Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *1* Já to nechápu ta hra je pod taktovkou MS, měla to původně být exkluzivita pro XONE a když oznámí že to bude i na PC tak začnou všichni hejtit jak je to na ko*** atd. Pokud jste si nevšimli tak win 10 je systém od MS a pozor tu hru financoval kdo??....Ano správně MS takže místo aby jsme byli rádi, že si to budeme moci zahrát i na PC tak budeme nadávat! *1* (nevšiml jsem si že by se u Uncharted tak nadávalo že to není na WIN7 *3* )
    • Uncharted neni a nebude ani pro WIN20 :)
      • No sh*t Sherlock!
  • Takze si to shrneme:
    Vyjde hra s orezanou grafikou, protoze konzole, PCckari knouraji, ze jsou konzole koule na noze.
    Vyjde hra s paradni grafikou, ktera vyzaduje odpovidajici HW, PCckari knouraji, ze to nerozjedou.

    kk
    • Já neeeeee já to rozjedu jak PRD. A když ne, koupíme FURY X noooo.
    • To víš, logika hořčic. *7* Já už to "konzole omezují PC" beru jen jako meme a nic jiného, protože na pravdě se to nezakládá.
  • Jestli chce MS obstát proti současné dominanci Sony tak si musí uvědomit že PC je také jeho dítko a přestat se k němu chovat jako k bastardovi. Doufám že tohle je první krok.
  • Super zpráva pro všechny PC hráče, ne? Konečně využijí svoje rakety v garáži. 980TI, DX12 to vypadá na výzvu, která by ale neměla být pro většinu zdejší populace problém. LV odpovíš na tuhle výzvu???
    • Ano, je to super zpráva, ale nic nového. Dřív se hry takhle dělaly normálně - že posouvaly technickou stránku dopředu, ale to z krabičky neznáš. Taky existovala super vychytávka jménem graphics options, kde se dala grafika snížit, aby si to mohli lidi zahrál i na pomalejším PC, nicméně hra vypadala dobře i tak a ještě líp za 2-3 roky, kde využívala budoucí HW. To je další věc, kterou z krabičky neznáš. Ale to je v pořádku, ignorance a nevědomost tě trochu omlouvá...
      • To je na mě?Já jen říkám že doporučený nejsou ultra.Stejně to teď změnili,takže už je to jedno.To asi ty tu budeš téměř úplně tupej,když na to reaguješ úplně nepřiměřeně.Jen jsem říkal,že každý nemá Gtx 980Ti.Co na tom jako nechápeš?
    • Ty si myslíš že má každej v kompu grafiku za 20 tisíc?Já mam Gtx 970 a rozjedu si to myslím solidně i kdyby holt na střední detaily.Gtx 980Ti už teď nemá cenu kupovat,když letos vyjde Pascal.Doporučená je Gtx 980Ti,to většinou bývají vysoké detaily.Jsem zvědav jestli tam budou ještě ultra detaily :-)
    • Tak kdyz to opravdu bude vyuzivat tne HW, tak zadny problem v tech pozadavcich nevidim. Spis je ale pravdepodobne, ze to bude vypadat jak na konzolich akorat s vyssim rozlisenim, AA, AO a tesselaci. Coz je pro ty doporucene pozadavky docela smesne, zvlast kdyz to ma byt dx12.
    • Přesně tak. Ať už je to tady. Konečně něco s normálními nároky.
    • Já mám jen GTX960 :(
      • iSpirit
        Co už *4* Filmových 30FPS to jistí *3*
  • Kinet1c
    Vidim, ze iba w10. Dalo sa cakat. Je aspon dobre, ze to pre PC vobec vyjde. Ked si dobre spominam podobne to bolo aj s Halo 2 tusim a windows vista ? :D ci uz neviem. Takze nic nove od Microsoftu. Chcu aby ludia pouzivali ich novy OS a su ochotny investovat. Je to pekne od nich, aj ked ja si pockam. Je to len jedna hra (zatial) a kvoli jednej hre, si nebudem instalovat novy OS, ked stary (w7) funguje bez problemov. Ja nemam problem si pockat a zahrat hru neskor. Hier na vyber je stale dostatok a teda aj napriek tomu, ze co som s hry videl vyzeralo velmi nadejne, sa nebudem plasit do w10 aj napriek tomu, ze viem ze uz i teraz je velmi spolahlivy a prechod s w7 na w10 je fakt ako to niekto napisal ako prejst z jedenia jednej hrusky na druhu a chutia rovnako skvele.
  • Tady se ukáže jak je DX12 dobrý, protože pokud poběží na tak to pěkně visuálně zpracovaný hře i na starých grafikách nebo-li "dřevěném pc" bez nějakých propadů FPS, tak pro mnohé to může znamenat přechod na Windows 10 a to si právě myslím, že MS přesně chce. Tak doufejme,že toto "demo" bude dobře vydařené jak mají hry s DX12 fungovat.
  • Grifus
    Ajaj. tesil sem se na pc verzi, bohuzel Win 10 nechci a jeste dlouho chtit nebudu.
    • To teda. Jedu na W10 již několik měsíců a je to pohoda. Žádné pády, problémy vše funguje. Nic co by mě nejelo jsem nepozoroval. Rozdíl v W7 a W10 je jak jíst hrušku nebo hrušku. :-) Nevím jediný důvod, proč nepřejít na W10. Mohl by si mi ho napsat ty?
    • MARTASLJ19
      Ach jaj, názor ako z praveku....
      • spravne. konzum je moderni. mit vzdy jen to nejnovejsi.
        • mikezz
          upgradovať windows zadarmo je konzumizmus. ok.
        • nightborne
          Spíš je moderní v naší pokrokový zemi vždycky všechno nový automaticky odsuzovat ;).
          • ja ti to vysvetlim na hypotetickym prikladu. mas auto 2-3 roky stare. jezdi krasne, malo zere, bez problemu. a najednou se vyrobci aut dohodnout ze vyrobi nove auto, ktere bude jezdit pomaleji, bude zrat vic benzinu atd. a ted aby se prodavalo, tak se dohodnou s vyrobci benzinu, ze se prestane prodavat stara verze benzinu, ale pouze nova, ktera nejde pouzit ve starsich autech, pouze v tech nove vyrobenych.

            zda se ti tahle situace v poradku? samozrejme s Win je to slozitejsi, ale snad si pochopil o co nam jde.
            • kennyB
              Zase automobilovej příklad...
          • Aha, takže si to shrňme - já mám podepsat, že se stávám otrokem Microsoftu právní nadvládou licenčního ujednání nad listinou základních práv a svobod, mám dát k dispozici svá data a navíc jim za to ještě zaplatit?!

            Užijte si to chlapci a lidi, kteří to odmítají si při své aroganci prosím nevšímejte...
  • Od Quantum Break si slibuju opravdu hodně, Remedy nejsou žádná ořezávátka. Jsem fakt hodně napnutý jak to dopadne a těším se, byť to bude jen lineární tunel.
    • Jinak...
      "W10 only" je jednoznačne podraz, naštěstí máme piráty a trpělivost...
      • Od Quantum Break si slibuju opravdu hodně, Remedy nejsou žádná ořezávátka...a proto jim to ukradnu...jo a jsem principialni bojovnik proti W10, o tom zadna...
        • Kdepak ty nevyzrálá slaboduchá existence.
          Podepisovat licenční ujednání w10 zbavující mě základních práv rozhodně nehodlám, takže jediná možnost jak si zahrát tuto w10 only hru je ukrást Microsoftu jejich os a následně pokoutně rozběhnout Quantum Break - což se neobejde bez cracku. Nikde jsem nepsal, že mám v plánu přímo okrást Remedy - jen budu muset hledat cesty vedlejší. Což přímočaře smýšlející vymetená hlava tvého formátu nebyla schopna pobrat.
          • Myslim, ze o vymetene hlave tu ma kazdy jasno
          • A můžeš nám slaboduchým existencím vysvětlit, o jaká základní práva tě ms okrádá?
            Mimochodem, docela chabá omluva pirátství, ale když se ti bude v noci lépe spát...
  • Menší poznámka: Quantum Break bude obsahovat i hru Alan Wake se dvěmi DLCs pro Xbox One a v případě předobjednávky na konzoli i American Nightmare na novou konzoli.
    • ales.smutny
      Pravda, doplněno. Původně tiskovka mluvila jen o vybraných prodejcích, už to upřesnili :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit