Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No a na co asi jsem se ptal v 1 otázce ?
  • fallout
    morik mi silně připomíná jiného uživatele který tady naprosto stejně otravoval hloupými komentáři, nemůžu si vzpomenout na jeho nick, ale moc bych nedal za to, že je to on...
  • Jj, ten ksicht vypadá jako opičí pr*el
  • Taky taky :) Dohromady sem do kompu za poslední dva až tři měsíce nalil asi 25k za nový komponenty. Nemám ho jenom na hraní a tak je tam ještě HW Raid, SLI a kuli tomu i docela nedostatková deska od ASUSu, která se v našich obchodech objevila až na můj popud (dle heureky jí měl jen jediný skladem a to sem hledal několik měsíců).
  • To jako jo, ale Elitebooky začínají na nějakých 35tis, ne?
  • Ideální že je to až v pátek, aspoň budeme vyspaný na školu/práci přes tejden :)
  • I v Caspian Border - Conquest se seskakuje padákem.
  • Heh ještě než jsem si přečetl Váš príspěvek, tak už jsem taky radši psal C*D :)
  • To možná jo, ale v Conquest nevydrží dýl jak den. Si budou řikat: Já takovou dobu běžím, nic nedělám, nestřílim, jenom běžim a pak hned umřu ani nevim jak?? Co je to za kravinu?...ten Battlefield je debilní! Pět minut se těším na to než se tu spawne vrtulníček a když do něj konečně vlezu a vzlýtnu, tak sebou prásknu o zem a umřu...no a pak mi ho někdo vezme a zase čekám děsnou dobu než ho zabijou...to je nudááá. Gimme some C*D!! *1*
  • Jo a hlavně že ty máš 17 ,a se tu vytahuješ :D
  • morik
    Vybírám si články o BF účelně. Zde se totiž koncentruje nejvíc blbců.
  • morik
    Pokud myslíš, že český net se skládá pouze z games.tiscali navruji abys navštívil i další stránky, tato totiž není jediná.
  • Zeptej se Hawka, ten ti vysvetli *3*
  • PEGI je jen doporučení, žádnej zákon :D
  • Ramky byly levný, disk jsem si koupil schválně 500 GB, nepotřebuju a ani nechci větší... Na co? Na nic. Akorát každej machruje s 2 T apod. a co z toho? Já to nepotřebuju, tak proc bych si to kupoval.
  • tiez nechapem tych 16gb ramky :D:D...grafici pracujuci s vysokym poctom polygonov napr v 3Ds max pouzivaju tak cca 8gb a to su uz profici...ale joo si kapo a mas 16gb ramky :D len skoda ze polovica zostane nevyuzita...aj viac...a ako bolo spomenute "az" 500GB disk...
  • snad upgrade :D
  • Jeho prispevky jsou zabavne uz jen diky tomu ze jsou psane svezi cestinou plnou skvelych termitu. Jeho troli umysl je zrejmy a kdyz se nad to dokazes povznest a umis se trochu zasmat sam sobe tak v jeho prispevcich objevis studnici zabavy ktera na TG nema obdoby.

    Horstovi preji mnoho sily a zdaru.
  • Jazz
    Nojo, GTX580... Úplný dělo! *1*
  • MishKonn
    A ty s ním, když ti jeho příspěvky připadnou zábavné. Minimálně nějaké psychické vyšetření by nezaškodilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit