomičtí migranti ze Sýrie.
    • černoši se světelnými meči a draci, to bude jízda!

      a samozřejmě nepostradatelný nude mod, to dodá prvnímu setkání se Zikmundem úplně nový rozměr
  • já si to koupim, snad aspoň přispěju na druhý díl, kde bude kovář umět kovat, budou tam děti, pes, český dabing a nějaké větší město, třeba Praha
    • Nějaké větší město? Tobě ale zatím bude stačit jenom Praha, která byla jedním z největších měst tehdejší Evropy. Co by pán prosil dále? Bitvu, kde bude bojovat třicet tisíc vojáků?
    • Do té doby holt budeš muset své pedofilní choutky uspokojovat jinde.
      • nesuď ostatní podle sebe *5*
  • Ty animace jsou prostě hodně špatný, jalovej jelimánskej boj hlavně ve skupinách jak kdyby sis hrál s igráčkama a animace mluvení jakože úst na dabing je úúúúúplně mimo. Zlatá Andromeda oproti tomuhla a tu strhali nejvíc přestože měla tradici a jko hra byla krásná a obrovská... To bude tak 6/10 s hodně přimhouřenýma očima, ale počítám aspíš průměr. Jediná dobrá věc je grafika ale vzhledem k tomu ža na konzolích a průměrném PC to bude mít 20 FPS tak to ve výsledku bude k ničemu. Navíc krajina je všude úplně staejná, sejné cesty, lesy křoví,... Chvilku na to koukat paráda, po delší době nuda. Svět je navíc mrtvej, nikdo tam nežije :)
    • Andromeda byla sama o sobě nic moc. Ne jenom ty animace.
    • Asi hraješ hry pomoci animace obličejů že. To mě vůbec nevadí. Tohle bych řešil jako poslední a nevím podle čeho soudíš 20fps. Ty už máš plnou verzi nebo jsi zase hrál starou betu, která je stará. A stejné to opravdu není, už v betě byla krajina úplně jiná když jsi šel do nějaké vesnice a pak do města.
    • bobe?
    • No tak ses tu vyblil a můžeš jít prudit jinam.
  • Pro mě je hlavní, aby ve hře bylo objasněno, proč nikdo nepoužívá kadibudky, kterých tam je všude hafo.
    • Coffin.Corner
      Pobavilo mě, když jsem včera koukal na stream nějakého rusa co hrál demo a nepřístupné části hry byly oplocené přenosnými železnými plůtky a u cesty stála Toi Toika.. *4*
    • To bude hlavní tahák závěru trilogie.
  • Kdyby někdo nevěděl, tak to vydají i na gogu 14 dní po oficiálním releasu.
    • Tohle mě úplně dostalo. Uvažoval jsem, že bych si předplatil level, kdyby k tomu dávali KCD. Ale když je to na gogu, tak to je pro mě jasná koupě *1* na tom gogu. Pochybuju, že k předplatnému levelu budou dávat hry na gog.

      Tedy váhal jsem, řekl jsem si, že k tomu přistoupím opatrně podle recenzí atd... ale ten gog mě tak nadchnul (nemluvě o poslední upoutávce) a jsem tomu rád že war horse mají dostatečné sebevědomí, aby svou hru dali na tuto platformu. A co bylo hlasu, které láteřily nad tím, že to tam dají za pár let protože se bojí upirátění. Osobně si myslím, že tímhle gestem jdou správným směrem. Byl bych tomu rád, kdyby šli podobně jako cd project red. Že si dají tu péči a budou nabalovat dávat další obsah a nakonec třeba i ty věci, které nestihli doladit. Komunita tu péči jistě ocení a lidé budou ochotní koupit případný další akt. Já tedy ano.

      Je těžké si držet tyhle dny odstup, aby člověk pak nebyl zklamaný. Pevně doufám v úspěch *3*
  • Mám jednu takovou informační poznámku. Spoustě lidem vadí, že hra nebude mít v den vydání český dabing, nicméně poslechněte si francouzský dabing z nejnovějšího traileru. V jedné scéně má Racek Kobyla v bouři řvát na hradby, každopádně ve francouzském podání to zní, jako kdyby si s někým povídal v restauraci. Takhle to, přátelé, dopadá, když se dělá dabing externě. Z toho důvodu jsem opravdu velmi rád, že studio preferuje spíše svojí vlastní režii českého dabingu.
    • smejki
      Ve francouzské verzi tam mluví vypravěč. Ty trailery nejsou jedna ku jedné. *3*
      • Omlouvám se, nevšiml jsem si. Nicméně si stále myslím, že dabing režírovaný od samotných autorů bude lepší, než kdyby to někomu jen tak svěřili. S odstupem času nebude nikoho zajímat, jestli byl český dabing v den vydání nebo pár měsíců po, zkuste trochu myslet mimo škatulku.
    • A německej je dobrej, tak co jako? :)
      • Tak speciálně pro ty, které bůh rozumem příliš neobdařil... Francouzský dabing stojí za starou bačkoru, ale německý se celkem povedl. Já ti, lazebníku, tu syntézu poznatků udělám za tebe. Pokud je jeden ze dvou externích dabingů hroznej, tak se zřejmě jedná o celkem riskantní podnik, nemyslíš? Jinými slovy, když máš jako autor možnost ohlídat si to sám, tak proč bys učinil sázku do loterie externím dabingem?
        • Pro někoho je riskantní i vstát ráno z postele.. uvidíme jak francouzština bude ve hře vypadat. Dle Smejkiho komentáře jsou tvé závěry předčasný :)
  • Ristoro
    Hra konečně začíná vypadat celkem zábavně, už nejsem tak skeptický. Ale co se týče hlavního hrdiny Henryho, tak vypadá jako generické NPCčko, které vás párkrát pozdraví když ho ve hře potkáte. Nemyslím si, že to bude nějaký herní hrdina, kterého si lidi budou za 5 let pamatovat.
    • Magister_Peditum
      Já jsem hlavně zvědav, jak hra vysvětlí, že šlechtice bude zajímat názor nějakého kovářovic synka. *3*
      • jamar28
        No a bude to tak? Hrál jsem kus Bety a tam se Jindra vždycky zaštiťoval jen tím, že jedná ve jménu nějakého šlechtice. Prostě nevystupuje jako nic víc než slouha. A nakonec kdoví, jak se to během hry vyvine, třeba se z něj šlechtic stane (i to se výjimečně dělo), nebo se ukáže, že není tak úplně syn obyč. kováře. *4*
        • Ukáže se, že je to synovec tetičky z cestovní kanceláře a vše bude rázem vysvětleno.
      • Uvidíme
    • To uvidíme, každopádně se na tu hru těším.
  • No, ten nejnovejsi letsplay sice ukazuje, ze zamakali na filmeckovych animacich, ale porad je to hruza co se tyce ingame rozhovoru . Prepiskle gestikulace, mrtve oci.... No a dialogy samotne... Otec a syn: To vis, mladej, Karel IV to byl vladar, na ktereho budeme muset pockat dalsich 1000 let. Kalba v zapadle hospudce, kde se vedou intelektualni debaty o papezi...

    Pomucka pro vyuku DEJEPISU topry, ale jako game dialogy?!
    • Pochopení toho, proč jsou tam na začátku takové dialogy vyžaduje mít inteligenci aspoň na 5 bodech z deseti, což ty zjevně nemáš.
    • Magister_Peditum
      Tak ale pro tehdejší lidi byly problémy s papežstvím opravdu důležitou součástí jejich životů. Neříkám, že byl každý druhý člověk teolog, ale víra byla nesmírně důležitá, a i to je jedním z důvodů, proč o 16 let požději propukla husitská revoluce.
    • jamar28
      A o čem by se měli bavit?
      • O tom, jak se proslycha, ze pan Franczisek z mesta za kopcem zamysli zvysit vyrobu dreveneho uhli. O tom, jak ve vedlejsi vsi budou mit novou vyrezavanou sosku na oltar. O tom, ze se do okoli presidlila smecka vlku - pred tydnem roztrhali dve ovce. O tom, ze Brzetislaw dluzi za vydelane kuze. Proste normalni kecy, kdyz uz delam tu "immersive realistic" hru :D

        Staci si zajit do hospody na vsi, pak by to nesustilo papirem (papirem ucebnice dejepisu).
        • A dost. Upaluj zpátky do školy a dávej při Dějepisu pozor, aby z tebe nepadaly podobné hlouposti. Argument s hospodou na vsi je sám o obě dost lichý, vezmeme-li v potaz, že nejerudovanější politické debaty se odehrávají právě v hospodách. Stačí si vzpomenout na poslední volbu prezidenta.
          Vám ovšem erudice ohledně života v 15. století zcela chybí... :-)
        • jamar28
          To je fakt, ve vesnických hospodách se vlastně politika vůbec neřeší, já zapomněl. *4*
      • Asi o budoucnosti nebo o roku 2018.
    • No to určitě ne. Hra je to velice pěkná a ty animace mi ani moc nevadí. Nehraju hru kvůli animacím.
  • Takže Dan se nakonec položil a ty svý černochy tam přece jen nacpal

    https://youtu.be/9ccVyvx1cWI?t=9m56s

    To mu to antilevičácké hrdinství moc dlouho nevydrželo
    • co čekat od člověka kterej bere peníze od bakaly
    • lol, tobě dobře hrabe...
    • Dyť ta ženská není žádná černoška, ale normální slovanská brunetka, jenom je ta scéna moc ve tmě.
    • Potom jí upálej jako čarodějnici.
  • Tomas65SVK
    Mislim te to bude dobre
    • Prý si tam nemůžeš založit postavu se jméněm CZ nebo SK nebo TR.. tak asY nYc pro teba

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit