Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VaZqeZ_EU
    OnlySP interview with Dan from E3: https://www.youtube.com/watch?v=6WDqkR3RngA
  • Hlavně se nemůžu dočkat na novou alfu, kde konečně budou mít soubojový systém, u kterého hlavně doufám, že bude už teď v pohodě funkční na gamepadu. Trailer mě přišel takovej nijakej, což ale nic nemění na faktu, že se na hru neskutečně těším...
  • vavra je jako cimrman, pokazdy když něco vymysli, tak ho někdo o chvili předběhne v realizaci, viz inverzni kinematika v sf5

    http://bonusweb.idnes.cz/street-fighter-5-chun-li-prsa-chyba-drv-/Novinky.aspx?c=A150618_144406_bw-novinky_anb
  • Jak myslíte, že se v téhle době vedly bitvy? Jako v traileru, kde jedna banda pitomců běží proti jiné bandě pitomců, nebo se bojovalo v sevřených útvarech? Já skoro myslím, to druhé, ale jistý si nejsem.
    • Všeobecně, to platí pro jakékoliv období, pokud se zhroutí formace, vojáci se dají na útěk. Bojovalo se samozřejmě ve formacích. Taky záleží, kdo byl vojákem. V této době to byli většinou sedláci, ti se aspoň snažili držet linii. Rytíři měli v pí*i a jeli na vlastní pěst, což mělo často katastrofální následky. Ale taky mohl jeden rytíř pobýt třeba dvacet sedláků bez výcviku.
    • Magister_Peditum
      Vždyť v sevřených útvarech tam jsou také? Samozřejmě to nejsou šiky jako za dob Římanů, ale ani to není bezhlavý úprk k nepříteli, jako ve filmu Statečné srdce. Jinak bitvu většinou zahajoval útok jízdy sestavené v dvou a více řadách do takzvaných batailles.
    • wenceslaus
      Určitě se snažili držet celistvost a nepouštět mezi sebe nepřítele. Ovšem na druhou stranu, super sehrané oddíly se u nás znovuobjevily víceméně až v renesanci, takže obdobu "želvy" bych nečekal :-)
  • Na hru se tesim - je to RPG. Nejvice me na hre zatim zaujaly souboje. Nemusim mit super skvely realisticky souboj, jak autori prezentuji. Ale je pravda, ze nejaka ta taktika - kryti, zasahy z ruznych smeru, realisticke narazy zbrani apod. to vse muze ucinit souboje zabavnymi a dost RPG her se omezuje jen na nejake zakladni klikani. Jsou to prave souboje, ktere me v kazdem RPG nejvice tahnou a vse okolo vlastne delam proto, abych byl v soubojich nejlepsi. Na druhou stranu me ta Vavrova posedlost za maximalni realisticnosti nechava klidnym, spise skeptickym. Opravdu mi je jedno, jestli ve vesnici uvidim realisticky zpracovane slepice, ktere kdakaji a realisticky reaguji na priblizeni lidi. Fakt mi je jedno, jestli jsou nekde latriny, jestli je nejaka chalupa pro danou dobu z realistickeho dreva, nebo z kamene ci z cihel. Nejdulezitejsi je hratelnost a atmosfera, jak me hra pohlti. A zde jsem tak trochu skepticky, aby to nebylo stejne zklamani jako napr. Zaklinac.
  • 0:23, cervena sukne...
  • Sr_Lobo
    Sploosh *14*
  • Nadherna hra celkom... teším sa veľmi, pripomína mi to Witcher 3.
    Jedna vec mi vadí osobne, rád by som keby počas dňa pridali sýtoc určitým textúram a farbám, alebo ubrali brightness lebo je to príliš sivé. Rád by som grafické farby typu Witcher 3.
    Verím že to buď to poupravia alebo sa bude dať znížiť brightness alebo niečo podobné
    Držím palce a teším sa.
    • wenceslaus
      Nevím, mě přijde Witche3 nerealisticky přebarvený i nasvícený a docela dlouho jsme hledal SweetFX která by to alespon trochu upravil. KCD je o dost realističtější.
      • Keyz
        Witcher 3 EE edice + vhodný SeetFX bude o řád lepší hra. Již tak to je skvělá a uvěřitelná hra, oproti americké komicko-epické produkci.
    • Witcher je podle mě moc barevně dynamický až nereálně. U Witchera to vypadá dobře jakož to u fantasy, tady bych se krotil a jel opradu na barevnější kvalitu i když nebude vypadat tak poutavě jak by mohla a použití různých efektů etc.
  • Pro zajímavost, už se nějak ví, zda ta nastíněná bitva v traileru vychází v dané oblasti z reálných podkladů nebo to bude fiktivní potyčka pro potřeby hry?
    • Magister_Peditum
      V trailerech zatím jen obléhali Rataje nad Sázavou, takže to asi bude nějaká fiktivní bitva, jen by mě zajímali ty piastovský orlice, co tam vlají. Nebo je to nějaký rod od nás?
    • Myslis tu velikou? To ma myslim byt bitva u Tannenbergu, ktera se ale odehrava nejakych X let po deji hry. Tipuji, ze to bude nejaky prolog, epilog, mozna tutorial nebo neco.
      • Proč myslíš že je to bitva u Tannenbergu? To někde říkali? Nejsem odborník, ale tahle bitva pokud vím
        nemá s událostmi ve hře nic společného.
        Jinak myslím že ty bitvy ve hře budou fiktivní a využijou toho že tohle období není moc dobře zdokumentované.
        • Vzdyt to rikam primo v tom prispevku...
        • Magister_Peditum
          Celá fáma kolem Tannenbergu vznikla na tom, že se na twitteru, nebo kde, jeden fanda Dana zeptal, jestli ta bitva z traileru není náhodou tahle, a on odpověděl, že to je velice dobrá otázka. Takže asi takhle. V té ukázce totiž proti sobě stáli týpci s prapory a varkoči v barvách Řádu německých rytířů a týpci s prapory s polskou orlicí.
          • "Fama"? Jedina fama je tvuj prispevek.

            http://forum.kingdomcomerpg.com/t/what-punishment-for-the-devs-if-they-make-a-mistake-on-historical-correctness/22191/9

            http://www.reddit.com/r/Games/comments/1y5yj1/we_are_warhorse_studios_developers_of_kingdom/cfhmrm4
            • Magister_Peditum
              Promiň, ale jednu vyhýbavou odpověď na redditu a jednu na foru hry neberu jako jasné potvrzení. Do té doby to budu brát jako spekulaci, stejně jako třeba tu existenci velkého města v dalších dílech.
      • Mám na mysli ten úryvek v čase 1:48. Vypadá to konkrétně na nějaký sestřih z obléhání (jestli to jsou ty Rataje?). Ale jak říkám, spíše jen tak ze zajímavosti, jestli to ve hře zůstane tak se teprve dozvíme víc, ale kdyby náhodou někdo věděl o co jde.
  • Nevím čím to je, ale z toho projektu mám divný pocit. Pořád mi připadá, že se patlají s věcma, které nakonec hráči ani neocení a že to ve finále ani nedodělají, případně to bude nuda. Jak dlouho někoho budou bavit realistické souboje ovládané klávesnicí ? Deset soubojů, dvacet ? Nemám pro to žádné vysvětlení, je to jenom můj pocit. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit