Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Llour
    Já jsem hlavně zvědav na hodnocení. Za obrovské prachy se pořídí licence, další šílené peníze se narvou do propagace a hra samotná nepřináší nic, co by tady už nebylo. Jenže tvůrci vědí, že drtivá většina "profi" recenzentů budou zapřísáhlí fans a tudíž naperou 9-10 hodnocení. Zato kdyby tam běhaly přeskynované postavičky z neznámého sci-fi tak to dastne 5-6.
    • záleží, jestli to bude recenzovat Aleš Nesoudný.. techy chci říct Aleš Podplacený, ne vlastně Aleš Veselý
  • kdysi bylo univerzum SW tak pekne rozjety herne, vysel KOTOR k tomu Jedi Knight pak ta strategie ve stylu Age of empires, no a ted je z toho tohle, multiplayer nesmysl s kulisama SW. Ale lidi to holt asi takhle chteji, smutny.
    • tak v tý době taky vycházely Battlefronty (první KOTOR 2003, první Battlefront 2004) a co si budem povídat, trojka je stejně jen přeskinovaná verze předchozích dílů bez jakýkoliv inovací, dokonce i půlka map je zcela identická designem, jen maj hezčí texturym, Battlefront z 2004 = Battlefront 2015 ve všem krom grafiky
      • Battlefront 2 měl pro mě jedny z top10 nejzábavnějších vesmírných bitev co jsem kdy viděl a měl možnost hrát
  • Bohužel většina trailerů a "nalákávek" na hry je klamavá reklama.
    2x bohužel v mezích zákona.
  • Už vidím účetní uzávěrku. Vývoj Star Wars Battlefront stál 20 mil. dolarů, Marketing 120 mil. Požadavek od vedení hromadu DLC a fofrem, kdo to má pořád platit *3*
  • MARTASLJ19
    Najväčšie sklamanie roka, väčšiu úbohosť som ešte nehral!!! okrem grafiky a pekného audia + žmýkania SW značky to nemá absolútne čo ponúknuť.

    Gameplay to nemá žiadny!! módy v bete boli ako z nejakej MP vložky ktoré zvyknú pridávať k čisto singleplayer hrám. Proste je to čistá štvrtá cenová skupina!!! za toto sa môže DICE hanbiť.
    • Pokud jsi to hrál tak bych měl dotaz - jak funguej šerm mezi bojovníky se světelným mečem? Na Hothu jsem viděl že je možnost Luke vs Vader, ale vypadalo to jenom jako zmatené pobíhání a sekání okolo sebe. Dá se tam nějak krýt nebo je to jenom řezat a řezat a vyšší HP vyhrává?

      Jsem totiž odchovaný modifikací Moviebattles II (na hru Jedi Academy) a tam je k šermu potřeba víc, než jenom běhat okolo sebe a mávat s mečem jako s plaňkou od plotu.
      • MARTASLJ19
        Tá beta ukázala aká je tá hra úbohosť. Čakal som viac... je to čistý prepadák a bez server browsera si to môžu strčiť do zadku. Nevyvážené je to ako každý battlefield takže to ich pripájanie podla levelu je aj tak úplne na prd... Tá hra nemá potenciál na nič a už vôbec nie dlhodobe hranie a veľkú hráčskú základňu...
        • Prosim te, pane ignorant. Prestan tam heldat smysl zivota, diky.
      • drasta
        Jestli hledas nejakej pokrocilej jediovskej serm tak bych rekl ze se opravdu koukas na nespravnou hru.

        Jinak to co pise MARTASLJ19 je samozrejme strasnej nesmysl...
  • hra nebude mít, minimálně v den vydání, soukromé (private) zápasy ... ta hra hlavně nebude mít v den (čti týden) vydání funkční servery *1*
  • XorxoxTalarius
    Ten konec toho traileru mne dostal, bojiste vypadalo jako z filmu. Plno vojaku, stroju i lidi. Schvalne jestli by se to dalo pocitat jako klamava reklama :D
    • A ono existuje aj nejaka NEklamava reklama?
      • Horst Fuchs přece, ti tam všechno ukáže, tak to nemůže bejt klamavý *1*
    • He7he
      S něčím podobným se setkáváme už od chvíle, co se začaly na hry dělat filmečky. Třeba když si poutíráme nostalgický marast z očí, tak takovej Medal of honor AA taky podle intra lákal hláškama a akcí na vylodění jak vystřižený z rajena [ https://youtu.be/10k6MUd_bn8?t=44s ] a výsledný gameplay? Pár vojáčků ve vyloďovacím člunu a prázdná pláž, na které se generovalo pár dopředu slepě utíkajících lidí. A vidíš, to zpracování patří ke herním klenotům a kulový se z toho co dělá.
    • Taky sem si říkal .. ale těsně předtím je napsaný NOT ACTUAL GAMEPLAY.. takže..
      • Coz by se dalo ovsem chapat tak, ze to ve finale takhle vypadat bude.
    • drasta
      To ted bude klamava reklama jakykoliv CGI ktery propaguje nejakou hru?
      • cumpi3
        tak ono je to klamavé i v tom, že pokud si chci battlefront zahrát, tak pro mě nikdo nepřiletí
      • Ano, pokud nebude výslově uvedeno, že se nejedná o gameplay záběry (což tady je - u spodního okraje je možno číst "not actual gameplay").

        Technologie nám už dostatečně pokročily na to, aby se dalo šmelit ohledně reálně ingame dosažitelné grafiky, tak je potřeba aby se měli zákazníci jak bránit a jak rozeznávat, kdy reklama ukazuje produklt a kdy výmysly PR oddělení.

        Doba kdy bylo naprosto jasné, že ten detailně propracovaný 3D model Clouda Strifea je samozřejmě reklamní CGI protože něco takového PSX nemohlo utáhnout ani ve snu, ta doba už je prostě pryč.
        • Zrzzek
          Proč má tenhle koment 6 mínusek? Vždyť má pravdu, nebo ne?
          • A proto ma ty minuska, to vis, lidi pouzivajici mozek nejsou mezi tardy v oblibe.
  • A uz to ma aspon moznost hrat v tolika lidech a na tolika ruznorodych mapach jako puvodni BF?
  • snorgrind
    me by zajimalo na koho cili s tou deluxe edici, 2 emoty za 10e *8*
    • residentevilfans
      A nejlepsi je Ultimate Edition for idiots! Season Pass za 60 ecek. *1*
      • jj tomu se teprve rikat kupovat zajice v pytli :) ato ze prodavaji dve animace, tak to je teda fakt mazec. ale co lidi sou tupi a budou to kupovat, tak proc by to nedelali
    • na beznych zapadniarov, pre nich 2€ je nic
      • Zas nedělej ze západu větší blbce, než ve skutečnosti jsou. Moje finance taky neutrpí, když si koupim Méďu Pusíka, ale stejně to neudělam.
        • preco blbcov. pre cloveka ktory zarobi 2-4K€ je 10€ ku hre co stoji 50€ nic.
          proste ludia z vychodu sa na to pozeraju svojou perspektivou
          • Heh, o financich a jejich hodnote zjevne nemas paru. Znam lidi, kteri by si z fleku mohli koupit i to studio co to dela a kupodivu prave proto, ze penize maji, si takte velmi dobre uvedomuji jejich hodnotu a tudiz si kraviny a smejdy nekupuji. Narozdil od mnoha jinych, ktery maji holou pr.del, ale do MAca na hambace za 500 si dojdou. Ovsem na obed v restauraci nemaj, prece nejsou milionari.
          • To neni otázka perspektivy, tim míň západní/východní. Já souhlasim, že 10 éček je pro hodně lidí úplný prd, ale přece něco nepřeplatíš jenom proto, že na to máš (a je to běžný zboží).
      • sorry, 10€

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit