Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Damarus
    Epické :-)
  • Tych 16 GB nechapem vobec to sa do PC tohto typu dava len aby to vyzeralo Cool asi... Sucasny stav je taky ze predimenzovanych je aj 8 GB RAM. Dufam ze ta tie Ramky stali malo lebo ak nie tak to boly zbytocne vyhodene prachy.... Hlavne ze tam je 500GB HDD. *2* Ach zbytocne doslovne amatersky vyhodene prachy za Ram. vecsi HDD by sa hodil stoji len o malo viac. A mozno by bolo dobre uvazovat o SSD disku ktory by PC pomohol viac ako nejakych trapne komických 16 GB RAM. *1* *1* *1* *1*
  • Urcite by zaslouzil postih!
  • bez předešlého zahrání nijak.. jelikož se ale hra hrát dala, tak jsou očekávání již nezvratná... ať tak či onak.
  • Deska: ASUS P8Z68-V PRO stepping B3
    CPU: Intel Core i7-2600 BOX, 3.4GHz
    Grafika: Gigabyte GTX580 3072MB DDR5 GV-N580UD-3GI
    RAM: Kingston HyperX Blu 16GB (kit 4x 4GB) 1333MHz
    HDD: Seagate Barracuda, 500GB
    Case: Cooler Master HAF 932 AMD Edition
    Zdroj: Seasonic S12II-620 620W Bronze

    Si spočítej kolik stojí jenom toto ty chytrej a pak něco piš
  • hight?
  • Nevim, jestli je BF3 nejotravnější hra na tomto webu, ale vím jistě že MORIK je nejotrvnější d*bil na celým českým netu. *11*
  • Dobrá sra*ka *1*
  • nevim psal to asi v blesku. protože co je v blesku je pravda.bible duchodců *1* *1*
  • na skratenie cakania...
    http://www.youtube.com/watch?v=oDIwNcAF7s4
  • MishKonn
    Time? Nikde jsem si ničeho nevšiml.
  • Ja si dam taky oboje - MW3 kdyz bude tak pulhodinka hodinka casu, nebo si proste budu chtit rychle neco zahrat, a BF3 kdyz bude spousta casu, u tehle hry se boudou zase travit vecery *14*
  • http://www.youtube.com/watch?v=geTOvrUVPTE
    Ale aspon to vyzera tak ze sa budu moct zase davat aj prikazy co je fajn ..
  • Absolutny nesuhlas toto moze napisat len CoD fanboy. Vrať sa do kanalu v ktorom sa teraz skryvaju vsetke CoD lamy posrané z BF3.
  • Za rok nový BF?? nestraš preboha... *1* Stači raz za 2 roky...medzitym mozu napriklad spravit nejaky Bad Company 3. Plnohodnotny BF potrebuje viac casu na vyvoj inak sa z neho stane srackovy CoD. Inak CoD nepouziva Unreal Engine ale vlastny IW engine ktory ma zaklady v Id Tech 3 Engine z Quake 3 arena.
  • HDman
    a kcemu ti to bude stejne pak treba dostanes na frak od fakanu co pojedou na 35FPS *1*
  • Hype okolo Deus EX? Lol doteraz ma ta hra neporesvedcila ze ma na tych 10/10 ako udelil tento web. Max 9/10 a viac ani o milimeter. Zbytocne som predobjednaval.
  • HDman
    za 15 tisic ti to pobezi na ultra jeste 5 let *1* , jako fakt nechapu co ze to ma ze to stalo 33 jedine co mne napada ze si tam nechal dat 5 SSD disku a ma tam 2 GK aby to jelo na 6 monitorech*1*
  • No ale to uz nieje podla mna podobna hra.... podobna hra je CoD BO a MW3 toto je o dost iny zazitok aspon co som mal moznost hrat Betu a porovnat...
  • Prosim tě, jestli si myslíš, že sem jako šel do obchodu a řekl jsem že chcu PC a mám 30 tisíc, tak to možná tak ty, ale já určitě ne :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit