Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kupovat pc pohromadě je blbost? dokážeš vůbec připustit, že někdo není tak dokonalý jako ty a prostě si pc složit nedokáže, ani nemusí mít nikoho v okolí, kdo to dokáže? Proč myslíš, že se sestavy prodávají? Není to kvůli tomu, aby mistři jako ty mohli psát o jiných, že udělali blbost... A koupit to nejdražší na krámě je demence? Proč to teda ty obchody prodávají? To jsou vlastně taky dementní? Když na to někdo má, tak ať si koupí nadupanou mašinu, to bys mohl říkat, že koupit si Audinu za dva míče, brusle Bauer za padesát talířů nebo utratit za večeři v luxusní restauraci pět kolíků je také dementní... To, že na to nemáš ty, na tom nic nemění. Nezlob se na mě, ale tvé myšlení je hodně jednoduché a "blbostí" a "demencí" tu smrdí něco jiného... :) a nic na tom nemění fakt, že nikdo nevíme, za co on těch třicet kolíků dal. Já si třeba před měsícem koupil koberec do pokoje - nejdražší na krámě a také v celku, takže dle tvé úvahy jsem dementní blbec :))
  • Jo a ty ses tady dočetl jeho odpověď? Já teda jeho rozhodnutí neznám(nikde tady není psáno) ty ano? já jen píšu že je blbost kupovat pc pohromadě = blbost nebo koupit v krámu to nejdražší co mají = demence. O tom že si někdo koupí pc za 30 000 sem psal že je mi to fuk jen jsem se ho ptal co kupoval a jak a odpověď jsem nedostal. Takže si tady něco cucáš z prstu. Nic o tom že bych za pc nedal 30 tady nikde nepíšu a už vůbec tady nikde nepíšu něco o tom že když na to má tak si to taky kupovat nemusí.
  • Já si s radostí dám oboje, ale už teď vím, že B3 si užiju víc. Fakt, že MW se každým dílem zhoršuje/zůstává přibližně dokonale stejným, mě v tom utvrzuje. I když uznávám, že MW mívá kvalitnější singl kampaně oproti BF, v mulťáku se mu nemůže rovnat. A když singl vydrží nějaký čtyři hoďky, tak...není co řešit.
  • Premejslim taky nad GTX 580 ale bojim se ze to od GTX 295 nebude az takovej skok aby to stalo za tech 10k...
  • Jednak serie battlefield byla vzdy arkada a ja jsem nikde nepsal,ze od toho cekam dalsi armu nebo red orchestru.
    Cod je primy konkuretn bf at se ti to libi nebo ne,ostatne cilem EA je prave sesadit cod z pozice jednicky.Coz to jen potvrzuje.
    A staci se jen trochu porozhlednout,aby jsis vsimnul ze prostredek k naplneni tohoto cile je zacileni na stejnou cilovou skupinu hracu,jako tomu je u CoD.
    A jak jinak zaujmot fanousky cod,nez tim,ze vytvori podobnou hru a nabidnou neco navic.
    V tomhle pripade vetsi pocet hracu,letadla,vozidla a lepsi audiovizual.
  • Aj keby...zlata stredna cesta *14*
  • Hral som betu BF3 a neda sa to vobec zrovnat s CoD. To je ako pozerat animakov a vojnovy film.... CoD nieje konkurent a nechapem co mate s tou arkadou!! toto je hra nie vojensky simulator tak sa cudujem ze od toho cakate nieco ine!!
  • kamarat to rozbehal este na slabsej tak pojde...len otazka je ci sa to aj oplati...preto sa oplati vyskusat betu :D...mna moc bavila a iste si kupim full...par nedostatkov to malo teda dost ale ktora beta nie ? :D...
  • To je podle me blbost,bf bylo vzdy cistokrevna arkada.To ze cod je ultra-arkada jeste nedela z bf serie "neco mezi".Navic posledni dily bf maji blize prave k tomu cod,nez k predchudcum.
  • Generalmagor
    Absolutně souhlasím. *5*
  • Problém tehle hry je že to není ani simulace jako arma ani čirá arkádová zábava jako CoD, proste je to nekde mezi. Neco jako teplé pivo nebo studené parky. radši si dám Modern warfare 3 *16*
  • A hele ten ksicht je tu zase.
  • Quake bych s cod vubec nesrovnaval,to je uplne jina liga.
  • To je jednoduchy,staci byt zaslepeny fanousek a hned si to o te hre budes myslet taky *3* .
  • já bych spíš řek že CoD+steroidy= Quake
  • Můžete mě prosím naučit jak z traileru poznat hru která bude na několik set let nejlepší ?
  • Me naopak prijde,ze s kazdym videem se utvrzuju v tom,ze z DICE se stava jedno z nejvice mainstreamovych studii.
    Po technicke strance pecka,ale gameplay je jako cod na steroidech.
  • Jestli me to aspon utahne PC na Hight bez sekani tak jeste nemusim upgradit kompa :) kdyz me slo Crysis 2 na ultra tak uvidim.
  • Jestli ti jeho prispevek prijde vtipny,tak potom uz chapu ,proc ti trailer na saint row prijde tak strasne moc trapny.A to nepovazuju ten SR trailer za kdovi co.
  • Ja jen doufam,ze jsi opravdu jen radoby vtipny troll,protoze jestli ne........tak je mi te lito *3*.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit