Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No a teď mi napíšeš a proč ne? :D Co se ho asi ptám ? "Co si koupil?" Sory ale jestli píšeš že AMD má stejné ceny jak Nvidia nebo Intel tak by sis ty měl zjistit 21ny!!!
  • no a proč ne? ati a amd jsou cenove ekvivalenty takže je to jedno
  • nejsem žádný zaslepený fanoušek BF3, jak si asi mnozí mohli všimnout, ale nebuďme slepí! BF2 byl hodně arkádový a tohle bude arkádové nejméně stejně tak, ale sám bych řekl, že snad ještě méně. Pokud se povede destrukce, mohla by hratelnost jít spíše směrem k realitě. Už žádné zasekávání tanku o palmy v uličkách Karkandu či Mastuur City! Vadí palma? Bum a je pryč! *4*
  • proč mi píšeš blboune? Proč by si musel zrovna kupovat nvidia nebo intel?
  • roflmao *1*
  • taky taky :)
  • Já ale nikde nepíšu že že si nemůže koupit co chce. Nebo ti to tam vidíš? Jen se ho ptám co si koupil nebo jak to koupil a napsal jsem svůj názor co si o tom myslím ale nepíšu že si nemůže dělat co chce. Jasně že prodejci jsou velice rádi když tam přijde typan a řekne "potřebuju novej pc...mám 30 tisíc". Oni mu velice rádi najdou to nejdražší co je.
  • hlavně mám obavy že to neutáhne grafika...
  • co to meleš blboune, zjisti se nejprv kolik stojí treba gtx580 nebo core i7, možna si priplatil za kvalitnejší bednu, zdroj, koupil tam možná ssd disk tak nemel
  • a nebo si prostě udělal radost a vykašlal se na to, co ho to bude stát. Jaký by byl život bez takových rozhodnutí? *1*

    Já si taky kvůlu BF3 a kvůli Skyrimu koupil nové PC. *4*
  • Pokud si penize poctive vydelal, tak si je muze utratit za co chce, v obchode byli jedine radi :-).
    Jinak ano, sporivy clovek se do 15tis (bez LCD a periferii) urcite vleze a BF3 mu pofici na celkem vysoke detaily (nerikam ze na ultra,ale to sere pes).
  • Omlouvám se , místo hra má být hudba , nechal jsem se unést *1*
  • Nemůže ta hra být i ve hře ? to by mělo super atmosféru *2*
  • Celkem by me zajimalo, proc ti lidi davaji minuska?
    Asi se bude jednat o COD kids zda se.
    Btw nam to pojede zrejme az toho 28.10. takze drive dovolenou rozhodne nebrat :-)
  • Co sis to kupoval? Buď sis koupil něco pohromadě což je blbost nebo sis koupil to nejlepší co si v obchodě našel a to je taky demence :D
  • Fifa byla to samé. 28.9 to měli lidi doma a hra šla až 30.
  • mne to ide na lenovo ideapad Y560...core i3 2,13GHz;HD5730;4GB;W7 64bit
    islo mi to v podstate docela slusne...operation metro lbez problemov....caspian bol horsi troska lebo ma vacsiu rozlohu ale stale dobre hratelne...mozno keby znizim rezlisenie tak to ide lepsie ale chcel som si to vychutnat :D...ale zasa ked si to chce clovek naozaj vychutnat tak mu treba lepsi stroj...ale pojde ti to si myslim
  • Tak kvůli BF3 jsem si pořídil nové PC za 33 tisíc (samozřejmě jenom bednu), vzal jsem si týden dovolenou a počítám i s několika bezesných nocí... BUDE TO PEKLO!
  • kupovat PC kvoli BF3?

    too mainstream *put hipster glasses on*

    ja moj ccomp (Quad 9400 + 460GTX Hawk) predavam.
    Elitebook mobile workstation FTW.
    na nom konec koncov bf3 aj tak rozbeham na medium.
  • Mars50
    Activision si už nějak poradí i kdyby se Cod neprodávalo xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit