Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • win 10? ne diky, alespon prozatim...
  • Jack1947
    Ten herec na úvodní fotce v článku mi někoho připomíná *7* ...
    • Vogon
      Myslím, že to je Dominic Monaghan, hrál jednoho z hobitů v Pánu Prstenů a někoho ve Ztracených.
      • Jack1947
        Charlie z lostu ? ten mně tedy nenapadl... já myslel spíš ten gesicht má víc podobnej jako Shawn Ashmore ( ze zrušeného, The Following achjo... takže dneska se všechno ruší po 3sérii navíc nechá otevrřené no nic no...snad bude nějakerj prequel/sequel)
        • Jack1947
          http://www.imdb.com/title/tt4576352/?ref_=fn_al_tt_1 Měl jsem pravdu! tyvlee to má mít i sééroš jo ? tak to je hustýý. *5* To jsem netušil!.

          Měli jsme pravdu oba Dominic Monaghan tam bude jako jeho brácha ?
  • ringmancz
    chci si postavit PC s i5-4460. při pohledu na požadavky si říkám, že něco je špatně. a troufám si říct, že moje volba komponent to není
  • Svět už je v pr**9li, když můj 2roky starej PC za 28tisíc nestíhá plynule ani FireWatch....
    • pc master race quote #56
    • Tak hodně záleží na optimalizaci.Firewatch jde dobře.Sem tam nějaký pokles v fps z 60 na 56 jsem tam zaznamenal drobně,ale jinak v pořádku.Ono udělat takhle rozlehlé hry na 100% už snad ani nejde.Případně to updaty opraví.
      • Jack1947
        Aspon že Dying light:Zhe following nijak zásadně neklesá krásnejch 60fps... škoda že je to stále takové divné-mdlé.
        • Jj Dying Light šlape moc dobře..Techland holt umí
          • Jack1947
            Oproti tomu minulému kdy venku to padalo pod 25fps.. ano poučily se díky bohu.
  • Jack1947
    Proč všude cpou nejdřív hrané trailery ? *7* jako dobrý ale radši bych viděl něco ze hry... a ne jen pár herců z toho jeden známej kterj navíc hraje hlavní roli ve hře snad.

    Ty wonka mně taky vaděj ale chápu je to mrkvák a ten chce všechny nahnat bezdůvodně do svého supr systému, možná bych si je dal jako dualboot. Kdyby nebylo vyhnutí.
    • je to renderovany v realnym case na xboxu.
    • ringmancz
      to není hraný. proto tak vysoký HW nároky :)
      • Jack1947
        Vždyt jsou přehnaný a nikdo je nebere vážně... *4*
        • Nemá to být spojené s hraným seriálem? Kdysi jsem něco takového četl. Proto možná ten trailer.
          • Jack1947
            k..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit