Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty zvuky...ááááá *14* *14*
    • Lawliet
      noo ta raketa v 0:44 hvízdala pěkně =)
  • H4wk
    Nehovorme o MW3, preco vnasat spinu do diskusie o tomto brilantnom traileri na brilantnu hru
    Je to skvele spravene ako kazdy trailer na BF3, graduje to, subwoofer mi tu huci a ja prezivam zakazdym orgazmus.
    • IsimonI
      OK... Tj bude to jako Lord Voldemort.. to se prostě tady nesmí vyslovit.xD
      • Heh ještě než jsem si přečetl Váš príspěvek, tak už jsem taky radši psal C*D :)
  • Nevim, jestli je BF3 nejotravnější hra na tomto webu, ale vím jistě že MORIK je nejotrvnější d*bil na celým českým netu. *11*
    • fallout
      morik mi silně připomíná jiného uživatele který tady naprosto stejně otravoval hloupými komentáři, nemůžu si vzpomenout na jeho nick, ale moc bych nedal za to, že je to on...
    • morik
      Pokud myslíš, že český net se skládá pouze z games.tiscali navruji abys navštívil i další stránky, tato totiž není jediná.
    • Urcite by zaslouzil postih!
      • MishKonn
        A ty s ním, když ti jeho příspěvky připadnou zábavné. Minimálně nějaké psychické vyšetření by nezaškodilo.
        • Jeho prispevky jsou zabavne uz jen diky tomu ze jsou psane svezi cestinou plnou skvelych termitu. Jeho troli umysl je zrejmy a kdyz se nad to dokazes povznest a umis se trochu zasmat sam sobe tak v jeho prispevcich objevis studnici zabavy ktera na TG nema obdoby.

          Horstovi preji mnoho sily a zdaru.
  • Achjo, kde vzit na nove PC? tohle je hra ktera stoji za ubgrade a bez nej si zahraji max v okne.
    No kazdopadne, paradni video, uz dlouho jsem se na zadnou hru takhle netesil. *3*
    • snad upgrade :D
  • Fanoušek slintá *14* A kdo o BF nikdy neslyšel, tak z tohoto traileru musí být už tuplem na větvi. Ten seskok s padákem jako začátek mise = DOKONALÉ!
    • I v Caspian Border - Conquest se seskakuje padákem.
    • JohnyTheZik
      cast rush modu :).. jestli to neni zacatek, tak je to o to zajimavejsi :)
      • ales.smutny
        Podle všeho by to měla být mapa Damavand Peak , kde se sestupuje postupně, takže to snad nebude jen začátek mise:)
  • Kazde video BF3 len dokazuje ze DICE je momentalne TOP developer FPS!!! Ako je mozne ze CoD este vobec niekto bere za plnohodnotnu hru a nie iba ako datadisk..... alebo inak povedane cistu pracku na peniaze.... :(
    • Me naopak prijde,ze s kazdym videem se utvrzuju v tom,ze z DICE se stava jedno z nejvice mainstreamovych studii.
      Po technicke strance pecka,ale gameplay je jako cod na steroidech.
      • Hral som betu BF3 a neda sa to vobec zrovnat s CoD. To je ako pozerat animakov a vojnovy film.... CoD nieje konkurent a nechapem co mate s tou arkadou!! toto je hra nie vojensky simulator tak sa cudujem ze od toho cakate nieco ine!!
        • Jednak serie battlefield byla vzdy arkada a ja jsem nikde nepsal,ze od toho cekam dalsi armu nebo red orchestru.
          Cod je primy konkuretn bf at se ti to libi nebo ne,ostatne cilem EA je prave sesadit cod z pozice jednicky.Coz to jen potvrzuje.
          A staci se jen trochu porozhlednout,aby jsis vsimnul ze prostredek k naplneni tohoto cile je zacileni na stejnou cilovou skupinu hracu,jako tomu je u CoD.
          A jak jinak zaujmot fanousky cod,nez tim,ze vytvori podobnou hru a nabidnou neco navic.
          V tomhle pripade vetsi pocet hracu,letadla,vozidla a lepsi audiovizual.
          • No ale to uz nieje podla mna podobna hra.... podobna hra je CoD BO a MW3 toto je o dost iny zazitok aspon co som mal moznost hrat Betu a porovnat...
      • já bych spíš řek že CoD+steroidy= Quake
        • Quake bych s cod vubec nesrovnaval,to je uplne jina liga.
  • Doprdelleeeeeeee to je parada!! Na buduci tyzden berem par dni dovolenky :D
    • Celkem by me zajimalo, proc ti lidi davaji minuska?
      Asi se bude jednat o COD kids zda se.
      Btw nam to pojede zrejme az toho 28.10. takze drive dovolenou rozhodne nebrat :-)
      • To ako teraz myslis vazne :( ach to bude krutych par dni...
  • Damarus
    Epické :-)
  • *6*
  • uz dlho nebol ziadny clanok o battlefielde 3. bezkonkurencne najotravnejsia hra na internetoch :)
    • Jazz
      Cry me a river
    • za to nemoze hra ale ten kto ju postuje keby sem postovali same clanky na STALKERA tak to bude tiez najotravnejsia hra?
      • Trol.diskuzni
        Na Duzex overhype, který zde probíhá už po dva měsíce, opravdu ani Battlefield nemá (a nutno dodat, že ten si to, jak vidno, zaslouží daleko víc).
        • Hype okolo Deus EX? Lol doteraz ma ta hra neporesvedcila ze ma na tych 10/10 ako udelil tento web. Max 9/10 a viac ani o milimeter. Zbytocne som predobjednaval.
        • genki.sudo
          Na hype deus ex som naletel a doteraz lutujem peniaze. :-(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit