Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • //OT
    Myslíte že to rozjedu na NB Acer Aspire 5820TG W7 64bit
    intrel core i5 2,26GHz
    4GB RAM
    ATI Mob. R. HD 5470 (512MB) ?
  • No ti ne, ale Activision si může mazat kaviár na chleba místo másla ať už jim to vydělá nebo ne. *1*
  • *6*
  • Jazz
    http://www.pixhost.org/show/1547/9564941_untitled-1.jpg
    A to si jako ještě dva dny počkám ?
    To snad ne, ne ?
  • Doprdelleeeeeeee to je parada!! Na buduci tyzden berem par dni dovolenky :D
  • rancor1223
    Záleží na čem hraješ. Pokud na konzoli, tak budeš moct hrát od 25.10. Ale PC má regionální zámek a díky němu si v Evropě zahrajeme až 28.10. Tzn. žádnejch 26.
  • Jazz
    Kde furt berete 28. omg ?
    Snad 26. ...
  • Autoheal v BF3 je asi tak na tri dny, tank muzes v pohode jednou raketou vyradit ze je prakticky nepojizdnej, autoheal se da vypnout na serveru a vzdycky tu mas jeste HC servery kterejch je vic jak dost kdyby ti vadil 3d spotting. Rozhodne nemam pocit ze by BF2 byl realistictejsi.
  • At uz je 28.
  • Mars50
    Ted už to může bud jen zklamat nebo překvapit,ale kdoví co se nám z toho vyklube,v jednu věc však doufám že to nebude takový campfest jako byla beta,protože to hodně kazilo hru a celkový dojem.
  • on asi narazal na rozdieli od BF 2 kde nebol ziaden autoheal ani podobne veci a bolo to viac taktickejsie, tymovejsie..
  • Určitě to bude rozdíl oproti betě.V betě byl více jak měsíc starý build hry.Takže grafika při vydání bude rozhodně lepší.
  • Presne tak *9* Ale tak čo už, všetci spokojní byť nemôžeme, že *3*
  • Mars50
    Beta nebyla nic moc,osobně jsem zvědavej o kolik bude full verze lepší a doufám že bude,jinak by mě to docela zklamalo.
  • Mars50
    Ono na to moc nekoukat nejde,když se to objevuje všude,ale zas nějak zvlášt mě to nevadí,jen že to už je trochu otravné.Reklama je dobrá ale nesmí se to s ní přehánět.
  • Mars50
    Nemyslím si,jen si to představ když budou mít tu možnost vzít si ten vrtulníček,tank a hele ono je tu i letadlo, no to je přece cool,tak nevím no.
  • ales.smutny
    Podle všeho by to měla být mapa Damavand Peak , kde se sestupuje postupně, takže to snad nebude jen začátek mise:)
  • JohnyTheZik
    cast rush modu :).. jestli to neni zacatek, tak je to o to zajimavejsi :)
  • Mě osobně nevadí tyhle krátké trailery ze hry.Mě to baví a jsem nedočkavý,až to ozkouším.Ano samozřejmě je Frostbite 2 vylepšený Frostbite,ale když jsem hrál Betu,tak ikdyž mám BFBC2 na high/Ultra.Tak prostě nemůžeš popřít,že grafika nešla kupředu ve Frostbite 2.

    V BFBC2 je jenom lehké použití DX11 technologie.Trochu tesselace,vystínování a prostě jenom tak náznak.Ale právě,že ve Frostbite 2 je plná podpora DX11 prvků a technologie.Samozřejmě to všichni uvidíme,až při plné hře,jak grafika postoupila.Z bety se nedá moc usuzovat,ale i tak mě nadchla.A to tam nějakých 20-25% grafických prvků nebylo.
  • Treba se spokoji s TDM a jinde jich bude pomalu?!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit