Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vogon
    Čím víc platform, tím víc adidas.
  • ringmancz
    ty doporučný požadavky jsou nakonec Ultra

    http://remedygames.com/quantum-break-pre-orders-and-previews-launch-windows-10-version-announced/
  • furyX a win10, no thx microsofte *1*
  • Proč to che i7, když i7 = i5 + HT *15*

    A HT snad využilo jen Crysis.
  • Tak jediný požadavek, který bych splnil by byl operační systém a místo na disku. Jinak teda ani vzdáleně ani minimum :D
  • Cestování časem ve hře? no dopr**l* . Proč s tim nepřišel někdo dřív?
    • Kolik ti jen tak pro info je ? Timeshift, Singularity, prince of persia sands of time atd .... je jich hodně a to nezmiňuji kolik jich bylo v minulosti.
      • to byl sarkasmus
    • Timeshift mě třeba celkem bavil. Nijak extra, ale bavil...
  • Preed
    Tak to som rad :) TPS je dnes velmi malo,Order ma celkom bavil ale nebolo to co ludia cakali,Dead Space nikde,Star Wars TPS ktoru som cakal ze by mohla existovat nikde a na Gears/Uncharted sa caka 100 rokov,teraz len aby to bola dobra hra.
  • N0isy
    Takže si to zahraji na PC jako 90% ostatních lidí. Xbox se právě stal zbytečností se 4mi exkluzivitami. *15*
    • Jenomže naprostá většina lidí ty konzole nekupuje právě kvůli těm exkluzivitám. Mrkni na nejprodávanější hry na konzolích, většinou tam najdeš právě multiplatformovky.
    • Celé to je zbytečné, když musí svazovat exkluzivitami.....

      Nemají na to bojovat o zákazníka jinak, tak to dělají takto. Něco jako YT RED pro android, kde omezili hraní na pozadí a nemáš možnost to nastavit v YT app ale musíš to udělat jinak.

      Do toho, to je špatné i pro hráče. Hráč PS4 nemůže hrát něco pro XBOX i když bych chtěl. (tedy může a kup si 2x konzoli..) To samé hráč XBOX anebo hráč PC. Kravina. *7*
    • Tez mi pripada, ze si Microsoft ten Xbox pohrbiva sam.
  • only Win 10? hmmm, to si mrkvosoft asi dobre zaplatil u vyvojaru. at zije monopol.
    • Třeba to půjde obejít. I když jestli to pojede na nových DX tak sotva :(

      Tohle je opět hnusná taktika.
    • Vogon
      Microsoft zaplatil celou hru.
      • tak to jo, to asi na to maj pak pravo. ikdyz se mi to stejne prici tohle tlaceni do nejnovejsich OS.
    • Zaplatil celej vývoj
  • Kravicka
    Parada, doporuceny pozadavky splnuju krasne.

    e: Tak Ultra pozadavky no.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit